Bose Soundbar 700 čierny

Cena:
890,00 €

Pôvodná cena 899,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 17,80 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový soundbar Bose Soundbar 700 v čiernej farbe vás uchváti nielen svojimi inovatívnymi funkciami, ale aj elegantným dizajnom, ktorý vkusne doplní každý moderný interiér. Sledované filmy či prehrávané skladby budú mať vyvážený zvuk s vysokou kvalitou, vďaka čomu sa umocní celkový zážitok. Špecifikom je hlasové ovládanie Amazon Alexa, takže budete môcť ovládať prehrávanie či počúvať správy bez pohnutia prstom. Zariadenie má vynikajúce snímanie hlasu vďaka ôsmim mikrofónom (Alexa vás bude vždy počuť) a disponuje aj univerzálnym diaľkovým ovládačom pre ešte jednoduchšie ovládanie. Prostredníctvom domácej Wi-Fi siete si môžete užiť aj vaše obľúbené hudobné služby a cez Bluetooth zase streamovať hudbu zo svojho smartfónu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

YAMAHA YSP-2700 Soundbar v elegantnom čiernom prevedení s celkovým výkonom zostavy 107 W. Soundbar disponuje rozhraním HDMI, Wi-fi a Bluetooth, čo umožňuje spárovať ho s televízorom, tabletom, či smartfónom. Bezdrôtový soundbar so zvukovým projektorom 7.1, 16x2W + 75W a automatickou frekvenčnou kalibráciou podľa akustiky miestnosti je kompatibilný s HD audio formátmi. YAMAHA YSP-2700 s umožňuje počúvanie internetového rádia, či aplikácie Spotify, po pripojení k domácej sieti.

Základné parametre

  • Počet HDMI portov: 4
  • Počet kanálov: 7
  • Výkon reproduktoru: 107 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Nestačí iba počúvať – každý okamih musíte pocítiť

Vaše filmy, televíziu a hudbu nestačí iba počuť – sledovaný obsah musíte tiež pocítiť. Či už kroky T-Rexa, hukot davu alebo hudbu, ktorá vám rozpumpuje srdce. Vďaka unikátnej kombinácii sofistikovaného dizajnu a výnimočného zvuku je tento tenký soundbar nabitý technológiami, ktoré dokážu v každom okamihu do vašej domácnosti priniesť zábavu a radosť z hudby. 

Vstavané hlasové ovládanie

Hlasové ovládanie Amazon Alexa je zabudované priamo do Bose Soundbar 700, takže môžete jednoducho ovládať prehrávanie hudby z hudobných služieb, vypočuť si správy alebo predpoveď počasia – všetko bez pohnutia prstom. Bose Soundbar 700 má vynikajúce snímanie hlasu vďaka ôsmim špeciálne navrhnutým mikrofónom, takže soundbar vás počuje vždy, bez ohľadu na to, ako hlasná je vaša hudba. A úplne skvelá svetelná lišta vám vizuálne zobrazí status soundbaru - kedy Alexa načúva, premýšľa alebo hovorí. (Budúce aktualizácie softvéru odomknú nové funkcie, ako napríklad Google Assistant)

Vyzerá skvele, znie skvele

Tvrdené sklo, kovová mriežka, čisté línie a elegantná povrchová úprava. Zariadenie je rovnako krásne zvonku, ako zvnútra. Umiestnite ho na TV stojan alebo nechajte jeho eleganciu vyniknúť na stene. 

Jeden diaľkový ovládač pre všetko

Univerzálny diaľkový ovládač vám umožní ovládať všetku zábavu jedným stlačením tlačidla. Obsahuje šesť predvolieb a rozsvietia sa iba klávesy, ktoré v danej chvíli potrebujete, takže nájsť svoje obľúbené položky je ešte jednoduchšie.

Hudba akúkoľvek chcete

Pokiaľ ide o to, čo chcete počuť, máte množstvo možností. Prostredníctvom domácej Wi-Fi siete môžete prehrávať vaše obľúbené hudobné služby, ako Spotify alebo Amazon Music, stačí sa len dotknúť tlačidla. Alebo môžete použiť Bluetooth pripojenie pre prehrávanie skladieb z vášho telefónu či tabletu.

Prevezmite kontrolu nad zážitkom z počúvania hudby

Pomocou aplikácie Bose Music môžete ľahko prechádzať celú vašu hudobnú zbierku a plynulo prechádzať medzi stanicami, playlistami a hudobnými službami - všetko je na jednom mieste. Navyše ide o ďalší jednoduchý spôsob ovládania. Z aplikácie je možné tiež veľmi ľahko nastaviť predvoľby, takže vašu hudbu budete mať neustále na dosah, navyše obsah si môže prispôsobiť viacero užívateľov. 

Pridajte basom silu

Soundbar ponúka ultimátny zvukový zážitok. Ale ak chcete ešte trochu viac, môžete to mať kedykoľvek budete chcieť. Stačí pridať bezdrôtový basový modul Bose Bass Module 700. Chcete ešte viac? Pridajte priestorové reproduktory Bose Surround Speakers a razom získate plne priestorový zvuk. (Bose Bass Module 700 a Bose Surround Speakers nie sú súčasťou balenia) 

Rodina Bose

Bose Soundbar 700 je súčasťou rodiny smart reproduktorov a soundbarov. A vďaka hlasovému ovládaniu Alexa máte k dispozícii milióny skladieb, ktoré prehráte jednoduchým vyslovením príkazu. Alebo môžete všetko spravovať z aplikácie Bose Music.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iPočet HDMI portov: 1
Počet kanálov: 7

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bose
iSmart: Áno
Počet kanálov: 7

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 98 cm
Výška: 5,7 cm
Hĺbka: 17 cm
Hmotnosť: 4,8 Kg

Zvuk

Audio dekódery: DTS, Dolby Digital

Reproduktory

iSubwoofer: Nie

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Nie

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant

Ostatné

Kód produktu: 795347-2100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore