Bose QuietComfort 45 čierne

  • Výpredaj

Android roka 2021 Slúchadlá

Android roka 2021 Slúchadlá

2. miesto


Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba čierna, 3,5 mm, Bluetooth, 5.1, Výdrž batérie: 24 h, Zabudovaný mikrofón, Prijímanie hovorov, Aktívne tlmenie hluku, Certifikácia nemá, Odnímateľný kábel, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Bez jediného kabelu, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 289,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,80 € Zobraziť nápoveď


4,7 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie a jedno ocenenie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Bose QuietComfort 45 v čiernom prevedení ponúkajú skvelý výkon s potlačením hluku, pohodlný dizajn a patentovanú akustickú technológiu pre hlboký a čistý zvuk.

Rovnováha ticha, pohodlia a zvuku, ktorý si budete užívať celý deň 

Mäkké, plyšové vankúše vás zapečatia. Potom prepnete vypínač a hurá - svet mizne. Spustí sa hudba a je to láska na prvé počúvanie. V tom spočíva sila slúchadiel QuietComfort s dokonalou kombináciou výkonu potláčajúceho hluk a prémiového komfortu, plus proprietárnou akustickou technológiou pre hlboký a čistý zvuk. Slúchadlá Bose QuietComfort 45 - bezdrôtové slúchadlá s dokonalou rovnováhou ticha, pohodlia a zvuku, ktoré si budete užívať celý deň.

Pôsobia magicky

Všetko to začína technológiou Acoustic Noise Canceling, výsledkom viac ako 50 rokov výskumu. Na nepretržité meranie, porovnávanie a reakciu na vonkajší hluk sú použité malé mikrofóny skryté v náušníkoch. Tento šum je potom zrušený opačným signálom, čo má za následok menej rušenia - a viac vašej hudby. Pomocou tlačidla na ľavom náušníku si vyberte z tichého režimu s úplným potlačením hluku alebo z vedomého režimu, ktorý vpustí niektoré z vášho okolia.

Aware Mode

Aware Mode prináša vonkajší svet pomocou mikrofónov, ktoré zachytávajú zvuky okolo vás a prehrávajú ich prirodzene prostredníctvom slúchadiel. Je to vaša hudba a zároveň vaše prostredie. Počujete teda všetko, čo potrebujete, ale pri oveľa vyrovnanejšej hlasitosti.

Vaša hudba vo vysokej vernosti

Hudba, podcasty a videá. Toto je obsah, ktorý milujete. Preto boli navrhnuté slúchadlá QC45 s exkluzívnymi technológiami Bose, ako sú akustická architektúra TriPort a aktívny ekvalizér optimalizovaný pre hlasitosť, aby produkovali všetko s vysokou vernosťou. Patentovaný dizajn TriPort odvetráva náušníky a dodáva im hĺbku a plnosť - to všetko bez zväčšenia ich veľkosti. Získate tak lepší zvuk zo slúchadiel, ktoré sú menšie, ľahšie a pohodlnejšie. Navyše, aktívny ekvalizér optimalizovaný na hlasitosť zvyšuje maximá a minimá, aby si udržal rovnaký verný výkon bez ohľadu na to, ako hlasno alebo ticho počúvate. Basy zostanú konzistentné, aj keď znížite hlasitosť a hudba bude stále čistá, aj keď ju zvýšite. Aktualizácia softwaru slúchadiel (dostupná cez aplikáciu Bose Music) pridáva funkcii ekvalizéru možnosť nastavovania si jednotlivých pásiem užívateľom prostredníctvom aplikácie, vďaka čomu môžete napríklad zvýrazniť či stlmiť basy, stredy a výšky podľa vašich predstáv.

Pohodlie v detailoch

Neuveriteľný zážitok z počúvania si vyžaduje úroveň pohodlia, ktorej by sa dalo zodpovedať. Slúchadlá QuietComfort v tomto ohľade naďalej prinášajú vážnu hodnotu tým, že sa zameriavajú na všetky malé detaily. Rovnako ako hladké vankúše bez záhybov, luxusne plyšová syntetická koža a minimálna zvieracia sila. Takmer zabudnete, že ich máte na sebe - dokonca aj po hodinách počúvania.

  • Odolné voči nárazu - Nylon vyplnený sklom spevňuje čelenku, aby chránila pred pádmi a udržiavala tvar.

  • Kovový odliatok na mieru - Každý otočný bod je vybavený liatinovým pántom, takže zostane pevný a odolný.

  • Luxusne plyšová syntetická koža na náušníkoch a hornej časti čelenky zaisťuje celodenné pohodlie.

Jasnejšie rozhovory

Pridaním štvrtého externého mikrofónu vylepšené hlasové zachytenie slúchadiel QC45 prevyšuje konkurenciu. Tieto slúchadlá izolujú a sústredia sa na váš hlas, zatiaľ čo algoritmus potláčajúci hluk filtruje okolité zvuky a zaisťuje tak jasnejšie konverzácie. Všetko sa to deje v reálnom čase, čo vám dáva istotu, že váš hlas znie ostro, dokonca aj vo veterných, hlučných podmienkach.

Počúvajte dlhšie

Slúchadlá QuietComfort 45 vám poskytnú viac času na hranie ako ich predchodca, s 24 hodinami* na jedno nabitie. A nabíjajú sa cez USB-C až za 2,5 hodiny. Rýchle 15-minútové nabitie vám poskytne až 3 hodiny hrania. Alebo zapojte dodaný zvukový kábel a počúvajte ešte dlhšie v káblovom režime. (* Testovanie batérie vykonala spoločnosť Bose s aktívnym potlačením hluku a pri nepretržitom prehrávaní zvuku pri 50% hlasitosti. Prevádzková doba batérie je založená na typickom použití a môže sa líšiť v závislosti od použitia.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2021 Slúchadlá

Android roka 2021 Slúchadlá

2. miesto

4,7 / 5

3 recenzie Bose QuietComfort 45 čierne

93.3% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Vitor

2. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaTatiana

22. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • kvalita zvuku
  • viac času na hranie

Miloš

9. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Potláčanie šumu vylepšené oproti staršiemu modelu
  • Kvalita zvuku
  • Pri pripojení cez kábel nefunguje mikrofón
  • Problém pri synchronizácii s laptopom, ale môže byť problém na strane laptopu