Bosch WAX28MH0BY

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
779,00 €

Pôvodná cena 919,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 15,58 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená smart práčka Bosch WAX28MH0BY má kapacitu bubna pre pranie 10 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Inteligentná práčka s technológiou Home Connect s technológiou 4D Wash Systém a funkciou Intensive Plus ponúka dokonalé výsledky prania. 4D Wash Systém poskytuje účinné preniknutie vody a pracieho prostriedku do tkanín. K dispozícii je 14 programov: štandardné a špeciálne a taktiež množstvo špeciálnych funkcií a nastavení. Funkcia Reload umožňuje pridať bielizeň aj po začatí pracieho cyklu. Smart práčka Bosch WAX28MH0BY je ovládaná otočným voličom s integrovaným tlačidlom štart/stop a veľkým LED displejom, ktorý zobrazuje priebeh programu, a nastavenia pracieho cyklu ako aj zostatkový čas do konca prania a iné. Vnútorné LED osvetlenie bubna umožňuje prehľadnejšie plnenie a vyberanie bielizne. Funkcia DrumClean s pripomenutím čistenia bubna je skvelým pomocníkom. Automatická detekcia náplne presne určuje množstvo bielizne pre automatické nastavenie potrebného množstva vody pre každé pranie. Pre bezpečnosť má práčka k dispozícii AquaStop, detský zámok ovládania.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 15 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Zvážte aj tento produkt

Siemens WM14U840EU Siemens WM14U840EU

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Praktická spredu plnená smart práčka Siemens WM14U840EU je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Tento model je určený na 10 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. S aplikáciou Home Connect môžete jednoducho voliť možnosti a spúšťať vašu práčku kedykoľvek chcete, a nech už ste kdekoľvek Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. so zostatkovou vlhkosťou bielizne 53 %. Celkový objem bubna tvorí 70 l a hlučnosť prístroja pri praní je 46 dB.

Základné parametre

 • Kapacita bubna: 10 Kg
 • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
 • Počet programov: 19

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Inteligentný spotrebič

Praktická spredu plnená smart práčka série 8, Bosch WAX28MH0BY je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 10 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min, čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní. K dispozícii má mnoho nových inteligentných technológií, ktoré vám pomôžu pri starostlivosti o bielizeň. Ponúka až 14 pracích programov. Navyše môžete svoju inteligentnú práčku ovládať aj prostredníctvom smartfónu vďaka systému Home Connect na diaľku. Smart práčka ponúka mnoho inovatívnych funkcií a technológií:

 • Funkcia AntiStain Systém: odstráni 4 druhy najbežnejších škvŕn.
 • 4D Wash System: zabezpečí vysoko účinné preniknutie vody a pracieho prostriedku do tkaniny pre dokonalé výsledky prania.
 • Systém Home Connect: umožňuje prepojenie domácich spotrebičov pre zjednodušenie každodenného života.
 • EcoSilence Drive™: je extrémne efektívny, tichý s dlhodobou životnosťou.
 • AlergiaPlus: je špeiálne vyvinutý program pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou.

Home Connect: domáce spotrebiče so smart pripojením

Váš každodenný život už nikdy nebude rovnaký. Home Connect využíva WiFi pre prepojenie vašich domácich spotrebičov so smart telefónom, alebo tabletom. Vďaka tomu môžete spotrebič diaľkovo zapnúť / vypnúť alebo ovládať dôležité funkcie. Napríklad funkcia Easy Start vám pomôže vybrať vždy ten správny program a práčka vás bude informovať o jeho priebehu ... Teraz môžete riadiť váš domov tak, ako sa vám páči, dokonca aj keď v ňom nie ste.

Programy a funkcie

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale na vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby. Práčka ponúka 14 programov pre dokonale efektívne pranie.

 • štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie
 • špeciálne programy: AlergiaPlus, čistenie bubna s funkciou pripomenutia, košele/blúzky, odčerpanie/odstreďovanie, rýchly/mix, šport/fitness, plákanie, super 15'/30'

Špeciálne funkcie a nastavenia

 • Home Connect: vzdialené monitorovanie a ovládanie, správa energie, diaľková diagnostika
 • funkcia AntiStain systém: s funkciou pre odstránenie 4 typov škvŕn, ktorú je možné nastaviť pri štandardných programoch
 • TouchControl tlačidlá: zap./vyp., odloženie konca programu, voľba škvŕn, intenzívny plus, extra plákanie, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota, SpeedPerfect, predpierka, nastavenie počtu otáčok, vzdialený štart/stop plákania

Program AlergiePlus: špeciálne vyvinutý pre potreby alergikov

Program je ideálne najmä pre ľudí s citlivou a podráždenou pokožkou. Špeciálne navrhnutý prací cyklus, dlhšia fáza ohrevu a doplňujúce plákanie znižujú maximálnym spôsobom množstvo alergénov.

Program vlna/ručné pranie

Ušetrite si ručné pranie. Obvzlášť šetrný program vlna / ručné pranie beží iba rýchlosťou 27 otáčok za minútu (bežne: 50 otáčok / min.) A využíva len Mirna pohyby pracieho bubna s vhodnými prestávkami. A aby si vlnená bielizeň uchovalo svoj pekný tvar, nasleduje na konci programu šetrné odstreďovanie.

4D Wash Systém

Smart práčka so 4D Wash Systémom pomocou intervalového zvýšenia otáčok v priebehu pracej fázy vytvorí priestor "tunel" vo vnútri náplne bielizne aby mohla voda a prací prostriedok vysoko účinne preniknúť do vody. Čas prania sa skracuje, pričom je stabilita spotrebiča zvýšená s minimálnymi vibráciami. Prídavná funkcia pre systém 4D Wash Intensive Plus ponúka skrátený program pre veľmi znečistené oblečenie s dĺžkou 89 minút a tiež predĺženie hlavnej pracej fázy o 30 minút. To všetko pri vysokej účinnosti prania.

EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

*Obrázok je ilustračný.

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Zabudli ste pridať do práčky svoje obľúbené oblečenie? Vďaka funkcii Reload zastavíte bežiaci cyklus, otvorte dvierka práčky a pridáte chýbajúcu bielizeň. Potom pokračujete s praním. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná aj počas 89% trvania pracieho cyklu. Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne.

*Obrázok je ilustračný

ActiveWater Plus: účinné hospodárenie s vodou

Technológia ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne patentovaný bubon a systémy plnenie vodou umožňujú rýchlejší namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

Nízka hlučnosť a minimum vibrácií

Kruhový dizajn bočných stien AntiVibration práčok Bosch zaisťuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Okrem toho dodatočná izolácia tiež znižuje hluk, takže práčka je veľmi tichá aj pri odstreďovaní.

*Obrázok je ilustračný

VarioDrum

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčanie alebo poškodenie vašich obľúbených častí odevu. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky jemne obracajú vaše bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

Špeciálne programy

Vybrané práčky Bosch ponúkajú špeciálne programy pre pranie vlny, perového oblečenie, hodváb, športového a fitness oblečenia, alebo program AlergiePlus, ktorý alergikom výrazne uľahčuje život. Ak sa veľa ponáhľate, niektoré práčky Bosch ponúkajú aj super rýchly 15 minútový program.

*Obrázok je ilustračný

Bezpečnostný systém proti škodám spôsobeným vodou

Ochrana pred škodami spôsobenými vodou Systém AquaStop = bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku + dvojitá prívodná hadica s automatickou reguláciou tlaku + vaňa s plavákom a spínačom čerpadla = absolútna bezpečie pred škodami spôsobenými vodou. To všetko s doživotnou zárukou.

Ďalšie vlastnosti a funkcie

Ovládanie je prostredníctvom otočného voliča a veľkého LED displeja s možnosťou odloženého štartu až 24 hodín. Práčka ponúka:

 •  funkciu Reload pre pridanie bielizne aj po začatí pracieho cyklu
 •  VarioDrum bubon vyrobený z nehrdzavejúcej ocele pre šetrné a intenzívne  pranie
 •  program na čistenie bubna DrumClean s funkciou pripomenutia
 •  veľký LED displej s ukazovateľom priebehu programov, teploty, otáčkok a zostatkového času, prehľad škvŕn a zobrazenie spotreby energie
 • 4D Wash System: vysoko účinné preniknutie vody a pracieho prostriedku do tkaniny pre perfektné výsledky
 • vnútorné LED osvetlenie bubna
 • EcoSilence Drive motor
 • AntiVibration Design a protihlukovú izoláciu v spodnej časti práčky
 • AquaStop záruku značky Bosch v prípade poškodenia vodou po celú životnosť práčky
 • automatickú detekciu náplne, ktorá presne určuje množstvo bielizne pre automatické nastavenie potrebného množstva vody pre každé pranie
 • ukazovateľ spotreby pre informácie o spotrebe energie
 • plne elektronické ovládanie pomocou otočného voliča a  veľkého LED displeja
 • ukazovateľ predávkovania detergentom
 • systém rozpoznania peny na odstránenie nadmernej peny
 • kontrolu nevyváženosti
 • detský zámok ovládania
 • akustický signál konca programu
 • nádstavec na tekuté pracie prostriedky

Pripojené súbory

IL_SK_2065028 [*.pdf, 987.46 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 10 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
Počet programov: 14
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C
iMaximálna hĺbka: 63,2 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,8 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 82,56 Kg
iMaximálna hĺbka: 63,2 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 48 dB
Hluk pri odstreďovaní: 71 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 10 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 213 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 49 L
Celková spotreba: 0,98 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 167 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 12100 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 67 kWh

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: WAX28MH0BY

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore