Bosch WQG233D0CS


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 8,0 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej, Maximálna hĺbka: 63,40 cm. Viac info


Cena 698,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

83.3% Hodnota za peniaze
Výborná

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Voľne stojaca sušička bielizne s tepelným čerpadlom Bosch WQG233D0CS vysuší 8 kg bielizne a je zaradená v energetickej triede A+++. Disponuje technológiou AutoDry, bočnými stenami s AntiVibration, filtrom EasyClean, špeciálnym programom pre posteľnú bielizeň, systémom SensitiveDrying a tlačidlami TouchControl.

 

 

 

Praktický spotrebič

Kondenzačná sušička Bosch WQG233D0CS je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jedenkrát môžete vysušiť až 8 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A+++, vďaka svojej nízkej spotrebe vody a energie.

Programy a funkcie

  • Štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, program posteľná bielizeň: znižuje zamotávanie veľkých kusov bielizne vďaka obojsmernému otáčania bubna
  • Špeciálne programy: bavlna, posteľná bielizeň, košele/blúzky, bavlna eco, perie, jemné, uteráky, Hygiena Plus, mix, rýchly 40', šport/fitness, ľahko udržiavateľné, vlna záver, časový program teplý
  • Funkcie: cyklus našuchorenia: 60 min na konci programu (možnosť kedykoľvek v priebehu sušenia prerušiť a bielizeň vytiahnuť), funkcia polovičná náplň: optimalizuje sušenie menších náplní, TouchControl tlačidlá: suché na žehlenie, suché do skrine, extra suché do skrine, odloženie konca programu, polovičná náplň, jednoduché žehlenie, šetrný, akustický signál, štart/reload/pauza, odloženie štartu až o 24 hod.

Technológia AutoDry

Úsporná kondenzačná sušička je vybavená úžasnou technológiou AutoDry, pomocou ktorej sa zabraňuje prehriatiu bielizne a jej nerovnomernému sušeniu. Vďaka tomuto programu je bielizeň výborne chránená pred akýmkoľvek poškodením.

Dizajn Anti-Vibration

Sušička vás okrem množstva špeciálnych funkcií zaujme aj výnimočným anti-Vibration dizajnom, vďaka ktorému je jej chod tichý, s hlučnosťou len 64 dB. Tento dizajn zaručuje väčšiu stabilitu spotrebiča počas jeho chodu. Dvierka plniaceho otvoru sú sklenené a ich záves je na pravej strane. Lemuje ich strieborno-čierný rám.

Systém SensitiveDrying

Vďaka jedinečnému dizajnu bubna v sušičkách Bosch je funkcia šetrného sušenia SensitiveDrying System k vašej bielizni výrazne ohľaduplnejší. Špeciálne tvarované unášače bielizeň počas sušenia jemne načechrávají a znižujú množstvo záhybov. Bielizeň tak bude mäkké a príjemné k vašej pokožke a vy si užijete obľúbené kúsky svojho šatníka oveľa dlhšiu dobu. Proste ako v bavlnke.

Tlačidlá TouchContol

Moderná smart sušička bielizne sa veľmi ľahko ovláda. Prispôsobený má otočný volič programov s integrovaným tlačidlom pre zapnutie a vypnutie. K dispozícii sú aj TouchControl tlačidlá. Nastaviť si môžete stupeň sušenia, koniec sušenia, šetrný chod alebo odložiť štart až do 24 hodín. Nechýba ani veľký TFT textový displej, na ktorom sa zobrazuje zostatkový čas, nastavenie konca sušenia, špeciálne funkcie ako aj zobrazovanie priebehu programu sušenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 59.9 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Kondenzácia
Maximálna hĺbka 63.4 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

6 recenzií Bosch WQG233D0CS

93.3% Kvalita
Výborná

83.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ladislava

22. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Veľká.. tichá.. vysuší dôkladne..

Kvalita za dostupnú cenu


Miroslava

30. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Veľmi tichá

Najlepší pomocník


Ivica

23. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Skoršie ukončenie programu v závislosti od vlhkosti prádla.
  • Všetko OK
  • Všetko je OK.

Som rada, že mám inteligentnú sušičku prádla. Splnila moje očakávania.


Stefania

20. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • super sušenie a tichý chod

Som rada, že sme si zakúpili tento produkt,super sušenie, tichý chod...občas aj skôr ukončí sušenie a prádlo je suché.