Braun IS2044VI CareStyle Compact

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
Vyhrajte voucher na nákup snowboardu: po registrácii
Cashback až do 40 € na vybrané parné generátory Braun po registrácii
60 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

Cena:
109,00 €

Cena s Cashback
89,00 €
Len do 31. 12. 2020
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 179,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Nákupom získate NAY Extra body za 4,36 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Najkompaktnejší parný generátor Braun IS2044VI CareStyle Compact, ktorý na prvý pohľad zaujme unikátnym dizajnom. Ponúka až 2x viac pary a svetovo prvú žehliacu plochu 3D FreeGlide - inšpirovaná dizajnom snowboardu. Žehliaca plocha EloxalPlus - vďaka ktorej má žehlička mimoriadnu kĺzavosť. S príkonom 2400 W zabezpečí skutočne jednoduché a výkonné žehlenie. Ponúka maximálny tlak pary 5 barov, stály výstup pary 120 g/min. a parný ráz 350 g/min. Režim ECO využíva o 30% menej energie. Nechýba ani možnosť vertikalného žehlenia. Medzi bezpečnostné opatrenia patrí automatické vypnutie, či uzamykateľný systém SafetyLock. Farba systému: fialová/biela

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 39 %
 • Cashback 20,00 €
 • 4% späť na NAY Extra kartu
Popis produktu

Braun IS2044VI CareStyle Compact

 • Najkompaktnejší parný generátor Braun
 • Výkon: 2200 W
 • Žehliaca plocha 3D FreeGlide / Materiál plochy Eloxal Plus
 • Výstup pary 120 g / min
 • Parný ráz 350 g / min
 • Tlak pary 5 barov
 • 1,3 l fixná nádržka na vodu
 • Automatické vypnutie
 • Uzamykateľný systém pre prenos žehličky
 • Odvápňovacia kazeta
 • Priestor na uskladnenie kábla
 • Dĺžka parnej hadice 1,5 m
 • Dĺžka kábla 1,8 m
 • váha 2,6 kg
 • Farba: fialová

Ušetrí 50% času a miesta

Vďaka DoubleSteam technológii je výkon pary o 100% vyšší než u štandardných naparovacích žehličiek, tým môžete skrátiť čas určený na žehlenie až o polovicu. Teraz môžete pokrčené miesto prežehliť len raz, aby ste sa zbavili všetkých záhybov! Medzi ďalšie technológie, ktoré pomôžu pri žehlení ušetriť čas, patrí tiež svetovo prvá 3D FreeGlide technológia, ktorá je inšpirovaná dizajnom snowboardu. Vďaka smerom hore zaoblenej žehliacej ploche,  žehlička ľahko prechádza cez gombíky a zipsy bez zadrhávania - a to aj pri žehlení smerom dozadu. Navyše sa môže pochváliť unikátnou žehliacou plochou EloxalPlus, vďaka ktorej má žehlička mimoriadnu kĺzavosť a celý proces žehlenie sa tak zrýchľuje. Vďaka funkcii vertikálneho osvieženia rýchlo doladíte a upravíte vaše oblečenie.

 • Vďaka inovatívnym funkciám, ktoré šetria čas i miesto, bol parný generátor CareStyle Compact ocenený ako víťaz ceny RedDot 2018 v kategórii Produktového dizajnu.

Svetovo prvý 3D FreeGlide technológiu

Svetovo prvá 3D FreeGlide technológia je štandardom pri všetkých parných generátoroch Braun a je inšpirovaná dizajnom snowboardu. Vďaka smerom hore zaoblenej žehliacej ploche žehlička ľahko prechádza cez gombíky a zipsy bez zadrhávania - dokonca aj pri žehlení smerom dozadu. Vďaka tomu je žehlenie ľahšie a rýchlejšie, pretože polovica vašich pohybov pri žehlení ide smerom dozadu.

Chytrá technológia iCar pre všetky druhy látok

Bez ohľadu na to, koľko času u žehlení trávite, čo pri žehlení potrebujete vy alebo vaše odevy - vďaka technológii iCar zažijete žehlenie rýchlejšie a jednoduchšie. iCar chráni vašu bielizeň bezpečnou teplotou pre všetky druhy látok a poskytuje chytrú ochranu odevov. Už žiadne plytvanie časom pri čakaní na nahriatie či ochladenie žehličky. iCar technológia ušetrí nielen váš čas a vy navyše budete s výsledkami spokojní.

ECO režime pre jemné tkaniny

Pre jemné tkaniny si zvoľte režim Eco. Ušetríte tak viac ako 30% energie, * bez toho, aby to malo vplyv na skvelé výsledky.

Ďalšie praktické vlastnosti:

 • Pohodlné uskladnenie kábla: Kábel spájajúci žehličku so základňou sa dá jednoducho zložiť a uložiť do špeciálneho priestoru na boku základne a pohodlne ho tak uschovať. Prívodný kábel je možné rýchlo a ľahko omotať okolo základne.
 • Uzamykateľný systém SafetyLock: Systém bezpečného uzamknutia umožní prenášať a uložiť generátor jednou rukou, a to aj v prípade, že je nádržka plná vody.
 • Intuitívy a jednoduchý displej: Produkty značky Braun boli a vždy budú funkčné a jednoduché. Aj v tomto prípade sa ponúka jednoduché ovládanie. Ovládanie režimu iCar a ECO sa vykonáva jedným tlačidlom s označením Mode. Tlačidlo Reset je potrebné pre dokončenie procesu odvápnenie. Jednoduché a rýchle. To sa týka aj spôsobu odkladanie žehličky
 • Špeciálne veko proti rozliatiu vody: CareStyle Compact bol tiež vytvorený pre ľahké uskladnenie vrátane špeciálne navrhnutého veka. Vďaka tomu nedôjde k rozliatiu vody pri prenášaní, ani keď bude nádržka na vodu plná.
 • Nádržka na vodu s objemom 1,3 l: Hoci bol CareStyle Compact navrhnutý tak, aby šetril miesto, je vybavený nádržkou na vodu, ktorá je štyrikrát väčšia ako u naparovacích žehličiek. Môžete tak žehliť až 1,5 hodiny, bez toho aby ste museli kvôli doplnenie vody odbiehať od žehliacej dosky. Vďaka tomu je žehlenie opäť rýchlejší.

Odvápňovacia kazeta proti vodnému kameňu

Múdra a pohodlná. Vďaka odvápňovacej kazete proti vodnému kameňu už nie je potreba parný generátor odvápňovať. Môžete si užiť výhody až 5x dlhšej životnosti generátora. 

Pripojené súbory

BRAUN IS2044VI_Manual [*.pdf, 2.75 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2200 W
Kontinuálna para: 120 g/min
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Braun
Objem vodného zásobníka: 1300 ml
Max.prevádzkový tlak: 5 bar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: fialová
Šírka: 23 cm
Výška: 35 cm
Hĺbka: 21 cm
Hmotnosť: 2,6 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,8 m

Energetické údaje

Príkon: 2200 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Parný náraz: 350 g/min
Kontinuálna para: 120 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Áno
Rukoväť so zámkom: Áno

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Nie
Odnímateľná nádoba na vodu: Nie

Ostatné

Kód produktu: 8594163276195

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore