Braun HM 5100 WH


Šľahač, Príkon: 750 W, Počet rýchlostí: 9, Hnietenie, Šľahanie. Viac info


Cena 68,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Ručný šľahač Braun HM 5100 WH si získa srdce každého kuchára. Tento výkonný pomocník disponuje unikátnou technológiou SmartMix, ktorá smeruje hmotnosť tela šľahača priamo do stredu nádoby a používanie je tak veľmi jednoduché. K dispozícii máte 2 nerezové metly a 2 hnetacie háky, ktorých výmena je vďaka systému EasyClick naozaj nenáročná. Oceníte až 9 stupňov rýchlosti s funkciou Turbo vhodnou na ľahké I husté zmesi. Príkon mixéra dosahuje hodnoty 750 W.

Braun HM 5100 WH

 • Príkon: 750 W
 • Počet rýchlosti: 9
 • Turbo tlačítko
 • Technológia: VarioControl
 • Technológia: SmartMix
 • Systém EasyClick
 • Ergonomický tvarovaná rukoväť
 • Príslušenstvo: 2 nerezové metly, 2 hnetacie háky
 • Farba: biela

Výkonný 750W motor

Najvýkonnejší a najsilnejší ručný mixér značky Braun má 750 W a o 50 % vyšší výkon v porovnaní s radou MultiMix 3. Tento výkonný motor vám umožňuje majstrovské zvládnutie prípravy tých najťažších receptov s menším úsilím.

9 rýchlostí pre maximálnu presnosť

Môžete si vybrať až z 9 rýchlostí a pre náročnejšie úlohy si môžete zvoliť režim Turbo. Jednoduché ovládanie rýchlostí pomocou palca je všetko, čo je potrebné k bezproblémovému zvoleniu presnej rýchlosti, ktorú potrebujete k jemnému vyladeniu výsledkov.

SmartMix technológia - až o 40 % menej úsilia

Šikovné umiestnenie motoru priamo nad príslušenstvom umožňuje, že váha mixéru smeruje priamo do misy, nie do vašej ruky. Vďaka tomu je použitie ručného mixéra Braun MultiMix jednoduchšie, rýchlejšie a zabezpečuje až o 40 % menšie úsilie pri mixovaní a šľahaní, a to bez ohľadu na konzistenciu cesta. Zvládne dokonca i hutné, alebo tuhé cesto.

Jednoduché čistenie vďaka bezšvovému EasyClean dizajnu

Hladký a elegantný dizajn umožňuje rýchle a jednoduché čistenie. Výsledkom je hygienickejšie použitie a dlhodobý výkon a životnosť. Jednoducho preto, že nemá ventilačné otvory, ktoré by dovnútra ručného mixéru prepustili akúkoľvek smietku. Vďaka dômyselnému dizajnu je každé príslušenstvo ručného mixéru intuitívne pripevniť vpredu a umožniť tak zachovať rovnako pohodlnú polohu ruky pri miesení, mixovaní i pauze bez ohľadu na použitý nástavec. Pretože stabilne stojí so všetkými nástavcami, pracovný priestor zostáva čistý a vy môžete rýchlo a bez prerušenia prejsť k ďalšiemu kroku.

EasyClick pre jednoduchú výmenu príslušenstva

Systém EasyClick umožní jednoduchú a rýchlu výmenu príslušenstva iba jedným stlačením. Či už vyberiete šľahacie metly alebo hnetacie háky, stačí stlačiť gombík a príslušenstvo rýchle vymeniť.

Ergonomická rukoväť SoftGrip Plus

Rukoväť ponúka optimálne a bezpečné použitie s mäkkým dotykovým a pogumovaným povrchom. Pohodlné uchopenie rukoväti zabezpečuje lepšiu priľnavosť a väčšiu kontrolu, nech mixujete čokoľvek.

Dlhý kábel, ktorý neprekáža

Výrobok je vybavený extra dlhým prívodným káblom poskytujúcim väčšiu slobodu pre pohyb. Výstup kábla je najviac navrhnutý tak, aby vám neprekážal či už pri šľahaní alebo mixovaní, alebo pokiaľ si šľahač odložíte na pracovnú plochu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 1008 g
Počet rýchlostí 9
Príkon 750 W
Pulzný spínač Nie
Šľahanie Áno
Hnietenie Áno
Nádoba súčasťou Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Braun HM 5100 WH

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Miroslav

12. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Vysoký výkon (postačujúci na vymiesenie cesta)
 • Solídna konštrukcia (predošlý mixér od Boschu sa zlomil, nakoľko spodná časť rukoväte bola "navoľno" - pri miesení cesta sa zlomila)
 • 9 úrovní výkonu
 • Trochu vyššia cena, ale za ten výkon a prevedenie sa oplatil.

Potrebovali sme solídny a výkonný mixér na použitie v kuchyni, najmä miesenie cesta. Zatial je skúsenosť s týmto výrobkom viac ako dobrá. Presvedčila nás aj konštrukcia mixéra a rukoväť, ktorá je prichytená k telu z oboch strán, narozdiel od väčšiny mixérov od Bosch.


Zuzana

27. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Vysoký výkon
 • postačujúce príslušesntvo
 • kvalita výrobku

Mixér Braun má skoro celá moja rodina a sú s ním maximálne spokojní