Bosch WAU28T61BY

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Cashback 40 €

Elektronický informačný list


Kapacita bubna: 9 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Počet programov: 14, Maximálna hĺbka: 59 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: C Viac info


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Spredu plnená práčka Bosch WAU28T61BY v bielej farbe a s hĺbkou 59 cm. Do bubna sa zmestí 9 kg bielizne. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1400 ot./min. pri hlasitosti 72 dB. Výber zo 14 pracích programov, kde nájdete aj AlergiaPlus program. Motor EcoSilence Drive zabezpečuje tichú prevádzku. Jednoduché ovládanie pomocou LED displeja a TouchControl tlačidiel. ActiveWater Plus presne nastavuje spotrebu vody vďaka automatickej detekcii náplne prania. Funkcia Reload umožní pridať bielizeň aj počas prania. Vybavená funkciou odložený štart, detský zámok aj SpeedPerfect.

Bosch WAU28T61BY

Spredu plnená práčka Bosch WAU28T61BY sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min pri hlasitosti 72 dB. V menu si viete vybrať zo 14 programov:

 • štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie

 • špeciálne programy: tmavá bielizeň, košele/blúzky, AlergiePlus, čistenie bubna s funkciou pripomenutie, odstredenia/odčerpanie, rýchly/mix, šport/fitness, plákanie, super 15'/30'

Pre alergikov

Spredu plnená práčka má špeciálny program AlergiaPlus, ktorý je ideálny najmä pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Program perie pri vyššej teplote a využíva dodatočné plákanie čím sa ničia alergénne častice. Vaša bielizeň tak bude krásne čistá menej alergénov, roztočov či zvieracej srsti.

ActiveWater: účinné hospodárenie s vodou

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne patentovaný bubon a systémy plnenie vodou umožňujú rýchlejší namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

SpeedPerfect

Práčka disponuje funkciou SpeedPerfect, ktorá šetrí váš čas. Väčšinu programov môžete nastaviť tak, aby prebehli rýchlejšie alebo úspornejšie. Pri praní s ňou môžete ušetriť až 65% času. Pri kombinácii programu Mix spolu s funkciou SpeedPerfect vyperiete 4 kg bielizne za cca 41 minút. Šetríte tak svoj čas, prírodu i vašu peňaženku. 

Motor EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Zabudli ste pridať do práčky svoje obľúbené oblečenie? Vďaka funkcii Reload zastavíte bežiaci cyklus, otvorte dvierka práčky a pridáte chýbajúcu bielizeň. Potom pokračujete s praním. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná aj počas 89% trvania pracieho cyklu. Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 59 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch WAU28T61BY

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jaroslav

12. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • ticha, dobra spotreba
 • trochu veľka

je ozaj tak super ticha ako pišu