Bose Home Speaker 500 čierny

Cena:
359,00 €

Pôvodná cena 450,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,18 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový smart reproduktor Bose Home Speaker 500 v elegantnom čiernom farebnom prevedení svojimi inovatívnymi vlastnosťami a moderným dizajnom skvele zapasuje do vašej domácnosti. Špecifikom je široký stereo zvuk „od steny k stene“, ktorý je vytvorený dvomi špeciálnymi meničmi umiestnenými v opačných smeroch. S určitosťou poteší možnosť hlasového ovládania Amazon Alexa, no zariadenie môžete ovládať aj prostredníctvom tlačidiel umiestnených v hornej časti reproduktora či cez personalizovanú aplikáciu Bose Music APP. Bezdrôtovo sa budete môcť pripojiť cez Wi-Fi (prehrávanie hudobných služieb ako Spotify či Amazon Music) a Bluetooth (streamovanie zo smartfónu či tabletu). Reproduktor možno využiť aj ako multiroom zariadenie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 20 %

Zvážte aj tento produkt

Špičkový univerzálny bezdrôtový reproduktor Yamaha MusicCast 50 v elegantnom čiernom farebnom prevedení svojím dizajnom a inovatívnymi vlastnosťami skvele zapasuje do vašej domácnosti. Ponúka celkový výkon 70 W, čím zaručuje čistú a jasnú produkciu s vysokým rozlíšením. Pýši sa vstavanými hudobnými streamingovými službami (Spotify, Deezer atď.), multiroom technológiou, kompatibilitou ovládania hlasu Alexa, budíkom či soft-touch ovládaním. Jeho špecifikom je aj možnosť pripojenia k televízoru pre inovovaný zvuk. Bezdrôtovo sa budete môcť pripojiť prostredníctvom Bluetooth alebo Wi-Fi s AirPlay. Tento model možno jednoducho spárovať s druhou jednotkou pre skvostný stereo zvuk, ale poslúži aj ako náhrada priestorového reproduktora.

Základné parametre

 • Značka: Yamaha
 • Wi-Fi: Áno
 • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Stereo zvuk zo smart reproduktora

Veľmi jednoduché a inteligentné. Zaplňte akúkoľvek miestnosť stereo zvukom „od steny k stene“ a pritom z jedného reproduktora. Hlasový asistent Amazon Alexa má pre vás pripravených milión skladieb, stačí vysloviť prianie.

 • Stereo prehrávanie odrazom od stien

 • Skvelé snímanie hlasu

 • Tlačidlá šiestich predvolieb

 • Personalizovaná aplikácia Bose Music

 • Vstavaný hlasový asistent Amazon Alexa

 • Ovládanie hlasom, dotykom alebo z aplikácie

 • Wi-Fi a Bluetooth konektivita

Stereo zvuk "wall-to-wall" z jedného reproduktora

Reproduktor Bose Home Speaker 500 v sebe ukrýva dva špeciálne meniče, ktoré sú umiestnené vzájomne v opačných smeroch tak, aby sa zvuk odrážal od stien. Výsledkom je široký stereo zvuk, ktorý je dostatočne silný, aby zaplnil akúkoľvek miestnosť ohromujúcim stereo zvukom.

Vstavané hlasové ovládanie

Prehrať. Zastaviť. Zvoliť. Alebo preskočiť na obľúbenú skladbu. Na jazyku môžete mať milión playlistov, albumov či skladieb. Stačí vysloviť správne vaše prianie. Vďaka vstavanému hlasovému ovládaniu Amazon Alexa máte prístup k veciam, ako sú informácie o počasí či aktuálne novinové titulky. Chcete niečo vedieť? Spýtajte sa! A s novými aktualizáciami softvéru budú pridávané ďalšie nové funkcie.

Skvelé snímanie hlasu

Hlasná hudba na párty? Pre technológiu snímania hlasu od Bose to nie je problém. Tesne pod povrchom vrchného krytu je pole ôsmich špeciálne navrhnutých mikrofónov, takže reproduktor vás počuje stále perfektne - dokonca aj pri zvýšenej hlasitosti. Hlasový vstup môžete tiež kedykoľvek vypnúť, stačí stlačiť tlačidlo pre vypnutie všetkých mikrofónov. Ale prístup ku všetkým ostatným funkciám zostáva aktívny naďalej. 

Jednoduché ovládanie

Možnosti ovládania nekončia len pri hlase. Stlačením ovládačov v hornej časti reproduktora môžete prehrávať, pozastaviť alebo preskakovať skladby, ale môžete ich spravovať aj cez aplikáciu Bose Music APP. Môžete si nastaviť až 6 rôznych predvolieb a využiť ich pre playlisty, internetové rozhlasové stanice atď., takže vaše obľúbené hudobné zdroje budete mať k dispozícii len jedným dotykom.

Hudba akúkoľvek chcete

Keď príde na to, čo chcete počuť, máte množstvo možností. Prostredníctvom domácej Wi-Fi siete môžete prehrávať vaše obľúbené hudobné služby - Spotify alebo Amazon Music - stačí sa len dotknúť tlačidla. Alebo môžete použiť Bluetooth pripojenie pre prehrávanie skladieb z vášho telefónu či tabletu. 

Prevezmite kontrolu nad zážitkom z počúvania hudby

Pomocou aplikácie Bose Music APP môžete jednoducho navoliť celú vašu hudobnú zbierku a plynule voliť medzi stanicami, playlistami a hudobnými službami - všetko na jednom mieste. Z aplikácie Bose Music APP je tiež veľmi jednoduché nastavenie predvolieb, takže vašu hudbu, ktorú máte tak radi, budete mať neustále na dosah. A ešte niečo - obsah si môže prispôsobiť viacero užívateľov.

Prémiový dizajn

Reproduktor Bose Home Speaker 500 vyzerá rovnako skvele, ako hrá. Telo z jedného kusu eloxovaného hliníka mu dodáva eleganciu a jeho dizajn sa hodí do akéhokoľvek prostredia.

Zoznámte sa s rodinou reproduktorov Bose

Bose Home Speaker 500 je súčasťou rodiny smart reproduktorov a soundbarov. Všetky produkty perfektne spolupracujú, takže kedykoľvek môžete pridať ďalší a bez problémov tak priniesť hudbu do ďalších miestností. Priveďte svoju zábavu k životu - hudbu, filmy a televíziu - všetko môžete mať v ľubovoľnej miestnosti a ovládať to odkiaľkoľvek.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Bose
iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
Počet reproduktorov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bose
iSmart: Áno
iStupeň krytia: nemá

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 17 cm
Výška: 20,35 cm
Hĺbka: 11 cm
Hmotnosť: 2,11 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD
Vstavaný displej: Áno

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Multizone: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Reproduktory

Počet reproduktorov: 2

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa

Ostatné

Kód produktu: 795345-2100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore