Braun MultiMix 3 GM 3000


Šľahač, Príkon: 450 W, Počet rýchlostí: 3, Hnietenie, Šľahanie. Viac info


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 23. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
29,59 €

Cena 36,99 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 39,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,74 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ručný šľahač Braun MultiMix 3 GM 3000 v bielom prevedení disponuje nerezovými metlami a hnetiacimi hákmi. Vybrať si môžete až z 5 rýchlostí a nechýba tiež tlačídlo Turbo. S príkonom 450 W ľahko vyšľaháte šľahačku, vajíčka či pripravíte akékoľvek cesto. Vertikálne umiestnenie motora (SmartMix) nad príslušenstvom, zabezpečí že váha bude smerovať do misy a nie do ruky. Vybavený je tiež tlačidlom na uvoľnenie príslušenstva a flexi káblom, ktorý nebude nijako prekážať.

Ručný šľahač Braun MultiMix 3 GM 3000

  • SmartMix- vertikálne umiestnenie motora- vďaka umiestneniu motora priamo nad príslušenstvo váha smeruje do misy a nie do Vašej ruky.
  • EasyClick- Pohodlne vymieňajte miesiace háky a šľahacie metly jednoduchým stlačením tlačidla.
  • Variabilná rýchlosť- Nastavenie rýchlosti od nízkej po turbo, jednoduchým pohybom palca, pre lepšiu kontrolu a efektivitu pri príprave jedla.
  • Flexi výstup kabelu- Kábel neprekáža, či už pri práci so šľahačom alebo keď je šľahač položený na pracovnej ploche.
  • Šľahanie- S ľahkosťou šľahá a mieša napr. vajíčka, šľahačku, tortové zmesi, cesto na muffiny a domáce dezerty.
  • Hnetenie- Hnetacie háky sú perfektne prispôsobené pre miesenie tuhšieho cesta, tak napr. Maslových sušienok a ďalšieho pečiva.

Výkonný 450W motor

Výkonný 450 W motor vám umožňuje majstrovské zvládnutie prípravy tých najťažších receptov s menším úsilím.

5 rýchlostí pre pohodlné mixovanie a šľahanie

Nastavenie rýchlosti šľahania od nízkej po Turbo iba pohybom palca pre lepšiu kontrolu a efektívnu prípravu jedál. Tento výrobok ponúka 5 rýchlostí a možnosti turba.

SmartMix technológia - až o 40 % menej úsilia

Šikovné umiestnenie motoru priamo nad príslušenstvom umožňuje, že váha mixéru smeruje priamo do misy, nie do vašej ruky. Vďaka tomu je použitie ručného mixéra Braun MultiMix jednoduchšie, rýchlejšie a zabezpečuje až o 40 % menšie úsilie pri mixovaní a šľahaní, a to bez ohľadu na konzistenciu cesta. Zvládne dokonca i hutné, alebo tuhé cesto.

Jednoduché čistenie vďaka bezšvovému EasyClean dizajnu

Hladký a elegantný dizajn umožňuje rýchle a jednoduché čistenie. Výsledkom je hygienickejšie použitie a dlhodobý výkon a životnosť. Jednoducho preto, že nemá ventilačné otvory, ktoré by dovnútra ručného mixéru prepustili akúkoľvek smietku. Vďaka dômyselnému dizajnu je každé príslušenstvo ručného mixéru intuitívne pripevniť vpredu a umožniť tak zachovať rovnako pohodlnú polohu ruky pri miesení, mixovaní i pauze bez ohľadu na použitý nástavec. Pretože stabilne stojí so všetkými nástavcami, pracovný priestor zostáva čistý a vy môžete rýchlo a bez prerušenia prejsť k ďalšiemu kroku.

EasyClick pre jednoduchú výmenu príslušenstva

Systém EasyClick umožní jednoduchú a rýchlu výmenu príslušenstva iba jedným stlačením. Či už vyberiete šľahacie metly alebo hnetacie háky, stačí stlačiť gombík a príslušenstvo rýchle vymeniť.

Proti kĺzavá rukoväť SoftGrip

Rukoväť ponúka optimálne a bezpečné použitie s mäkkým dotykovým a pogumovaným povrchom. Pohodlné uchopenie rukoväti zabezpečuje lepšiu priľnavosť a väčšiu kontrolu, nech mixujete čokoľvek.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 820 g
Počet rýchlostí 3
Príkon 450 W
Pulzný spínač Nie
Šľahanie Áno
Hnietenie Áno
Nádoba súčasťou Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Braun MultiMix 3 GM 3000

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami