Zvážte aj tento produkt

AEG ProSteam LTX7E372C AEG ProSteam LTX7E372C

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

5 (14)

Práčka plnená zhora AEG ProSteam LTX7E372C v bielom prevedení s technológiou ProStream má kapacitu bubna pre pranie 7 kg. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1300 ot./min. Ponúka 10 pracích programov a prídavné funkcie: zap./vyp., para, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, Rinse, úspora času, Eco. Práčka AEG ProSteam LTX7E372C disponuje invertorovým motorom s hlučnosťou pri praní 49 dB a pri odstreďovaní 78 dB. Bubon práčky sa po ukončení cyklu automaticky umiestni do správnej polohy a disponuje jemným zatváraním. Práčka je vybavená kontrolou rovnomerného rozloženia náplne, technológiou FuzziLogic a ochranou proti úniku vody.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 49 dB
  • Kapacita bubna: 7 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktický pomocník

Spredu plnená práčka Brandt BT8600BN v bielom prevedení s dotykovým displejom s LED indikátormi na jeden prací cyklus dokáže vyprať až 6 kg bielizne. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1000 otáčok za minútu. Medzi 9 štandardnými a prídavnými pracími programami si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie.

Pracie programy

Práčku ovládate pomocou otočného voliča s LED kontrolkami. V ponuke má široký výber programov a funkcií, ktoré sú veľmi praktické a použiteľné pre každodenné pranie. Obľúbené nastavenia programu, otáčok a funkcií si môžete uložiť do pamäti práčky a kedykoľvek pomocou stlačenia jediného tlačidla ho vyvolať. Programy sú navrhnuté tak, aby vyprali za každých okolností za čo najkratší čas efektívne a kvalitne.

  • 9 pracích programov: Opti 39 min., Bavlna/Uteráky, Bavlna ECO, Bavlna s predpieraním, Vlna, Košele, Bavlna ECO, Syntetika, Plákanie a odstreďovanie, Flash 25 min.
  • funkcie:  Pozastavenie programu, ľahké žehlenie, prídavné plákanie, intenzívne pranie, bez odstreďovania, zastavenie s plnou náplňou.

Funkcia Opti4

Práčka Brandt Intellect s funkciou Opti4 dosahuje vždy dokonalý výsledok prania vďaka precíznej kontrole komplexu 4 vstupných parametrov: typ bielizne, hmotnosť náplne, stupeň jej znečistenia a tvrdosti vody. Pračka sama prispôsobí svoju spotrebu vody, energie aj dĺžku cyklu tak, aby bol zaručený maximálny účinok prania a aj úspora prostriedkov a času.

LONG - LIFE konštrukcia

Robustná konštrukcia práčky LONG - LIFE zaisťuje spoľahlivosť a bezporuchový chod. Práčky je navyše vybavená kovovými 3D tlmičmi, ktoré vedia odolať aj pohybu práčky do strán. Pračka je tak stabilnejšia a systém 3D tlmičov chráni ložiska práčky pred nadmerným zaťažením.

Easy Start

Vďaka tejto funkcii budte môcť nový prací program spustiť iba jediným dotykom. Funkcia Easy Start zaznamenáva vaše najčastejšie nastavenia a ihneď po spustení vám automaticky navrhne najčastejšie používaný program, vrátane jeho obvyklých (alebo posledných) nastavení.

Nastavenie tvrdosti vody

Bez ohľadu na to, či žijete v regióne s tvrdou alebo mäkkou vodou, Vaša práčka Intellect sa tomu prispôsobí a upraví parametre svojej prevádzky tak, aby bol výsledok prania vždy úplne perfektný.

Automatická detekcia množstva bielizne

Práčka si pomocou elektroniky dokáže sama upraviť podľa nasiakavosti bielizne upravovať v priebehu pracieho cyklu dĺžku prania a intenzitu odstreďovania. Ušetrí Vám tak množstvo čau a tiež energie. Výsledkom bude efektívne pranie.

Pripojené súbory

IL_CZ_2042455 [*.pdf, 181.5 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 58 dB
iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: B

Ďalšie vlastnosti

Značka: Brandt
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 40 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 57 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: hadice

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 58 dB
Hluk pri odstreďovaní: 78 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Funkcie

iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 9
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 205 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: C
Spotreba vody na cyklus: 39 L
Celková spotreba: 0,79 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 137 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 8720 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: B
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 47 kWh

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: vrchným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: BT8600BN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore