Bosch WAV28MH0BY


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 48 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom: Áno, Odložený štart: Áno, Detská poistka: Áno, AquaStop funkcia: Áno, Maximálna hĺbka: 63,2 cm. Viac info


Cena 899,00 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 919,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 89,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

práčka plnená spredu Bosch WAV28MH0BY, smart, biela so striebornými dvierkami, kapacita bubna pre 9 kg bielizne, maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min., 14 pracích programov, EcoSilence Drive™, 4D Wash systém, AntiStain systém, AlergiaPlus, funkcia AquaStop, SpeedPerfect, ActiveWater Plus, Reload, ovládanie mobilom prostredníctvom Wifi, aplikácia Home Connect, hlasový asistent Amazon Alexa, detská poistka, vstavaný LED displej, AntiVibration dizajn, maximálna hlučnosť dosahuje 70 dB

Práčka Bosch WAV28MH0BY

Praktická spredu plnená smart práčka Bosch WAV28MH0BY sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre 9 kg bielizne a maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. K dispozícii má mnoho inteligentných technológií, ktoré vám pomôžu pri starostlivosti o bielizeň.

Programy a prídavné funkcie 

  • Štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie
  • Špeciálne programy: AlergiaPlus/Hygiena Plus, čistenie bubna s funkciou pripomenutia, tmavá bielizeň, košele/blúzky, odčerpanie/odstreďovanie, rýchly/mix, šport/fitness, plákanie, super 15'/30'
  • Funkcie: Home Connect, funkcia AntiStain systém, TouchControl tlačidlá: zap./vyp., odloženie konca programu, voľba škvŕn, intenzívny plus, extra plákanie, vzdialený štart, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota, SpeedPerfect, predpierka, nastavenie počtu otáčok/stop plákania

AutoStain Removal

S funkciou AutoStain Removal ľahko odstránite škvrny na oblečení. Funkcia prispôsobí teplotu vody a otáčky praciemu prostriedku, a vďaka tomu škvrny na oblečení rýchlo zmiznú. 

Systém 4D Wash

Získajte bezchybné výsledky priania vďaka systému 4D Wash, s ktorým dosiahnete nový rozmer prania. Účinný systém 4D Wash kombinuje priamy roztrek vody s extra pohybmi bubna, za účelom čo najúčinnejšie využiť vodu a prací prostriedok. Vďaka spoľahlivému preniknutiu vody a pracieho prostriedku do tkaninva bielizne tak získate bezchybné pranie. Prací systém spolu s funkciou Intensive Plus navyše zvýšia výkon prania. 

Home Connect: domáce spotrebiče so smart pripojením

Spredu plnená práčka využíva inteligentný systém Home Connect. Systém využíva Wi-Fi pre prepojenie vašich domácich spotrebičov so smart telefónom alebo tabletom, na ktoré vám budú zasielané notifikácie priamo z vášho spotrebiča. Vďaka tomu môžete spotrebič diaľkovo zapnúť/vypnúť alebo ovládať dôležité funkcie.  Home Connect s funkciou Easy Start vás odbremení od hádania, aký program je najvhodnejší pre vašu bielizeň. Sama vám odporučí, ktorý program je najvhodnejší. Priamo prostredníctvom mobilného zariadenia si zadáte farbu, druh a materiál vloženej bielizne ako i stupeň jej znečistenia.

EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhú dobu. Vďaka tichému prevádzky je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

AlergiaPlus

Práčka s predným plnením je vybavená praktickým programom AlergiaPlus, ktorý je ideálny pre alergikov či ľudú s citlivou pokožkou. Program pracuje pri vyššej teplote a vďaka tomu spoľahlivo odstráni rôzne alergény ako napríklad peľ, zvieracie chlpy a roztoče. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 63.2 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch WAV28MH0BY

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené