Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Zafírová žehliaca plocha

Žehlite odteraz s lepšími výsledkami a oveľa pohodlnejšie. Vďaka špeciálnej zafírovej ploche žehličky Braun IS7055WH bude žehlenie rýchle a s dokonalým efektom. Žehliaca plocha účinne vyžehlí aj ten najhrubší materiál. Pritom je však mimoriadne šetrná k jemným tkaninám. 3D zaoblené a skosené hrany plochy BackGlide umožňujú, aby žehlička bez námahy kĺzala cez všetky prekážky v akomkoľvek smere – a to aj pri pohybe dozadu.  Žehlička výrazne šetrí váš čas a námahu pri žehlení, šetrí náklady na jej prevádzku a vďaka nízkej hmotnosti sa s ňou  jednoducho manipuluje.

Parný generátor

Parný generátor je behom dvoch minút pripravený na použitie = rýchle zahriatie. Žehliť môžete bez prerušenia dlhšiu dobu. Extra veľká vyberateľná nádržka na vodu s objemom 2 l sa ľahko dopĺňa a prenáša. Vodu nie je nutné tak často dopĺňať a žehlenie je rýchlejšie.

Parný ráz

S parným generátorom Braun IS7055WH nebudete mať problém ani pri obzvlášť pokrčených odevoch. Žehlička má príkon 2 400 WS parným rázom 7,5 barov s bezpečnostným systémom zaručuje dokonalé vyžehlenie akýchkoľvek materiálov. Vypustením silného prúdu pary docielite skvelé výsledky. Jeho parný výkon sa dokáže vyšplhať na hodnotu 450 g/min. Pre všetky druhy látok vám postačí jediná kombinácia pary a teploty.

Technológia Turbo

Naparovacia žehlička je vybavená novou patentovanou technológiou Turbo, pre vytvorenie parného rázu, ktorý prenikne hlboko do látky, aby odstránil aj tie najodolnejšie záhyby. Žehliaca plocha sa behom chvíľky nahreje až na 190 stupňov. 

iCare

Okrem iného je parný generátor vybavený aj unikátnou novou technológiou iCare. Tá je veľmi citlivá a ohľaduplná voči vášmu oblečeniu a preto je možné používať tento spotrebič aj na citlivejšie materiály. iCare sa postará o udržanie optimálnej teploty pre každú tkaninu a predíde tak riziku spálenia. 

Úspora energie vďaka režimu ECO

Vďaka režimu ECO ušetríte energiu bez toho, aby to ovplyvnilo výsledky žehlenia. Režim ECO využíva o 30% menej energie - pri použití menšieho množstva pary. Vhodné pre materiály ako sú hodváb, vlna a syntetické tkaniny.

Bezpečnosť 

Odvápňovací systém Calc Clean je vstavaná funkcia čistenia a odstránenia vodného kameňa, ktorá predĺži životnosť vášho parného generátora. Vďaka vypínacej automatike nemusíte mať po odchode do práce obavy či ste žehličku vypli alebo nie. K vypnutiu dochádza po 10 min. nečinnosti. Systém EasyLock vám umožní jedným pohybom zabezpečiť žehličku, aby ste ju mohli ľahko prenášať a uložiť. Stačí pritlačiť žehličku na základňu a je bezpečne uchytená. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2400 W
Kontinuálna para: 125 g/min
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Braun
Objem vodného zásobníka: 2000 ml
Max.prevádzkový tlak: 7,5 bar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 24 cm
Výška: 31 cm
Hĺbka: 40 cm
Hmotnosť: 4,8 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,8 m

Energetické údaje

Príkon: 2400 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Parný náraz: 450 g/min
Kontinuálna para: 125 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Áno
Rukoväť so zámkom: Áno

Dizajn

Mat.žehl.plochy: zafír

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
Odnímateľná nádoba na vodu: Áno

Ostatné

Kód produktu: 128781623

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore