Bose QuietComfort 20 Samsung čierne

  • Doprava zadarmo

Slúchadlá, do uší, Farba čierna, 3,5 mm, Zabudovaný mikrofón: Áno, 1,32 m kábel, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno, Odnímateľný kábel: Nie. Viac info


Cena 254,89 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,10 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 25,49 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlové slúchadlá Bose QuietComfort Samsung sú vhodne pre všetky Samsung a Android zariadenia. Zaujmú svojim dizajnom, ale aj skvelým hudobným prevedením. Kábel slúchadiel je vybavený šikovným ovládačom, s ktorým môžete zapínať a vypínať mód potláčania ruchu prostredia, pridávať a uberať hlasitosť či prijímať telefonické hovory. Slúchadlá sú tiež vybavené vlastnou batériou, ktorú nabijete len za 2 hodiny a vydrží až 16 hodín hrania. Slúchadlá disponujú ergonomickými nadstavcami do uší, ktoré sú veľmi príjemné aj pri dlhšom nosení.

Výnimočný zvuk

Slúchadlá vhodne pre všetky Samsung a Android zariadenia, zaujmú svojim dizajnom ale aj skvelým hudobným prevedením. Moderné slúchadla prinášajú čistý a hlboký zvuk vďaka technológiám Active EQ a TriPort.

Praktický ovládač

Kábel slúchadiel je vybavený šikovným ovládačom s ktorým môžete zapínať a vypínať mód potláčania ruchu prostredia, pridávať a uberať hlasitosť či prijímať telefonické hovory. Prostredníctvom ovládača s integrovaným mikrofónom môžete tiež ovládať aplikácie ako Google search.

Integrovaná batéria

Slúchadlá sú tiež vybavené vlastnou batériou, ktorú nabijete len za 2 hodiny a vydrží až 16 hodín hrania na jedno nabitie. Batériu nabijete pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. V balení tiež nájdete šikovné puzdro do ktorého môžete slúchadla odložiť keď ich práve nepoužívate.

Nadstavce do uší

Slúchadlá disponujú ergonomickými nadstavcami do uší, ktoré sú veľmi príjemne aj pri dlhšom nosení. Na výber máte z troch veľkostí a to S, M alebo L, aby dokonale padli každému. Na kábli slúchadiel je tiež umiestnený praktický klip, s ktorým si ich môžete pripnúť na oblečenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Rozhranie 3,5 mm
Štýl nosenia do uší
Ovládanie hlasitosti Áno
Odnímateľný kábel Nie
Dĺžka kábla 1.32 m

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bose QuietComfort 20 Samsung čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené