Bosch WAV28L91BY


Práčka plnená spredu, Energetická trieda B, Kapacita 9,0 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 57 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 63,2 cm. Viac info


Cena 979,00 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 1 039,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená parná práčka Bosch WAV28L91BY v energetickej triede B vyperie 9 kg bielizne a má 14 pracích programov vrátane ActiveSteam technológie. Vybavená systémom AntiStain, 4D Wash, AquaStop, funkciou Reload a technológiou ActiveWater.

Bosch WAV28L91BY

Spredu plnená práčka Bosch WAV28L91BY sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 9 kg bielizne, čo je dostačujúce pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min pri hlasitosti 71 dB. 

Programy a funkcie

  • Programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie
  • Špeciálne programy: čistenie bubna s funkciou pripomenutia, košele/blúzky, ActiveOxygen Refresh, odčerpanie/odstreďovanie, rýchly/mix, šport/fitness, plákanie, super 15'/30'
  • Funkcie: AntiStain systém, TouchControl tlačidlá: jednoduché žehlenie, zap./vyp., odloženie konca programu, voľba škvŕn, intenzívny plus, extra plákanie, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota, SpeedPerfect, predpierka, nastavenie počtu otáčok/stop plákania

AutoStain Removal

S funkciou AutoStain Removal ľahko odstránite škvrny na oblečení. Funkcia prispôsobí teplotu vody a otáčky praciemu prostriedku, a vďaka tomu škvrny na oblečení rýchlo zmiznú. 

Systém 4D Wash

Získajte bezchybné výsledky priania vďaka systému 4D Wash, s ktorým dosiahnete nový rozmer prania. Účinný systém 4D Wash kombinuje priamy roztrek vody s extra pohybmi bubna, za účelom čo najúčinnejšie využiť vodu a prací prostriedok. Vďaka spoľahlivému preniknutiu vody a pracieho prostriedku do tkaninva bielizne tak získate bezchybné pranie. Prací systém spolu s funkciou Intensive Plus navyše zvýšia výkon prania. 

Odstraňuje pachy

S programom Refresh ActiveOxygen osviežíte oblečenie a odstránite nežiadúce pachy iba za 45 minút. Vhodný je pre chúlostive tkaniny,dokonca aj pre tie, ktoré by sa mali ošetrovať suchým čistením. Tento program ušetrí nie len čas, ale zanechá vaše oblečenie profesionálne čisté. 

EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

SpeedPerfect

Práčka disponuje funkciou SpeedPerfect, ktorá šetrí váš čas. Väčšinu programov môžete nastaviť tak, aby prebehli rýchlejšie alebo úspornejšie. Pri praní s ňou môžete ušetriť až 65% času. Pri kombinácii programu Mix spolu s funkciou SpeedPerfect vyperiete 4 kg bielizne za cca 41 minút. Šetríte tak svoj čas, prírodu i vašu peňaženku. 

VarioDrum

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčanie alebo poškodenie vašich obľúbených častí odevu. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky jemne obracajú vaše bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

ActiveWater Plus: účinné hospodárenie s vodou

Technológia ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne patentovaný bubon a systémy plnenie vodou umožňujú rýchlejší namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Zabudli ste pridať do práčky svoje obľúbené oblečenie? Vďaka funkcii Reload zastavíte bežiaci cyklus, otvorte dvierka práčky a pridáte chýbajúcu bielizeň. Potom pokračujete s praním. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná aj počas 89% trvania pracieho cyklu. Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 63.2 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch WAV28L91BY

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami