Popis produktu

 

 

 

Praktický spotrebič

Kondenzačná smart sušička Bosch WTW855H0BY je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 9 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++, vďaka svojej nízkej spotrebe vody a energie.

Tlačidlá TouchContol

Moderná smart sušička bielizne sa veľmi ľahko ovláda. Prispôsobený má otočný volič programov s integrovaným tlačidlom pre zapnutie a vypnutie. K dispozícii sú aj TouchControl tlačidlá. Nastaviť si môžete stupeň sušenia, koniec sušenia, šetrný chod alebo odložiť štart až do 24 hodín. Nechýba ani veľký LED displej, na ktorom sa zobrazuje zostatkový čas, nastavenie konca sušenia, špeciálne funkcie ako aj zobrazovanie priebehu programu sušenia.

Špeciálne programy

Vybrať si môžete zo špeciálnych programov sušenia ako je napr. program „našuchorenia“. Cyklus našuchorenia trvá 120 minút, program je možné kedykoľvek v priebehu sušenia prerušiť a bielizeň vybrať. K dispozícii sú aj iné špeciálne programy ako vlna krátky, mix, uteráky, prikrývky, časový program teplý, časový program studený, bavlna, ľahko udržovatelné, AlergiaPlus, šport/fitness, perie, super 40', košele/blúzky, jemné.

Technológia AutoDry

Úsporná kondenzačná sušička je vybavená úžasnou technológiou AutoDry, pomocou ktorej sa zabraňuje prehriatiu bielizne a jej nerovnomernému sušeniu. Vďaka tomuto programu je bielizeň výborne chránená pred akýmkoľvek poškodením.

Dizajn Anti-Vibration

Sušička vás okrem množstva špeciálnych funkcií zaujme aj výnimočným anti-Vibration dizajnom, vďaka ktorému je jej chod tichý, s hlučnosťou len 65 dB. Tento dizajn zaručuje väčšiu stabilitu spotrebiča počas jeho chodu. Dvierka plniaceho otvoru sú sklenené a ich záves je na pravej strane. Lemuje ich strieborný rám.

Detská poistka a samočistiaci kondenzátor

Model smart sušičky je vybavený modernou detskou poistkou. Tá zablokuje dvierka proti nežiadúcemu otvoreniu. Sušička prádla bude bezpečná aj pre tých najmenších. Moderná technológia so samočistiacim kondenzátorom niekoľkonásobne prepláchne kondenzátor počas sušenia. Vysušené prádlo nebude nijako znečistené a celková údržba sušičky prádla bude jednoduchšia. 

 

HomeConnect

Inteligentné sušičky Bosch so smart technológiou Home Connect a vzdialeným ovládaním vám poskytnú komplexnú kontrolu nad vašim sušením jediným stlačením tlačidla. Ak nemáte čas, ponáhľate sa, ale potrebujete počkať, než sa program skončí určite radi využijete túto technológiu. Prostredníctvom vášho mobilného zariadenia môžete pohodlne ovládať a monitorovať vašu sušičku na diaľku pomocou aplikácie Home Connect. Dokonca ak chcete môžete si jednoducho nastaviť zasielanie automatických oznámení do vášho mobilného zariadenia a bude vás informovať o aktuálnom stave programu a ďalších užitočných veciach.

Programy

Špeciálne programy: vlna krátky, mix, uteráky, prikrývky, časový program teplý, časový program studený, bavlna, ľahko udržovatelné, AlergiaPlus, šport/fitness, perie, super 40', košele/blúzky, jemné.

Špeciálne funkcie a nastavenia

 • Cyklus našuchorenia: 120 min na konci programu
 • TouchControl tlačidlá -  šetrný, akustický signál, štart/pauza, stupeň sušenia, detská poistka 3 s, cyklus našuchorenia 60 min, cyklus našuchorenia 120 min, moje obľúbené, odložený štart, odloženie ukončenia až o 24 hod.

Komfort a bezpečnosť

 • SelfCleaningCondenser - nieľkoľkonásobný automatický preplach kondenzátora  v priebehu sušenia
 • technológia AutoDry
 • otočný volič programov s integrovaným tlačidlom zap./vyp.
 • veľký LED displej: ukazovateľ  zbytkového času, nastavenie konca sušenia až o 24 hod.,  ukazovateľ priebehu programu, špeciálne funkcie
 • systém šetrného sušenia SensitiveDrying: velký nerezový bubon so špeciálnou štruktúrou a unašačmi s mäkkým povrchom pro jemnú starostlivosť o prádlo
 • AntiVibration Design: zaručuje vyššiu stabilitu a tichší chod
 • vnútorné LED osvetlenie bubna
 • detská poistka proti otvoreniu dvierok
 • signál na konci programu
 • sklenené dvierka s rámom vo farbe chróm, čiernošedý
 • komfortný zámok dverí
 • otváranie dvierok / pravý záves dverí
 • vypúštacia sada pre odvod kondenzátu

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 59,9 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 9 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka: 65,2 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,2 cm
Hĺbka: 59,9 cm
Hmotnosť: 56 Kg
Maximálna hĺbka: 65,2 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iOdložený štart: Áno
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Trieda účin.sušenia: A

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 65 dB

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Smart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: WTW855H0BY

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore