Bosch WAU28S90BY práčka plnená spredu

Zobraziť


Kapacita bubna: 9 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Počet programov: 15, Maximálna hĺbka: 59 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: C Viac info


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Spredu plnená práčka Bosch WAU28S90BY v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Motor EcoSilence Drive zabezpečuje tichú prevádzku pri praní 47 dB a pri odstreďovaní 71 dB. Využíva systém i-Dos aj SpeedPerfect. ActiveWater presne nastavuje spotrebu vody vďaka automatickej detekcii náplne prania. Má aj funkcu AquaStop zabraňujúcu pretečeniu práčky. Funkcia Reload umožní pridať bielizeň aj počas prania. Práčka Bosch ponúka 15 programov, ktoré si je možné jednoducho navoliť pomocou otočného voliča. LED displej následne zobrazí všetky potrebné informácie. Hĺbka 59 cm.

Bosch WAU28S90BY

Spredu plnená práčka série 6 Bosch WAU28S90BY sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min pri hlasitosti 71 dB. Ponúka okrem iného tieto benefity:

 • Systém i-DOS: automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody potrebné pre každé pranie.

 • Motor EcoSilence Drive™: extrémne efektívny, tichý a s dlhou životnosťou.

 • Funkcia SpeedPerfect: dokonale čisté za až o 65 % menej času.

 • Bubon VarioDrum: mimoriadne šetrné a intenzívne pranie vďaka unikátnej štruktúre bubna.

Pracie programy

V menu si môžete vybrať jeden z 15 pracích programov, medzi ktorými sa nachádzajú štandardné aj špeciálne programy. Využijete aj rýchle programy (15 a 30 minútový) pre menší objem oblečenia.

 • štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie

 • automatický program: senzoricky riadené pranie a dávkovanie

 • špeciálne programy: čistenie bubna s funkciou pripomenutia, automatický program jemný, perie, košele/blúzky, džínsy/tmavá bielizeň, odčerpanie/odstreďovanie, rýchly/mix, plákanie, super 15'/30'

SpeedPerfect

Práčka disponuje funkciou SpeedPerfect, ktorá šetrí váš čas. Väčšinu programov môžete nastaviť tak, aby prebehli rýchlejšie alebo úspornejšie. Pri praní s ňou môžete ušetriť až 65% času. Pri kombinácii programu Mix spolu s funkciou SpeedPerfect vyperiete 4 kg bielizne za cca 41 minút. Šetríte tak svoj čas, prírodu i vašu peňaženku. 

Automatické dávkovanie

S inteligentným systémom dávkovania i-Dos budete vždy vedieť, koľko pracieho prostriedku je potrebné na prací cyklus. Po naplnení systém automaticky určí množstvo tekutého pracieho prostriedku a vody pre optimálne vypranie. Vyhodnocuje to aj na základe vloženej bielizne a stupňa jej znečistenia.

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Zabudli ste pridať do práčky svoje obľúbené oblečenie? Vďaka funkcii Reload zastavíte bežiaci cyklus, otvorte dvierka práčky a pridáte chýbajúcu bielizeň. Potom pokračujete s praním. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná aj počas 89% trvania pracieho cyklu. Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne.

ActiveWater Plus: účinné hospodárenie s vodou

Technológia ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne patentovaný bubon a systémy plnenie vodou umožňujú rýchlejší namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

Nízka hlučnosť a minimum vibrácií

Kruhový dizajn bočných stien AntiVibration práčok Bosch zaisťuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Okrem toho dodatočná izolácia tiež znižuje hluk, takže práčka je veľmi tichá aj pri odstreďovaní.

EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

Bezpečnostný systém proti škodám spôsobeným vodou

Ochrana pred škodami spôsobenými vodou Systém AquaStop = bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku + dvojitá prívodná hadica s automatickou reguláciou tlaku + vaňa s plavákom a spínačom čerpadla = absolútna bezpečie pred škodami spôsobenými vodou. (Obsahuje hadicu AquaStop)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 15
Maximálna hĺbka 59 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií Bosch WAU28S90BY práčka plnená spredu

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Filip

17. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Tichý chod a jednoduché ovládanie.

Kvalita zodpovedá cene.


Marco

19. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • cena
 • inteligentné dávkovanie
 • nízka hlučnosť
 • žiadne

Jan

29. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

Martina

8. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Momentálne som veľmi spokojná....zvládla aj návliečky na matrac... samozrejme každú polovicu zvlášť...
 • Pri nižších otáčkach....ako je 800... Nezdá sa mi dobre vyžmýkame (a to mam ešte funkčnú bosku spred 12-rokov, ktorú používame od jari do jesene-ta vyžmýka viac),ale riešim to že dám na vyššie otáčky.

Zatiaľ som spokojná....uvidím časom koľko vydrží.Dufam že toľko koľko predošlá ????❤️pretože som s predošlou veelmi spokojná...preto som si opäť kúpila ,,Bošku''..????