Braun MQ30 WH sekací nadstavec pre Multiquick 3, 5

Popis produktu

Sekací nadstavec Braun MQ30 WH s objemom 500 ml pre ponorné mixéry Braun Multiquick 3, 5. Umožňuje sekanie a mletie čohokoľvek od mäsa až po cibuľu, bylinky cesnak, orechy, sušené ovocie až po zeleninu.

Braun MQ30 WH sekací nadstavec pre Multiquick 3, 5

  • Systém EasyClick pre jednoduchú výmenu
  • Bezpečné bez BPA
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Pestrá ponuka príslušenstva
  • Kompatibilita s vybranými ponornými mixérmi Braun

Praktický sekáčik

Sekáčik 500 ml si obľúbi každý, kto chce rýchlo a efektívne sekať potraviny ako cibuľu, tvrdý syr, orechy či sušené ovocie. Jeho objem 500 ml umožňuje prípravu zmesí a pokrmov pre viac ľudí. Tento praktický sekací nástavec zvládne náročnejšie úlohy v kuchyni.

Rýchla a jednoduchá výmena príslušenstva so systémom EasyClik 

Ponorný mixér s príslušenstvom vďaka systému EasyClick umožňuje jednoduchú výmenu jednotlivých dielov. Stačí jedno kliknutie a mixér sa premení na ručný šľahač, stolný mixér, mlynček na korenie, sekáčik alebo pasírovač. Ušetrite miesto v kuchyni a užívajte si prípravu obľúbených jedál s týmto multifunkčným spotrebičom.

Bezpečnosť a zdravie prioritou

Tento model je špeciálne navrhnutý tak, aby všetky časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s jedlom, boli bez BPA. Tým je zabezpečená bezpečnosť používania aj pre vaše najmenšie ratolesti.

Pohodlné umývanie v umývačke riadu

Jednotlivé časti príslušenstva je možné pohodlne rozobrať na jednotlivé diely, a umývať ich pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu. Podrobnejšie informácie o umývateľných častiach nájdete v manuáli.

Kompatabilita s ponornými mixérmi Braun so systémom EasyClick

Toto príslušenstvo je kompatibilné s ponornými mixérmi značky Braun rady MultiQuick 3, MultiQuick 3 Vario, MultiQuick 5, MultiQuick 5 Vario, staršia generácia MultiQuick 7 a bezdrôtovou radou MultiQuick 9 so systémom EasyClick.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Braun

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Braun MQ30 WH sekací nadstavec pre Multiquick 3, 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami