Bosch WAX28EH0BY


Práčka plnená spredu, Energetická trieda B, Kapacita 10,0 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 56 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 63,2 cm. Viac info


Cena 1 299,00 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 1 349,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 25,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená práčka Bosch WAX28EH0BY v energetickej triede B vyperie až 10 kg bielizne pri 1400 otáčkach za minútu. Má automatický systém dávkovania prášku i-DOS, program na škvrny AntiStain Plus, 4D Wash systém a Home Connect.

Bosch WAX28EH0BY

Spredu plnená práčka Bosch WAX28EH0BY sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 10 kg bielizne, čo je dostačujúce pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min pri hlasitosti 71 dB. 

Programy a funkcie 

  • Programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie
  • Automatický program: senzoricky riadené pranie a dávkovanie
  • Špeciálne programy: odčerpanie, čistenie bubna s funkciou pripomenutia, AlergiaPlus / Hygiena Plus, automatický program jemný, automatický program, tmavá bielizeň, košele/blúzky, pamäť, odstreďovanie, rýchly/mix, šport/fitness, plákanie, prikrývky, super 15'/30'
  • Funkcie: Home Connect, i-DOS, AntiStain systém, TouchControl tlačidlá: základné nastavenia, zap./vyp., odloženie konca programu, i-DOS, intenzívny plus, možnosti nastavenia, vzdialený štart, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota, SpeedPerfect, nastavenie počtu otáčok/stop plákania
  • Prídavné funkcie: extra máčanie, jednoduché žehlenie, škvrny - automatika, i-DOS 1, i-DOS 2, intenzívny plus, tichšie pranie, SpeedPerfect, stop plákania, predpierka, voda plus

Automatické dávkovanie

S inteligentným systémom dávkovania i-Dos budete vždy vedieť, koľko pracieho prostriedku je potrebné na prací cyklus. Po naplnení systém automaticky určí množstvo tekutého pracieho prostriedku a vody pre optimálne vypranie. Vyhodnocuje to aj na základe vloženej bielizne a stupňa jej znečistenia.

AutoStain Removal

S funkciou AutoStain Removal ľahko odstránite škvrny na oblečení. Funkcia prispôsobí teplotu vody a otáčky praciemu prostriedku, a vďaka tomu škvrny na oblečení rýchlo zmiznú. 

Systém 4D Wash

Získajte bezchybné výsledky priania vďaka systému 4D Wash, s ktorým dosiahnete nový rozmer prania. Účinný systém 4D Wash kombinuje priamy roztrek vody s extra pohybmi bubna, za účelom čo najúčinnejšie využiť vodu a prací prostriedok. Vďaka spoľahlivému preniknutiu vody a pracieho prostriedku do tkaninva bielizne tak získate bezchybné pranie. Prací systém spolu s funkciou Intensive Plus navyše zvýšia výkon prania. 

Home Connect: domáce spotrebiče so smart pripojením

Spredu plnená práčka využíva inteligentný systém Home Connect. Systém využíva Wi-Fi pre prepojenie vašich domácich spotrebičov so smart telefónom alebo tabletom, na ktoré vám budú zasielané notifikácie priamo z vášho spotrebiča. Vďaka tomu môžete spotrebič diaľkovo zapnúť/vypnúť alebo ovládať dôležité funkcie.  Home Connect s funkciou Easy Start vás odbremení od hádania, aký program je najvhodnejší pre vašu bielizeň. Sama vám odporučí, ktorý program je najvhodnejší. Priamo prostredníctvom mobilného zariadenia si zadáte farbu, druh a materiál vloženej bielizne ako i stupeň jej znečistenia.

EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhú dobu. Vďaka tichému prevádzky je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Zabudli ste pridať do práčky svoje obľúbené oblečenie? Vďaka funkcii Reload zastavíte bežiaci cyklus, otvorte dvierka práčky a pridáte chýbajúcu bielizeň. Potom pokračujete s praním. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná aj počas 89% trvania pracieho cyklu. Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 10 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 63.2 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch WAX28EH0BY

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami