Bose Smart SoundBar 900 biely


Soundbar, Farba biela, 5.1.2 kanálový, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 1 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: Dolby Atmos. Viac info

Farba


Cena 899,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 18,00 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantný soundbar Bose Smart SoundBar 900 v bielej farbe ponúka prémiový zvuk s technológiou Dolby Atmos, hlasové ovládanie či široké možnosti streamovania hudby.

Pôsobivý soundbar Bose. Pre celý váš obsah.

Aby sa soundbar priblížil k vytvoreniu filmového zážitku, musí urobiť viac než len nasmerovať zvuk rôznymi smermi. Bose Smart Soundbar 900 s Dolby Atmos ide ešte ďalej a pridáva vrstvu realizmu, ktorú žiadny iný soundbar nedokáže napodobniť. Exkluzívne technológie Bose pozdvihujú všetok obsah tým, že oddeľujú nástroje, dialógy a efekty a umiestňujú ich do samostatných častí miestnosti – úplne vľavo, úplne vpravo, nad hlavou – pre ponorenie, aké ste ešte nikdy nezažili.

Tony techniky, krásne zabalené.

Napriek svojmu úžasnému vzhľadu je technológia v tomto prémiovom soundbare Dolby Atmos skutočne ohromujúca. Deväť reproduktorov je presne usporiadaných v skrinke – vrátane dvoch nových nahor smerujúcich dipólových meničov. Funguje to v tandeme s patentovanou technológiou PhaseGuide, ktorá prenáša viacsmerný zvuk do odlišných oblastí vo vašej miestnosti, čo vám dáva pocit, že to, čo počujete, prichádza z miest, kde nie sú žiadne fyzické reproduktory.

Filmový zvuk. Doma.

Dolby Atmos je technológia, ktorá umožňuje umelcom a tvorcom obsahu umiestniť každý hlas, nástroj a zvuk do vlastného priestoru a vytvoriť tak jedinečný priestorový zážitok s realistickými efektmi nad hlavou. Ste uprostred toho všetkého, priamo vo svojej obývačke a užívate si vrchol domácej zábavy. Keď nie je k dispozícii žiadny obsah Dolby Atmos, ako je stereo alebo 5.1, vertikálny zážitok prevezme technológia Bose TrueSpace, ktorá remixuje signály na pridanie „výšky“ bez pridania stropného reproduktora, čím vytvára rovnaký pohlcujúci zvukový zážitok.

Hands-free pomoc v domácnosti

Pomocou Alexa a Google Assistant môžete ovládať všetku svoju zábavu, spravovať svoj deň a získavať informácie iba pomocou hlasu. Mikrofóny s potlačením hluku spolupracujú a počúvajú váš príkaz v každom smere, takže vás počuje, aj keď vaša hudba hrá nahlas. A len s Alexou môžete dokonca uskutočňovať a prijímať hovory na inteligentné produkty Bose, produkty Amazon Echo a kohokoľvek vo vašom zozname kontaktov – handsfree, telefóny a zadarmo. (Hlasoví asistenti nie sú podporovaní na území Slovenskej republiky, Českej republiky či Maďarska, a to ani v anglickom jazyku.)

Povedzte to. Sledujte to.

Exkluzívna technológia Bose Voice4Video rozširuje vaše hlasové možnosti Alexa tak, ako to nedokáže žiadny iný soundbar. Okrem ovládania Smart Soundbar 900 môžete zapnúť a ovládať svoj TV, káblový alebo satelitný box len pomocou hlasu. Stačí sa opýtať Alexa a môžete prejsť na svoju obľúbenú stanicu, aj keď bol váš televízor na inom vstupe. (Hlasoví asistenti nie sú podporovaní na území Slovenskej republiky, Českej republiky či Maďarska, a to ani v anglickom jazyku.)

Viac hudby. Vo viacerých izbách.

Ako by ste očakávali, môžete bezdrôtovo streamovať všetky svoje obľúbené hudobné služby vďaka Wi-Fi, Bluetooth, vstavanému Chromecastu, Apple AirPlay 2 a kompatibilite so Spotify Connect. Ak je k dispozícii na vašich mobilných zariadeniach, môžete si ho vypočuť prostredníctvom Bose Smart Soundbar 900. A čo viac, keďže váš inteligentný soundbar možno zoskupiť s akýmikoľvek inými inteligentnými reproduktormi Bose cez Wi-Fi, vstavanú funkciu Chromecast možno zdieľať medzi Produkty Bose pre bezproblémový zvukový zážitok vo vašej domácnosti.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 5.1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bose Smart SoundBar 900 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami