Braun MQ500 MultiQuick 5 Soup

Zobraziť


  Počet rýchlostí: 2, Príkon: 600 W, Ergonomická rukoväť: Áno Viac info


  Cena 29,99 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Bežná cena
  Zadarmo
  Nay Extra cena Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  4,8 / 5

  70% Kvalita
  Dobrá

  70% Hodnota za peniaze
  Dobrá

  4 dva nákupy

  Zobraziť 5 recenzií

  Popis produktu

  Braun MQ500 MultiQuick 5 Soup je najľahším ponorným mixérom značky Braun. Napriek tomu má výkonný 600W motor, intuitívne dvojité ovládanie rýchlostí a mäkkú pogumovanú rukoväť pre bezpečné mixovanie. Rovnako, ako všetky ponorné mixéry má MQ 5 technológiu PowerBell s unikátnym tvarom zvona, mixovacie nohy pre efektívne spracovanie surovín a SplashControl pre mixovanie bez neporiadku. MultiQuick 5 - ľahký, inteligentný a jednoduchý.

  Braun MQ500 MultiQuick 5 Soup

  • Výkonný 600 W motor
  • Nízka hmotnosť
  • PowerBell s unikátnym tvarom zvona
  • 2 rýchlosti
  • SplashControl proti rozostreku surovín

  Powerful motor 

  Každý z ponorných tyčových mixérov Braun je vybavený výkonným a vysokokvalitným motorom. Spolu s ergonomickým dizajnom bol navrhnutý tak, aby sa dal ovládať iba jednou rukou a bez nadmerných vibrácií alebo hluku. Užite si silu 600 W priamo vo vašich rukách.

  Najľahší ponorný mixér

  MultiQuick 5 ponúka najľahší ponorný tyčový mixér Braun, ktorí má hmotnosť necelých 0,7 kg. Súčasne je mixér vybavený protikĺzavou pogumovanou rukoväťou, preto je používanie pohodlné a bezpečné.

  Unikátny tvar mixovacej nohy 

  PowerBell Plus technológia ponúka unikátny tvar mixovacej nohy, zvona a pozície nožov vo vnútornej strane zvonu. Táto kombinácia vlastností zabezpečuje, že sú suroviny vtiahnuté do stredu zvona a efektívne a rýchlo rozmixované. Výsledkom je hladká a jemná zmes, a čistá kuchyňa bez akéhokoľvek neporiadku.

  2 rýchlosti

  Ovládanie je logické a umožňuje jednoduché použitie, aby ste si mohliť užiť mixovanie len jednou rukou. Vyberte si z dvoch rýchlostí k rýchlemu dosiahnutiu skvelých výsledkov.

  SplashControl 

  Všetky ponorné tyčové mixéry Braun MultiQuick ponúkajú taktiež technológiu SplashControl, ktorá vďaka unikátnemu tvaru zvona, otočeného proti smeru pohybu nožov, zabraňuje "hurikánovému efektu". Tekutina sa pri mixovaní nedostane von z nádoby. Užite si mixovanie bez neporiadku v kuchyni.

  EasyClick 

  Systém EasyClick umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu príslušenstva iba jedným kliknutím. Vyberte si to správne príslušenstvo a pripravte sa na neobmedzené kulinárske výtvory. 

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Počet rýchlostí 2
  Príkon 600 W
  Ergonomická rukoväť Áno

  Hodnotenie

  4,8 / 5

  5 recenzií Braun MQ500 MultiQuick 5 Soup

  70% Kvalita
  Dobrá

  70% Hodnota za peniaze
  Dobrá

  Tibor

  22. 3. 2022

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Dobrá

  Hodnota za peniaze Dobrá  Jirina

  3. 9. 2017

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  Produkt je OK,, ten sme si objednavali, pretoze ho pozname, a pokazil sa nam pohon, a mame k tomu vsetko prislusenstvo. Servisne strediskoBraun ponukalo len samotny pohon za cca dvojnasobnu cenu ako v Nay, pricom u vas sme kupili najjednoduchsiu zostavu aj s univerzalnou nadobkou kedze ostatne prislusenstvo mame v pomerne hojnom zastupeni.<br /> SKlamani sme boli z toho, ze sa nedalo objednat produkt na predajnu (mali sme cestu prave okolo) s moznostou vyzydvihnutia ihned. Po akceptovani objednavky nam prisla zanedlho sprava, ze produkt nie je dostupny, ale cez eshop sa objednavka dala v podhode zrealizovat, s dopravou zadarmo, tak sme volili potom tuto alternativu, hoci vyzdvihnutie na predajni ihned by nam vyhovovalo lepsie, kedze sme mixer potrebovali. Takto sme ho mali myslim v priebehu 2 dni.


  Štefan

  4. 10. 2016

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

  Jednoduchý, výkonný ponorný mixer. Mám viac výrobkov značky Braun a úplná spokojnosť.


  Erika

  16. 5. 2016

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

  jednoduché ovládanie, pekný dizajn. Nevýhodou malý priemer taniera