Bosch WGG25400BY


Práčka plnená spredu, Energetická trieda C, Kapacita 10,0 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 67 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 63,2 cm. Viac info


Cena 639,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka Bosch WGG25400BY v energetickej triede C v bielej farbe vyperie 10 kg bielizne pri maximálnych otáčkach 1400 ot./minútu so systémom SpeedPerfect. Má funkciu AntiStain, systém ActiveWater, Reload, Hygiena Plus a motor EcoSilence Drive.

Bosch WGG25400BY

Spredu plnená práčka Bosch WGG25400BY sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 10 kg bielizne, čo je dostačujúce pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min pri hlasitosti 75 dB. 

Programy a funkcie

  • Programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie
  • Špeciálne programy: čistenie bubna s funkciou pripomenutia, Hygiena Plus, džínsy/tmavá bielizeň, odčerpanie/odstreďovanie, rýchly/mix, šport/fitness, plákanie, prikrývky, super 15'/30'
  • Funkcie: SpeedPerfect, AntiStain systém, TouchControl tlačidlá: jednoduché žehlenie, odloženie konca programu, voľba škvŕn, extra plákanie, štart/pauza s reload funkciou (možnosť doplnenia bielizne), teplota, SpeedPerfect, predpierka, nastavenie počtu otáčok/stop plákania

AutoStain Removal

S funkciou AutoStain Removal ľahko odstránite škvrny na oblečení. Funkcia prispôsobí teplotu vody a otáčky praciemu prostriedku, a vďaka tomu škvrny na oblečení rýchlo zmiznú. 

EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

AlergiaPlus

Práčka s predným plnením je vybavená praktickým programom AlergiaPlus/HygienaPlus, ktorý je ideálny pre alergikov či ľudú s citlivou pokožkou. Program pracuje pri vyššej teplote a vďaka tomu spoľahlivo odstráni rôzne alergény ako napríklad peľ, zvieracie chlpy a roztoče. 

SpeedPerfect

Práčka disponuje funkciou SpeedPerfect, ktorá šetrí váš čas. Väčšinu programov môžete nastaviť tak, aby prebehli rýchlejšie alebo úspornejšie. Pri praní s ňou môžete ušetriť až 65% času. Pri kombinácii programu Mix spolu s funkciou SpeedPerfect vyperiete 4 kg bielizne za cca 41 minút. Šetríte tak svoj čas, prírodu i vašu peňaženku. 

VarioDrum

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov, pretože rozdeľuje vodu rovnomerne bez vyťahovania, stláčanie alebo poškodenie vašich obľúbených častí odevu. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky jemne obracajú vaše bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zaistené nielen intenzívne pranie silno znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu.

ActiveWater Plus: účinné hospodárenie s vodou

Technológia ActiveWater poskytuje dokonalé výsledky a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne patentovaný bubon a systémy plnenie vodou umožňujú rýchlejší namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Zabudli ste pridať do práčky svoje obľúbené oblečenie? Vďaka funkcii Reload zastavíte bežiaci cyklus, otvorte dvierka práčky a pridáte chýbajúcu bielizeň. Potom pokračujete s praním. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná aj počas 89% trvania pracieho cyklu. Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 10 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 63.2 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch WGG25400BY

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami