Bosch WQG245D4BY


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 64,8 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Voľne stojaca sušička bielizne s tepelným čerpadlom Bosch WQG245D4BY vysuší 9 kg bielizne a je zaradená v energetickej triede A+++. Disponuje technológiou AutoDry, tepelným čerpadlom so samočistiacim kondenzátorom, funkciou polovičná náplň, bočnými stenami s AntiVibration dizajnom, systémom Sensitive Drying a ďalšími praktickými funkciami. Ovládací panel v anglickom jazyku.

 

 

 

Sušička Bosch WQG245D4BY

Kondenzačná sušička Bosch WQG245D4BY je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní vložíte oblečenie do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Táto sušička ponúka kapacitu pre sušenie 9 kg bielizne. Je zaradená do energetickej triedy A+++, vďaka svojej nízkej spotrebe.

Programy a funkcie 

  • Štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné
  • program posteľná bielizeň: znižuje zamotávanie veľkých kusov bielizne vďaka obojsmernému otáčaniu bubna
  • špeciálne programy: bavlna, posteľná bielizeň, košele/blúzky, bavlna eco, perie, jemné, uteráky, Hygiena Plus, mix, rýchly 40', šport/fitness, ľahko udržiavateľné, vlna záver, časový program teplý
  • cyklus našuchorenia: 120 min. na konci programu (možnosť kedykoľvek v priebehu sušenia prerušiť a bielizeň vytiahnuť)
  • funkcia polovičná náplň: optimalizuje sušenie menších náplní
  • TouchControl tlačidlá: suché na žehlenie, suché do skrine, extra suché do skrine, odloženie konca programu, polovičná náplň, jednoduché žehlenie, šetrný, akustický signál, štart/reload/pauza, odloženie štartu až o 24 hod.

Technológia AutoDry

Úsporná kondenzačná sušička je vybavená technológiou AutoDry, pomocou ktorej sa zabraňuje prehriatiu bielizne a jej nerovnomernému sušeniu. Vďaka tomuto programu je bielizeň výborne chránená pred akýmkoľvek poškodením. Senzory neustále merajú teplotu a vlhkosť, aby chránili oblečenie pred vysokou teplotou a presušením. 

Dizajn Anti-Vibration

Sušička vás okrem množstva špeciálnych funkcií zaujme aj výnimočným anti-Vibration dizajnom, vďaka ktorému je jej chod tichý. Tento dizajn zaručuje väčšiu stabilitu spotrebiča počas jeho chodu.

Systém Sensitive Drying

Vďaka jedinečnému dizajnu bubna v sušičkách Bosch je funkcia šetrného sušenia SensitiveDrying System k vašej bielizni výrazne ohľaduplnejší. Špeciálne tvarované unášače bielizeň počas sušenia jemne našuchoria a znižujú množstvo záhybov. Bielizeň tak bude mäkká a príjemná k vašej pokožke a vy si užijete obľúbené kúsky svojho šatníka oveľa dlhšiu dobu.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 61.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Kondenzácia
Maximálna hĺbka 64.8 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch WQG245D4BY

0% Kvalita
Nehodnotené

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Igor

24. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Dobrá


ok