Bosch WAX32M40BY

Zobraziť

Kapacita bubna: 9 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min., Počet programov: 14, Maximálna hĺbka: 59 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: C Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Spredu plnená práčka Bosch WAX32M40BY v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Motor EcoSilence Drive a bubon VarioDrum zabezpečuje tichú prevádzku 71 dB. Využíva systém SpeedPerfect, AntiStain a Intensive Plus. Funkcia Reload umožní pridať bielizeň aj počas prania. Práčka Bosch ponúka 14 programov vrátane programu AlergiaPlus, ktoré si je možné jednoducho navoliť pomocou otočného voliča a TouchControl tlačidiel. Možnosť odloženého štartu. LED displej následne zobrazí všetky potrebné informácie. Funkcia AquaStop. Hĺbka 59 cm.

Bosch WAX32M40BY

Spredu plnená práčka Bosch WAX32M40BY sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1600 ot./min pri hlasitosti 71 dB.  Ponúka okrem iného tieto benefity:

 • AntiStain systém odstraňuje štyri najbežnejšie typy škvŕn (krv, maslo/olej, tráva, červené víno).

 • Motor EcoSilence Drive™ je extrémne efektívny, tichý a s dlhou životnosťou.

 • Funkcia SpeedPerfect pre dokonale čisté oblečenie za kratší čas.

 • Program AlergiaPlus pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou.

 • Technológia 4D Wash System s funkciou Intensive Plus pre zvýšenie výkonu prania aj veľmi silne znečisteného oblečenia.

Pracie programy

V menu si môžete vybrať jeden zo 14 pracích programov, medzi ktorými sa nachádzajú štandardné aj špeciálne programy. Využijete aj rýchle programy (15 a 30 minútový) pre menší objem oblečenia.

 • štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie

 • špeciálne programy: AlergiaPlus, čistenie bubna s funkciou pripomenutia, košele/blúzky, odčerpanie/odstreďovanie, rýchly/mix, šport/fitness, plákanie, super 15'/30'

Pre alergikov

Spredu plnená práčka má špeciálny program AlergiaPlus, ktorý je ideálny najmä pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Program perie pri vyššej teplote a využíva dodatočné plákanie čím sa ničia alergénne častice. Vaša bielizeň tak bude krásne čistá bez alergénov, roztočov či zvieracej srsti.

SpeedPerfect

Práčka disponuje funkciou SpeedPerfect, ktorá šetrí váš čas. Väčšinu programov môžete nastaviť tak, aby prebehli rýchlejšie alebo úspornejšie. Pri praní s ňou môžete ušetriť až 65% času. Pri kombinácii programu Mix spolu s funkciou SpeedPerfect vyperiete 4 kg bielizne za cca 41 minút. Šetríte tak svoj čas, prírodu i vašu peňaženku. 

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Zabudli ste pridať do práčky svoje obľúbené oblečenie? Vďaka funkcii Reload zastavíte bežiaci cyklus, otvorte dvierka práčky a pridáte chýbajúcu bielizeň. Potom pokračujete s praním. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná aj počas 89% trvania pracieho cyklu. Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne.

Bezpečnostný systém proti škodám spôsobeným vodou

Ochrana pred škodami spôsobenými vodou Systém AquaStop = bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku + dvojitá prívodná hadica s automatickou reguláciou tlaku + vaňa s plavákom a spínačom čerpadla = absolútna bezpečie pred škodami spôsobenými vodou. 

Nízka hlučnosť a minimum vibrácií

Kruhový dizajn bočných stien AntiVibration práčok Bosch zaisťuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Okrem toho dodatočná izolácia tiež znižuje hluk, takže práčka je veľmi tichá aj pri odstreďovaní. Vybavená VarioDrum bubnom z nehrdzavejúcej ocele pre šetrnejšie a intenzívne pranie. 

Motor EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 59 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch WAX32M40BY

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ján

22. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Tichý chod
 • Moderné prevedenie
 • Jednoduché ovládanie
 • Nálepka na ovládacie koliesko v slovenčine

Bosch stále poctivá nemecká vyroba.