Bose SoundTouch 30 III biely

Cena:
610,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,20 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový bezdrôtový hudobný systém Bose SoundTouch 30 III v elegantnom bielom farebnom prevedení svojimi inovatívnymi vlastnosťami a moderným dizajnom skvele zapasuje do každej novodobej domácnosti. Špecifikom je realistický zvuk s čistými výškami a hlbokými basmi, ktorý dokáže ozvučiť aj veľké miestnosti. Zariadenie sa pripája k internetu cez domácu Wi-Fi sieť a poskytuje tak prístup až k 20 000 internetovým rozhlasovým staniciam či k službám ako Deezer, Pandora, Spotify či iHeartRadio. Na jednoduché ovládanie poslúžia tlačidlá umiestnené na hornej časti (aj so 6 tlačidlami na predvoľby), kompaktné diaľkové ovládanie či personalizovaná aplikácia SoundTouch. Reproduktor možno využiť aj ako multi-room zariadenie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Špičkový soundbar Sonos Playbase s unikátnym dizajnom v bielom farebnom prevedení sa stane dizajnovou ale aj praktickou súčasťou vašej obývacej izby. Jednoducho naňho položte svoj televízor s hmotnosťou do 35 kg a vychutnávajte si skvelý a čistý zvuk. Cez tento model môžete jednoducho streamovať aj vašu obľúbenú hudbu prostredníctvom WiFi. Na inštaláciu vám vystačia iba dva káble – jeden optický a jeden napájací. Ak pripojíte Sonos Sub a dvojicu reproduktorov na zadné kanály, vytvoríte si tak plne vybavenú domácu zostavu 5.1. Disponuje 6 stredovými modulmi, 3 tweetermi, 1 basovým meničom a 10 zosilňovačmi triedy D.

Základné parametre

 • Bluetooth: Nie
 • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Mocný zvuk s bezproblémovým pripojením

Tento model je bezdrôtový hudobný systém so silným, bohatým a čistým zvukom a dokáže zaplniť aj veľký priestor vo vašej domácnosti. Pripája sa priamo k internetu cez domácu Wi-Fi sieť, čím umožňuje bezdrôtový prístup k 20 000 internetovým rozhlasovým staniciam z celého sveta, k hudobnej knižnici a k službám ako sú Deezer, Pandora, Spotify aj iHeartRadio. Dokonca umožňuje prispôsobiť si 6 predvolieb, takže sú všetky obľúbené položky na dosah ruky. 

Hlavný audio systém

Vysoko výkonný basový reproduktor hrá basy s oduševnením, hĺbkou a čistotou. Dva presne umiestnené širokopásmové reproduktory sa perfektne vysporiadajú s reprodukciou stredov a výšok. Kľúčom k zaisteniu tak vysokej výkonnosti je tiež exkluzívna technológia vlnovodov – SoundTouch WaveGuide. 

Nie je to len ďalší reproduktor

Zariadenie ponúka jednoduchý spôsob, ako bezdrôtovo prenášať hudbu po celom dome ľahšie, než kedykoľvek predtým. Už nemusíte používať počítač, aby ste mohli počúvať svoju obľúbenú hudbu. Systém možno pripojiť priamo na vaše obľúbené internetové stanice a hudobné streamy. Wi-Fi streaming sa rýchlo stáva posluchovým štandardom.

Hudba na jeden dotyk

Zariadenie má 6 predvolieb, ktoré možno ľahko nastaviť (a zmeniť) priamo v systéme alebo pomocou free aplikácie SoundTouch. Okamžite po stlačení tlačidla začne hrať vaša obľúbená hudba. Je to jednoduchý prístup ku streamu, rovnako jednoduchý, ako zapnutie svetla.

Aplikácia SoundTouch

Táto aplikácia uľahčuje vyhľadávanie hudby a správu uložených súborov. Umožňuje pretiahnuť si akýkoľvek zdroj hudby – Pandora, playlist, internetové rádio do niektorých zo šiestich predvolieb. Potom stačí iba jeden dotyk odkiaľkoľvek vo vašej domácnosti. A keď budete chcieť vyhľadať inú hudbu, mimo vaše predvoľby, použijete aplikáciu vo vašom smartfóne či tablete. Prechádzajte hudobný vesmír online alebo súbory z vašej vlastnej hudobnej knižnice. Môžete tiež použiť aplikáciu pre správu viacerých systémov v rôznych miestnostiach.

Vytvorené pre multi-room audio

Systém SoundTouch je možné umiestniť do každej miestnosti. Existuje ponuka pre každý priestor, od malých a prenosných reproduktorov až po vonkajšie systémy a domáce kino. Začnite s akýmkoľvek systémom SoundTouch a pridávajte ďalšie kedykoľvek budete chcieť. Systémy pracujú spoločne pre vytvorenie multi-room zážitku z počúvania, takže môžete prehrávať rovnakú hudbu všade, alebo počúvať rôznu hudbu v rôznych miestnostiach.

Kľúčové vlastnosti

 • Bezdrôtové pripojenie prostredníctvom domácej Wi-Fi siete

 • Ľahký prístup k službám ako Deezer, Spotify, Pandora a iHeartRadio

 • Prístup k hudbe na jeden dotyk, šesť personalizovaných predvolieb

 • Bohatý, silný zvuk vyplní aj veľké priestory vášho domova

 • Možnosť vytvorenia bezdrôtového multi-room počúvania jednoduchým pridaním ďalších systémov SoundTouch do rôznych miestností, alebo aj mimo nich

 • Výkonná aplikácia SoundTocuh pre váš počítač, smartfón alebo tablet

 • OLED displej poskytuje informácie o zdroji a skladbe/stanici

 • Infračervené diaľkové ovládanie pre výber predvolieb, hodnotenie hudby (palec hore/dole) + štandardné funkcie

 • Aux vstup umožňuje pripojenie zvuku i z ďalších zdrojov a zvyšuje univerzálnosť systému 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Bose
iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
Počet reproduktorov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bose
iSmart: Áno
iStupeň krytia: nemá

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 43,5 cm
Výška: 26,4 cm
Hĺbka: 18,1 cm
Hmotnosť: 8,4 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Display/Grafika

iTyp displeja: OLED
Vstavaný displej: Áno

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Multizone: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Reproduktory

Počet reproduktorov: 2

Ostatné

Kód produktu: 738102-2210

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore