Brita Aluna XL Memo

Cena:
15,99 €

Pôvodná cena 18,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,32 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Filtračná kanvica Brita Aluna XL Memo je jedinečná vďaka veľkému objemu 3,5 l. S filtračnou kanvicou dosiahnete kvalitnú prefiltrovanú vodu bez zápachu, vodného kameňa a iných nepriaznivých látok, ktoré môžu byť v nefiltrovanej vode obsiahnuté. BRITA ALUNA XL Memo vás vďaka elektronickému indikátoru výmeny patrony automaticky upozorňuje na nutnosť výmeny filtra. V balení je okrem kanvice aj 1 kus Filtra Brita Maxtra+.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 16 %

Zvážte aj tento produkt

Filtračná kanvice Brita Elemaris XL Meter s vodným filtrom je vynikajúcim doplnkom do každej domácnosti. Kvalitne prefiltruje vodu z vodovodu a vy tak ušetríte veľa peňazí za nákup balenej vody v PET fľašiach. Vodný filter znižuje obsah chlóru, vodného kameňa, niektorých pesticídov a ťažkých kovov, ale zároveň uchováva potrebné minerály, napr. horčík alebo vápnik, vo vode. Filtrovaná voda má vynikajúcu chuť! .

Základné parametre

 • Vstavaný displej: Áno
 • Objem: 3,5 L
 • Objem přefiltrovanej vody: 2,2 l

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Brita Aluna XL Memo

 • Táto tradičná Brita kanvica je u zákazníkov obľúbená predovšetkým vďaka svojmu veľkému objemu 3,5l, pre ktorý je vhodná pre rodiny, ktoré dbajú na zdravý životný štýl a dodržiavajú pitný režim.
 • Kanvica je vybavená elektronickým indikátorom výmeny patróny, takže túto informáciu nemusíte držať v pamäti, ale systém vás sám upozorní, kedy je treba patrónu vymeniť.
 • Filtračná patróna BRITA Maxtra+ zabezpečuje 4 stupňové filtrovanie vody. Vďaka tomuto vysoko účinnému systému filtrácie získate vodu tej najlepšej chuti, bez chlóru a ďalších látok, ktoré ovplyvňujú chuť vody.
 • Filtračný systém Brita je veľmi účinný aj pre odstraňovanie vodného kameňa a vďaka tomu je filtrovaná voda ideálna na použitie do kávovarov, rýchlovarných kanvíc a ďalších domácich spotrebičov, ktorým tvrdá voda výrazne skracuje životnosť.
 • Filtračná technológia filtrov Maxtra+ je založená na čisto prírodnej technológii. Korpus filtra je vyrobený z plastu, ktorý neobsahuje BPA a je vhodný na stály kontakt s vodou. Filtračná zmes vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov.
 • Balenie obsahuje kanvicu a 1ks filtra Brita Maxtra+
 • Voda prefiltrovaná Britou je vhodná na prípravu čaju - okrem toho, že vylepšuje jeho chuť a arómu, zároveň mení aj výsledný vzhľad čaju

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Objem: 3,5 L
Objem přefiltrovanej vody: 2,5 l

Ďalšie vlastnosti

Značka: Brita
Objem: 3,5 L
Objem přefiltrovanej vody: 2,5 l

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 26,5 cm
Hmotnosť: 776 g
Výška: 27,5 cm
Hĺbka: 10,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 1 filter Brita Maxtra

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ostatné

Kód produktu: 4006387080839

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore