Bosch WAX32EH0BY

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 049,00 €

Pôvodná cena 1 149,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 20,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Inteligentná spredu plnená práčka Bosch WAX32EH0BY v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 10 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Motor EcoSilence Drive zabezpečuje tichú prevádzku 72 dB. Využíva systém i-Dos, AntiStain Plus aj SpeedPerfect. ActiveWater presne nastavuje spotrebu vody vďaka automatickej detekcii náplne prania. Má aj funkcu AquaStop zabraňujúcu pretečeniu práčky. Využíva inteligentný systém Home Connect. Funkcia Reload umožní pridať bielizeň aj počas prania. Práčka Bosch ponúka 14 programov, ktoré si je možné jednoducho navoliť pomocou otočného voliča. LED displej následne zobrazí všetky potrebné informácie. Hĺbka 59 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 9 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Zvážte aj tento produkt

Siemens WM14U840EU Siemens WM14U840EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Praktická spredu plnená smart práčka Siemens WM14U840EU je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Tento model je určený na 10 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. S aplikáciou Home Connect môžete jednoducho voliť možnosti a spúšťať vašu práčku kedykoľvek chcete, a nech už ste kdekoľvek Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. so zostatkovou vlhkosťou bielizne 53 %. Celkový objem bubna tvorí 70 l a hlučnosť prístroja pri praní je 46 dB.

Základné parametre

  • Kapacita bubna: 10 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
  • Počet programov: 19

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Inteligentný spotrebič

Praktická spredu plnená smart práčka Bosch WAX32EH0BY sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 10 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1600 ot./min. K dispozícii má mnoho inteligentných technológií, ktoré vám pomôžu pri starostlivosti o bielizeň.

Home Connect: domáce spotrebiče so smart pripojením

Spredu plnená práčka Bosch WAX32EH0BY využíva inteligentný systém Home Connect. Systém využíva Wi-Fi pre prepojenie vašich domácich spotrebičov so smart telefónom alebo tabletom, na ktoré vám budú zasielané notifikácie priamo z vášho spotrebiča. Vďaka tomu môžete spotrebič diaľkovo zapnúť/vypnúť alebo ovládať dôležité funkcie.  Home Connect s funkciou Easy Start vás odbremení od hádania, aký program je najvhodnejší pre vašu bielizeň. Sama vám odporučí, ktorý program je najvhodnejší. Priamo prostredníctvom mobilného zariadenia si zadáte farbu, druh a materiál vloženej bielizne ako i stupeň jej znečistenia.

Pracie programy

V menu si môžete vybrať jeden zo 14 pracích programov, medzi ktorými sa nachádzajú štandardné aj špeciálne programy. Využijete aj rýchle programy (15 a 30 minútový) pre menší objem oblečenia či špeciálny program pre alergikov. AntiStain program vám umožní počas prania odstrániť až 16 najčastejších typov škvŕn bez nutnosti použiť špeciálne pracie prostriedky určené na škvrny.

  • štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie

  • automatický program: senzoricky riadené pranie a dávkovanie

  • špeciálne programy: AlergiaPlus, odčerpanie, automatický program jemný, automatický program, čistenie bubna s funkciou pripomenutia, tmavá bielizeň, košele/blúzky, pamäť, odstreďovanie, rýchly/mix, šport/fitness, plákanie, super 15'/30'

Bezpečnostný systém proti škodám spôsobeným vodou

Ochrana pred škodami spôsobenými vodou Systém AquaStop = bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku + dvojitá prívodná hadica s automatickou reguláciou tlaku + vaňa s plavákom a spínačom čerpadla = absolútna bezpečie pred škodami spôsobenými vodou. 

Automatické dávkovanie

S inteligentným systémom dávkovania i-Dos budete vždy vedieť, koľko pracieho prostriedku je potrebné na prací cyklus. Po naplnení systém automaticky určí množstvo tekutého pracieho prostriedku a vody pre optimálne vypranie. Vyhodnocuje to aj na základe vloženej bielizne a stupňa jej znečistenia.

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Zabudli ste pridať do práčky svoje obľúbené oblečenie? Vďaka funkcii Reload zastavíte bežiaci cyklus, otvorte dvierka práčky a pridáte chýbajúcu bielizeň. Potom pokračujete s praním. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná aj počas 89% trvania pracieho cyklu. Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne.

Nízka hlučnosť a minimum vibrácií

Kruhový dizajn bočných stien AntiVibration práčok Bosch zaisťuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Okrem toho dodatočná izolácia tiež znižuje hluk, takže práčka je veľmi tichá aj pri odstreďovaní.

EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhú dobu. Vďaka tichému prevádzky je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

Pripojené súbory

IL_SK_2072348 [*.pdf, 986.79 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 10 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
Počet programov: 14
iMaximálna hĺbka: 59 cm
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,8 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 83,358 Kg
iMaximálna hĺbka: 59 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 47 dB
Hluk pri odstreďovaní: 71 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 10 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 208 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 48 L
Celková spotreba: 0,98 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 167 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 12100 L
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 67 kWh
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: WAX32EH0BY

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore