Bosch WTW85491BY

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
619,00 €

Pôvodná cena 699,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Bosch WTW85491BY v bielom prevedení je zaradená v energetickej triede A++. Kapacita bubna pre sušenie dosahuje 9 kg bielizne. Maximálna hlučnosť pri sušení je 64 dB. Ponúka množstvo praktických programov pre sušenie: špeciálne programy: bavlna a ľahko udržiavateľné, vlna krátky, mix, uteráky, časový program teplý, časový program studený, šport/fitness, perie, rýchly 40', košele/blúzky. K dispozícií má aj špeciálne funkcie a nastavenia ako cyklus našuchorenia a tlačidlá TouchControl. Sušička bielizne Bosch WTW85491BY je vybavená samočistiacim kondenzátorom, technológiou AirDry aj systémom šetrného sušenia SensitiveDrive. Ovládať ju je možné pomocou LED displeja a otočného voliča. K dispozícii má vnútorné LED osvetlenie bubna, detský zámok aj signál na konci programu. V balení sa nachádza vypúšťacia sada pre odvod kondenzátu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 11 %

Zvážte aj tento produkt

Bosch WTW85540EU Bosch WTW85540EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Voľne stojaca sušička bielizne Bosh WTW85540EU s parnou technológiou sa radí do energetickej triedy A++. Vďaka svojej kapacite bubna dokáže usušiť až 9 kg bielizne. K sušeniu využíva kondenzačnú technológiu s tepelným čerpadlom. Jej maximálna hlučnosť dosahuje je 65 dB. K dispozícii má množstvo programov, ktoré jednoducho nastavíte pomocou otočného voliča a displeja, ktorý zobrazí aj zostávajúci čas alebo koniec cyklu sušenia. Sušička bielizne disponuje samočistiacim kondenzátorom pre jednoduchú údržbu. K bezpečnosti prispieva aj detská poistka proti otvoreniu dvierok. Sušička Bosch WTW85540EU je v bielej farbe so sklenenými dvierkami a rámom v striebornej farbe. Hĺbka 59,9 cm.

Základné parametre

 • Hĺbka: 59,9 cm
 • Vstavaný displej: Áno
 • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

 

Vybrané benefity sušičky bielizne

Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Bosch WTW85491BY je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 9 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++, vďaka svojej nízkej spotrebe vody a energie. Sušičky Bosch majú senzory, ktoré neustále merajú teplotu a zostatkovú vlhkosť. Vďaka tomu bielizeň usuší presne tak, ako potrebujete. Navyše ho chráni pred príliš vysokými teplotami, presušením a zrazením. Úsporná kondenzačná sušička je vybavená úžasnou technológiou AutoDry, pomocou ktorej sa zabraňuje prehriatiu bielizne a jej nerovnomernému sušeniu. Vďaka tomuto programu je bielizeň výborne chránená pred akýmkoľvek poškodením.

 • Automatické čistenie kondenzátora zaručuje vysokú účinnosť sušenia spoločne so stále nízkou spotrebou energie v triede A ++.
 • Trieda spotreby energie A ++: veľmi účinné sušenie.
 • Hlučnosť 64 dB: príjemne tiché sušenie.
 • Systém šetrného sušenia SensitiveDrying: jemné sušenie bez záhybov vďaka unikátnej štruktúre bubna a jeho pohyboch.
 • Senzorová technológia AutoDry chráni bielizeň pred presušením a vysokými teplotami.

Programy a nastavenia

Čím dokonalejšie technológie, tým jednoduchší má byť jej používanie. Takže namiesto hľadania nespočetných skrytých funkcií vám sušičky Bosch ponúknu geniálne jednoduché nastavenie. Akýkoľvek program vyberiete jednoducho pomocou otočného voliča. Všetky potrebné informácie sú ihneď zobrazené na veľkom prehľadnom displeji. A tak máte všetko na očiach a pod kontrolou.

Špeciálne programy: bavlna a ľahko udržiavateľné, vlna krátky, mix, uteráky, časový program teplý, časový program studený, šport/fitness, perie, rýchly 40', košele/blúzky.

Špeciálne funkcie a nastavenia:

 • Cyklus našuchorenia: 60 min na konci programu
 • TouchControl tlačidlá -  štart/pauza, šetrný, akustický signál, jednoduché žehlenie, dĺžka programu, nastavenie jemného výsledku sušenia, 24 hod. odloženie konca programu

SelfCleaning Condenser

Bez pravidelného čistenia kondenzátora dochádza po čase k zníženiu účinnosti sušenia, zatiaľ čo spotreba energie narastá. So sušičkami Bosch je však čistenie kondenzátora dávna minulosť. Samočistiaci kondenzátor SelfCleaning Condenser robí za vás túto prácu automaticky sám a tým udržuje konštantne efektívne chod po celú dobu životnosti spotrebiča. Šetrí tak vaše bielizeň, čas i životné prostredie.

*Obrázok je ilustračný

Systém SensitiveDrying

Vďaka jedinečnému dizajnu bubna v sušičkách Bosch je funkcia šetrného sušenia SensitiveDrying System k vašej bielizni výrazne ohľaduplnejší. Špeciálne tvarované unášače bielizeň počas sušenia jemne načechrávají a znižujú množstvo záhybov. Bielizeň tak bude mäkké a príjemné k vašej pokožke a vy si užijete obľúbené kúsky svojho šatníka oveľa dlhšiu dobu. Proste ako v bavlnke.

Senzory sušičky

Sušičky Bosch mají senzory, které neustále měří teplotu a zbytkovou vlhkost. Díky tomu prádlo usuší přesně tak, jak potřebujeme. Navíc ho chrání před příliš vysokými teplotami, přesušení a sražením.

Dizajn Anti-Vibration

Nový dizajn bočných stien je nielen veľmi pútavý, ale tento systém tiež poskytuje viac stability a obmedzuje vibrácie. Posilnená izolácia tiež reguluje hladinu hluku, vďaka čomu sú sušičky Bosch veľmi tiché. Pracuje shlučností iba 64 dB. Tento dizajn zaručuje väčšiu stabilitu spotrebiča počas jeho chodu. Dvierka plniaceho otvoru sú sklenené a ich záves je na pravej strane. Lemuje ich hliníkovo-biely rám.

*Obrázok je ilustračný

Ľahké ovládanie

Trváme na tom, že čím dokonalejšie technológie, tím jednoduchšie má byť jej používanie. Takže namiesto hľadania nespočetných skrytých funkcií vám sušičky Bosch ponúknu geniálne jednoduché nastavenie. Akýkoľvek program vyberiete jednoducho pomocou otočného voliča. Všetky potrebné informácie sú ihneď zobrazený na veľkom prehľad displeji. A tak máte všetko na očiach a pod kontrolou.

*Obrázok je ilustračný

Špeciálne programy

Vybrané modely sušičiek Bosch ponúka špeciálne sušiace programy napr. Pre vlnu, perie, športové a fitness oblečenie. Vy si tak môžete byť istí, že aj o vaše jemné oblečenie bude postarané s potrebnou starostlivosťou. Vybrať si môžete zo špeciálnych programov sušenia ako je napr. program „našuchorenia“. Cyklus našuchorenia trvá 60 minút, program je možné kedykoľvek v priebehu sušenia prerušiť a bielizeň vybrať. K dispozícii sú aj iné špeciálne programy ako napr. vlna krátky, mix, uteráky, šport/fitness, perie, košele/blúzky a iné​.

Super 40 '

Ak sa ponáhľate, už nebudete mať s tým problém. Sušička ponúka v rýchle usušenie počas 40 minút, vhodné pre malé množstvo syntetického oblečenie a tenkých tkanín, vysoko presný systém kontroly teploty a sledovanie stavu stupňa vlhkosti oblečenia v reálnom čase. Vaše oblečenie si tak môžete obliecť ihneď po ukonční sušenia.

*Obrázok je ilustračný

Viac miesta

Sušičky Bosch vám uľahčí život a ušetrí miesto v domácnosti. Sušiak už nebudete potrebovať. Váš život bude jednoduchšie a vaša bielizeň mäkšia, príjemnejšie, menom pokrčené a zdravšie.

*Obrázok je ilustračný

Komfort a bezpečnosť

 • selfCleaningCondenser - samočistiaci kondenzátor
 • technológia AutoDry
 • veľký LED displej so zobrazením zostatkového času, nastavenia konca sušenia o 24 hod., zobrazením priebehu programu a špeciálnych funkcií
 • kovový otočný volič
 • systém šetrného sušenia SensitiveDrying
 • vnútorné LED osvetlenie bubna
 • detský zámok ovládania
 • vypúšťacia sada pre odvod kondenzátu

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 59,9 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 9 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Kondenzácia
Maximálna hĺbka: 65,2 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,2 cm
Hĺbka: 59,9 cm
Hmotnosť: 50,8 Kg
Maximálna hĺbka: 65,2 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Towel, Teplý vzduch, Košeľa / blúzka, Športové oblečenie, Studený vzduch, Vlna, Rýchlé suš enie, Mix, Bavlna
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Kondenzácia

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Trieda účin.sušenia: B

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 64 dB

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Počet členov v domácnosti: 5 a viac členov
Program outdoor a šport: Áno
Typ užívateľa: Bežný

Ostatné

Kód produktu: WTW85491BY

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore