Bose QuietComfort 20 Apple čierne

  • Zľava 94 %

Zabudovaný mikrofón: Áno, Rozhranie: 3,5 mm, Štýl nosenia: do uší, Ovládanie hlasitosti: Áno, Odnímateľný kábel: Nie, Dĺžka kábla: 1.32 m Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlové slúchadlá Bose QuietComfort 20 Apple sú vhodne pre všetky Apple zariadenia ako iPhone, iPad či iPod, ktoré zaujmú svojim dizajnom, ale aj skvelým hudobným prevedením. Kábel slúchadiel je vybavený šikovným ovládačom, s ktorým môžete zapínať a vypínať mód potláčania ruchu prostredia, pridávať a uberať hlasitosť či prijímať telefonické hovory. Slúchadlá sú tiež vybavené vlastnou batériou, ktorú nabijete len za 2 hodiny, pričom vydrží až 16 hodín hrania. Slúchadlá disponujú ergonomickými nadstavcami do uší, ktoré sú veľmi príjemne aj pri dlhšom nosení.

Výnimočný zvuk

Slúchadlá vhodne pre všetky Apple zariadenia ako iPhone, iPad, či iPod, ktoré zaujmú svojim dizajnom, ale aj skvelým hudobným prevedením. Moderné slúchadla prinášajú čistý a hlboký zvuk vďaka technológiám Active EQ a TriPort.

Praktický ovládač

Kábel slúchadiel je vybavený šikovným ovládačom, s ktorým môžete zapínať a vypínať mód potláčania ruchu prostredia, pridávať a uberať hlasitosť či prijímať telefonické hovory. Prostredníctvom ovládača s integrovaným mikrofónom môžete tiež ovládať aplikácie ako Google search alebo Siri.

Integrovaná batéria

Slúchadlá sú tiež vybavené vlastnou batériou, ktorú nabijete len za 2 hodiny a vydrží až 16 hodín hrania na jedno nabitie. Batériu nabijete pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. V balení tiež nájdete šikovné puzdro, do ktorého môžete slúchadla odložiť keď ich práve nepoužívate.

Nadstavce do uší

Slúchadlá disponujú ergonomickými nadstavcami do uší, ktoré sú veľmi príjemne aj pri dlhšom nosení. Na výber máte z troch veľkostí a to S, M alebo L, aby dokonale padli každému. Na kábli slúchadiel je tiež umiestnený praktický klip, s ktorým si ich môžete pripnúť na oblečenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Rozhranie 3,5 mm
Štýl nosenia do uší
Ovládanie hlasitosti Áno
Odnímateľný kábel Nie
Dĺžka kábla 1.32 m

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bose QuietComfort 20 Apple čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené