Bose Sport Earbuds čierne

Cena:
199,95 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,00 €

POPIS PRODUKTU

Športové bluetooth slúchadlá do uší Bose Sport Earbuds v čiernom farebnom prevedení sú celkom bez drôtov, takže pocítite úplnú slobodu pri vašich tréningoch či pri cestovaní bez obetovania kvality zvuku. O komfort počas celodenného nosenia sa postará nízka hmotnosť a vymeniteľné ušné nástavce StayHear Max, ktoré v spolupráci s predĺženým pružným krídlom vytvárajú tesné uzavretie zvukovodu (aby mala vaša hudba tú správnu hĺbku) a udržia slúchadlá na tom správnom mieste. Špecifikom je kapacitné dotykové ovládanie (povrch každého slúchadla funguje ako touchpad), odolnosť voči vode so stupňom ochrany IPX4 a integrovaný mikrofón pre jednoduché vybavenie hands-free telefonátov. Na jedno nabitie budú hrať 5 hodín a súčasťou je aj praktické dobíjacie puzdro, ktoré ich ochráni a dodatočne nabije pre ďalších 10 hodín počúvania.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Špičkové bezdrôtové slúchadlá do uší Sony WF-1000XM3 v čiernej farbe so zlatými prvkami nemajú žiadny kábel, vďaka čomu urobia radosť tým, ktorým prekážajú nepraktické visiace drôty. Po jednoduchej synchronizácii cez Bluetooth alebo NFC si budete môcť začať užívať vysoko kvalitný zvuk plynúci z maličkých 6mm reproduktorov. Špecifikom je funkcia aktívneho potlačenia okolitého hluku (ANC), vďaka ktorej si vychutnáte každý tón obľúbenej skladby bez nežiaduceho ruchu. Integrovaná batéria zabezpečí prevádzku na 6 hodín (so zapnutým ANC), ale k dispozícii budete mať aj aktívne nabíjacie puzdro, ktoré ich nabije ešte trikrát. Pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov sú vybavené vstavaným mikrofónom a vďaka silikónovým špuntom ich ľahko prispôsobíte pre rozmery svojich uší.

Základné parametre

  • Značka: Sony
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vyvinuté pre váš tréning

Slúchadlá sú od základu navrhnuté tak, aby dodávali energiu vášmu cvičeniu realistickým zvukom a pohodlným a bezpečným nosením. Vďaka technológiám bude vaša hudba znieť čisto a jasne bez ohľadu na to, ako hlasno ju pustíte. Vaše uši vás už nebudú bolieť, vďaka ušným nástavcom StayHear Max, bez ohľadu na to, ako dlho cvičíte, a ani nevypadnú bez ohľadu na to, ako veľmi rýchlo sa hýbete. 

Okamžitá motivácia

Patentovaný dizajn vnútorného akustického portu a vysoko kvalitné meniče sa skombinovali tak, aby poskytovali veľký zvuk z malého zariadenia. Aktívny ekvalizér, optimalizovaný pre hlasitosť, automaticky zvýrazňuje výšky a basy tak, aby hudba vždy znela vyvážene na akejkoľvek úrovni hlasitosti. Ušné nástavce StayHear Max vytvárajú tesné uzavretie zvukovodu - kritické pre počúvanie hlbokých tónov, ktoré dodávajú vašej hudbe hĺbku, a pre potlačenie okolitého hluku okolo vás, aby ste sa mohli sústrediť na svoju hudbu a svoje cvičenie.

Špičkové ušné nástavce

Slúchadlá sa dodávajú s tromi veľkosťami ušných nástavcov StayHear Max, aby ste si vybrali tie pravé pre vás. Ich povrch, je vyrobený z mäkkého silikónu - nie z tvrdého plastu - a rovnomerným tlakom na ucho sa zabráni vyvíjaniu nepríjemného tlaku. Unikátne ušné nástavce v tvare dáždnika a predĺžené pružné krídlo udržia vaše slúchadlá bezpečne na svojom mieste bez ohľadu na to, ako veľmi krútite hlavou alebo skáčete hore a dole.

Vyrobené tak, aby držali

Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby odolávali vlhkosti, potu a poveternostným podmienkam. Majú stupeň krytia IPX4, čo znamená, že elektronika vo vnútri každého slúchadla je chránená proti striekajúcej vode pre prípad, že vás pri behu zachytí dážď.

Neprestávajte aj keď máte hovor

Keď vám počas nosenia slúchadiel niekto zavolá, namiesto prerušenia tréningu jednoducho dvakrát klepnite na pravé slúchadlo, aby ste odpovedali, alebo stlačte a podržte, aby ste hovor odmietli. Ak hovor prijmete, budete ho zreteľne počuť z oboch uší. Vďaka špecifickému zoskupeniu mikrofónov bude váš hlas volajúci počuť jasne a zreteľne, a to aj v hlučnom prostredí.

Funkčnosť na dosah ruky

Namiesto tlačidiel majú slúchadlá kapacitné dotykové rozhranie. To znamená, že vonkajší povrch každého slúchadla funguje ako touchpad. Na pravom slúchadle dvojitým klepnutím prehráte alebo pozastavíte hudbu a budete môcť prijímať hovory. Na ľavom slúchadle dvojitým klepnutím aktivujete funkciu skratiek podľa vášho výberu, napríklad kontrolu stavu batérie (ktorú môžete nastaviť v aplikácii Bose Music).

Žiadne drôty, žiadne obmedzenia

Ako pravé bezdrôtové slúchadlá poskytujú slúchadlá vďaka podpore technológie Bluetooth 5.0 úplnú slobodu pohybu. Pokiaľ ste v dosahu 10 metrov od svojho zariadenia, budete počuť všetko bez prerušení. So špeciálne navrhnutou anténou ukrytou na vonkajšej strane každého slúchadla zostanete neustále v spojení.

Neskončia skôr ako vy

Slúchadlá poskytujú až päť hodín výdrže batérie na jedno nabitie. Nabíjajú sa vložením do priloženého nabíjacieho puzdra. Ak je puzdro nabité, slúchadlá sa automaticky nabijú. Po úplnom nabití môže puzdro poskytnúť dve plné nabitia slúchadiel až pre ďalších 10 hodín používania. A ak sa vám batéria v puzdre vybije, môžete ho rýchlo nabiť a za 15 minút získate až dve hodiny prehrávania.

Nastavenia a aktualizácie

Slúchadlá môžete ovládať cez aplikáciu Bose Music, ktorá vám umožňuje nastaviť rôzne funkcie, kontrolovať výdrž batérie, spravovať pripojenia Bluetooth atď. Týmto spôsobom tiež získate aktualizácie softvéru s novými funkciami. Nezabudnite si aplikáciu stiahnuť, aby vám nič neuniklo.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Bose
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bose
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 13,5 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 15 hod.

Ostatné

Kód produktu: 805746-0010

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore