Bose QuietComfort Earbuds biele

Cena:
279,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,58 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Špičkové bezdrôtové slúchadlá do uší Bose QuietComfort Earbuds v bielej farbe vám poskytnú fantastický zvukový zážitok a skutočnú slobodu pohybu bez obťažujúcich káblov. O komfort počas celodenného nosenia sa postarajú mäkké ušné nástavce StayHear Max, ktoré v spolupráci s predĺženým pružným krídlom vytvárajú tesné uzavretie zvukovodu (aby mala vaša hudba tú správnu hĺbku) a udržia slúchadlá na tom správnom mieste. Precízna funkcia potlačenia hluku umožňuje prepustiť časť zvuku z okolia alebo ho úplne obmedziť aby ste si vychutnali každý tón vašej obľúbenej hudby. Slúchadlá vydržia po nabití prehrávať hudbu až 6 hodín a ďalšie 2 plné nabitia im poskytne nabíjacie puzdro. S určitosťou poteší intuitívne dotykové ovládanie, odolnosť voči vode so stupňom ochrany IPX4 a integrovaný mikrofón pre jednoduché vybavenie hands-free telefonátov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Svet sa stíšil, vaša hudba žiari

Lepší zvuk sa začína lepším tichom. Preto sú tieto elegantné bezdrôtové slúchadlá vyrobené s prelomovými akustickými inováciami a sofistikovanejším potlačením hluku. Spolu vytvárajú jasný, čistý zvuk a bohaté, hlboké basy vo virtuálnom tichu - takže môžete počuť všetky jemné detaily, ktoré sa zvyčajne stratia, ako napríklad spevák dýchajúci medzi slovami alebo lusknutie prstami z hĺbky publika. 

Slúchadlá s účinným potlačením hluku

Vďaka kombinácii patentovaných aktívnych a pasívnych inovácií potlačenia hluku dosahujú slúchadlá Bose QuietComfort vynikajúce výsledky vo svojej triede.

  • Aktívne zrušenie hluku - Interné a externé mikrofóny monitorujú zvuky vo vašom okolí a vo zvukovode a v okamihu vytvárajú opačný signál na potlačenie nežiadúceho hluku. Ostane už len to, čo chcete naozaj počuť.

  • Pasívne zrušenie hluku - Mäkké ušné nástavce StayHear Max sú navrhnuté tak, aby sa úplne prispôsobili kontúram vášho ucha a vytvorili správne utesnenie. Čím je vzduchotesnejšie tesnenie, tým menej vonkajšieho hluku vstupuje a tým viac si môžete vychutnať svoj obsah. Dobré utesnenie je dôležité aj pre hlboké tóny, pretože dodávajú vašej hudbe väčšie emócie.

Prispôsobte si svoj zážitok z počúvania

Virtuálne ticho je vynikajúce na počúvanie hudby, ale sú chvíle, keď potrebujete počuť aj vonkajší svet. Slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds, ktoré vedia, že rôzne situácie si vyžadujú inú úroveň vnímania okolia, vám jedinečným spôsobom umožnia zvoliť si svoj zážitok z počúvania. Umožnia vám buď úplne eliminovať okolitý hluk, alebo vypnúť potlačenie hluku alebo čokoľvek medzi tým.

  • Režim transparentnosti - Pre rýchle konverzácie vyberte možnosť úplnej transparentnosti. Táto praktická funkcia vyzerá, akoby ste vôbec nemali na ušiach slúchadlá - ideálne na objednanie kávy alebo na rozhovor so spolupracovníkmi.

  • Akustický systém vo vnútri týchto slúchadiel je schopný produkovať hlboké tóny a vzrušujúci, realistický zvuk bez ohľadu na to, ako hlasno (alebo jemne) chcete svoju hudbu počúvať.

  • Technológia Active EQ (aktívný ekvalizér) - automaticky zvýrazňuje výšky alebo basy, aby hudba, ktorú počúvate, zostala neustále vyvážená - a to aj pri zmene hlasitosti.

Špeciálne navrhnuté mikrofóny

Špeciálne navrhnuté pole mikrofónov na pravom slúchadle zachytáva zvuk vášho hlasu a eliminuje väčšinu okolitého hluku. Výsledkom je, že či už práve telefonujete, alebo používate virtuálneho asistenta, pozornosť sa sústredí na váš hlas.

Jednoduché dotykové ovládanie

Namiesto tlačidiel majú tieto skutočné bezdrôtové slúchadlá do uší intuitívne dotykové rozhranie. Umožňuje vám ovládať obsah pomocou niekoľkých jednoduchých gest.

Odolnosť IPX4

Nebojte sa ich použiť pri cvičení. Je v poriadku nosiť ich v daždi či v snehu. Tieto slúchadlá s certifikátom IPX4 budú len naďalej pumpovať skvele znejúcu hudbu.

Životnosť batérie

Slúchadlá do uší Bose QuietComfort vám poskytujú výdrž batérie až 6 hodín na jedno nabitie.

  • Až o 12 hodín dlhší čas na prehrávanie s nabíjacím puzdrom - Získajte ďalšie dve úplné nabitia uložením slúchadiel do uší v bezdrôtovom nabíjaní.

  • 15 minút = 2 hodiny - Rýchle 15-minútové nabitie vám poskytne výdrž batérie až 2 hodiny. 

  • Nabíjajte bezdrôtovo - Bezdrôtové nabíjacie puzdro je kompatibilné s akoukoľvek bezdrôtovou nabíjacou podložkou s certifikátom Qi.

Bluetooth 5.1

Slúchadlá do uší Bose QuietComfort sú optimalizované pre Bluetooth 5.1 a sú navrhnuté tak, aby sa rýchlo spárovali s vaším zariadením. Silné a trvalo spoľahlivé pripojenie si môžete vychutnať, ak sa nachádzate do 10 metrov od spárovaného zariadenia.

Nastavenia a aktualizácie

Slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds môžete ovládať cez aplikáciu Bose Music, ktorá vám umožňuje nastaviť rôzne funkcie, kontrolovať výdrž batérie, spravovať pripojenia Bluetooth atď. Týmto spôsobom tiež získate aktualizácie softvéru s novými funkciami. 

Kompatibilné s hlasovým asistentom

Slúchadlá Bose QuietComfort sú úplne kompatibilné s integrovaným hlasovým asistentom vo vašom prístroji. Získate tak možnosť prehrávať hudbu, posielať správy, hľadať trasy, vyhľadávať informácie, kontrolovať svoje aplikácie a ešte viac bez toho, aby ste sa museli natiahnuť po telefóne. Jednoducho stlačte a podržte pravé slúchadlo, aby ste mohli začať.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Bose
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bose
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 8,5 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 18 hod.

Ostatné

Kód produktu: 831262-0020

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore