Bose QuietComfort Earbuds II čierne

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia Slúchadlá


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba čierna, Bluetooth, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 6 h, Výdrž batérie s puzdrom: 24 h, Zabudovaný mikrofón, Aktívne tlmenie hluku, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Bez jediného kabelu, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 299,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 50,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II v čiernej farbe ponúkajú kvalitný zvuk s technológiou Custom Tune, aktívne potlačenie hluku, intuitívne dotykové ovládanie Simple Touch, odolnosť IPX4 a celkovú výdrž až 24 hodín.

Bose QuietComfort Earbuds II

  • Technológia Custom Tune - Získajte najlepšiu kvalitu zvuku vďaka technológii Custom Tune, ktorá ju automaticky prispôsobí vašim ušiam. Slúchadlá pri prvom spustení vyšlú do uší špecifické zvonenie, ktoré zmapuje presný tvar zvukovodu. Tóny a originálnu akustickú informáciu potom zachytia integrované mikrofóny. Následne dôjde k optimalizácii zvukového výkonu presne pre vaše uši, vrátane potlačenia okolitých hlukov. 

  • Technológia na potlačenie okolitých hlukov - Vychutnajte si obľúbené tóny v režime Quiet, keď stíšite hluk pozadia vďaka funkcii potlačenia hluku.  Keď je čas venovať pozornosť, režim Aware umožňuje dostatočnú transparentnosť, aby ste počuli svoje okolie alebo sa zapojili do priateľskej konverzácie. Technológia ActiveSense v režime Aware dokáže úplne stlmiť hlasitý hluk na pozadí alebo ho zjemniť na zvládnuteľnú hlasitosť.

  • 4 mikrofóny v každom slúchadle - Vďaka integrovaným mikrofónom, ktoré odfiltrujú okolitý hluk, sa môžete plne sústrediť na konverzáciu. Slúchadlá tak poskytujú krištáľovo čistý zvuk počas hovorov či streamov. 

  • Aplikácia Bose Music - Pomocou nastavení ekvalizéra v aplikácii Bose Music si prispôsobte zvuk podľa vlastných preferencií  a ovládajte basy, stredy a výšky.

  • 6-hodinová výdrž - Slúchadlá poskytnú až 6-hodinovú výdrž na jedno nabitie a praktické nabíjacie puzdro pojme ešte ďalšie tri plné nabitia.

  • Funkcia Simple Touch - Ovládajte hudbu, prijímajte hovory a upravujte hlasitosť priamo z vašich slúchadiel.

  • Spoľahlivé pripojenie - Slúchadlá sa začnú pripájať hneď, ako ich vyberiete z puzdra. A s Bluetooth 5.3 si vychutnáte silný a konzistentný signál.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia Slúchadlá

0,0 / 5

0 recenzií Bose QuietComfort Earbuds II čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami