Popis produktu

Food Processor Braun MQ70 WH s objemom 1,5 l určený pre ponorné mixéry Braun Multiquick 3, 5.

Food processor Braun MultiQuick, MQ 70 WH

  • Systém EasyClick pre jednoduchú výmenu
  • Bezpečné bez BPA
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Pestrá ponuka príslušenstva
  • Kompatibilita s vybranými ponornými mixérmi Braun

Multifunkčný Food procesor - všetkko v jednom

Objavte dokonalého univerzálneho pomocníka, ktorý je ideálny pre všetky úlohy. Okrem sekania a mixovania s ním môžete krájať a strúhať na hrubšie i jemnejšie kúsky, a užiť si výrobu domácich hranoliek či cesta, ktoré s týmto príslušenstvom pohodlne uhnetiete. To všetko môžete pripravovať v objemnej 1,5 l nádobe. Všetko v jednom - všestrannejší výrobok nenájdete.

Systém EasyClik pre jednoduchú výmenu príslušenstva

Jednotlivé príslušenstvo ponorného mixéru je možné veľmi jednoducho odoberať a meniť vďaka systému EasyClick. Iba jedným kliknutím zmeníte váš ponorný mixér na ručný šľahač, stolný mixér, mlynček na korenie, sekáčik alebo pasírovač. Vďaka tomuto systému už nebudete potrebovať niekoľko rôznych spotrebičov a vo vašej kuchyni bude viacej miesta pre tvorenie vašich obľúbených jedál.

Bezpečné aj pre vaše najmenšie

Všetky časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s jedlom sú bez BPA. Použitie príslušenstva Braun je tak bezpečné i pre vaše najmenšie ratolesti.

** Na základe testovania tretích strán.

Pohodlné umývanie v umývačke riadu

Jednotlivé časti príslušenstva je možné pohodlne rozobrať na jednotlivé diely, a umývať ich pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu. Podrobnejšie informácie o umývateľných častiach nájdete v manuáli.

Kompatabilita s ponornými mixérmi Braun so systémom EasyClick

Toto príslušenstvo je kompatibilné s ponornými mixérmi značky Braun rady MultiQuick 3, MultiQuick 3 Vario, MultiQuick 5, MultiQuick 5 Vario, staršia generácia MultiQuick 7 a bezdrôtovou radou MultiQuick 9 so systémom EasyClick.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Braun

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Braun MQ70 WH Food Processor pre Multiquick 3, 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami