BS Acoustic WA230 biely


Zosilňovač, Smart: Áno, 2 kanálový, 30 W na kanál, 1 × analógový vstup, 2 × digitálny vstup, Phono vstup: Nie. Viac info


Cena 159,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 16,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný stenový digitálny zosilňovač BS Acoustic WA230 v bielej farbe vám umožní vychutnať si výnimočný zvuk v pohodlí vášho domova. K svojej prevádzke využíva sieťové LAN pripojenie alebo WiFi pre prehrávanie zvuku z lokálnych, sieťových a internetových úložísk a služieb či z internetových rádií vrátane podcastov. Špecifikom je vstavaný microSD/MP3 prehrávač a technológia Bluetooth (pre pohodlné streamovanie skladieb zo smartfónu). Zariadenie disponuje výkonom 2× 30 W, stereo linkovým vstupom (2x RCA), prehľadným LCD displejom a praktickým diaľkovým ovládaním. K dispozícii je aj aplikácia Audiocast prípadne Smart Sonix pre jednoduché ovládanie a nastavenie internetových rádii pomocou telefónu či tabletu.

BS Acoustic WA230

Kompaktný stenový digitálny zosilňovač je vybavený microSD/MP3 prehrávačom, no okrem toho ponúka aj možnosť bezdrôtového prehrávania hudby z mobilu či tabletu prostredníctvom Bluetooth technológie. Je vhodný na ozvučenie izby, kuchyne, kúpelne, kancelárie, baru, reštaurácie alebo telocvične a umožňuje montáž na stenu. K svojej prevádzke využíva sieťové LAN pripojenie alebo WiFi pre prehrávanie hudby z lokálnych, sieťových a internetových úložísk a služieb a podporuje aj internetové rádiá vrátane podcastov. K dispozícii je aplikácia Audiocast, prípadne Smart Sonix, pre jednoduché ovládanie a nastavenie internetových rádii pomocou mobilu či tabletu. Zariadenie obsahuje aj stereo linkový vstup (svorkovnica na zadnej strane prístroja), prehľadný LCD displej a praktický diaľkový ovládač.

Technické špecifikácie

 • Impedancia reproduktorov 2× 4 / 8 Ω

 • Streamovanie internetových rádií, podcastov a hudby z internetových úložísk

 • Streamovanie hudobného obsahu z miestnej siete LAN pomocou DLNA, AirPlay

 • Streamovanie lokálnej hudby zo smartfónu, tabletu pomocou aplikácie

 • Otvorený systém, audio je možné prehrávať pomocou rôznych aplikácií, alebo priamo pomocou aplikácií internetových služieb ako sú napr. Spotify, iTunes. Streamovať je možné aj priamo z prehrávačov smartfónov a tabletov. Podmienkou je, aby aplikácie mali možnosť vyberať UPnP zariadenia v sieti a streamovať cez DLNA alebo AirPlay.

 • Zosilňovač je univerzálne zariadenie UPnP v sieti

 • Obsluha streamovania vždy prebieha v streamovacej aplikácii

 • Zosilňovač streamuje hudobný obsah napriamo. Kontaktuje priamo zdroj hudby (aj na internete) na základe povelu zo streamovacej aplikácie. Streamovanie se deje priamo zo zdroja hudby do zosilňovača a samotná aplikácia už potom nieje potrebná (môže byť vypnutá).

 • Do siete môže byť prihlásených niekoľko takýchto zosilňovačov naraz a získate tak ucelený ozvučovací multiroom systém. V streamovacej aplikácii potom vidíte všetky zosilňovače naraz. A volíte si čo a kam má streamovať. V multiroom použití je možné fungovať v režime SOLO (rôzna hudba do rôznych zariadení) alebo MULTI (vybrané zariadenia sú vzájomne obsahovo synchronizované) 

 • Zosilňovač triedy D s vysokou účinnosťou 85%

 • Displej zobrazuje názov Mp3 súboru, stav prehrávania, indikáciu spárovania s Bluetooth, Wifi alebo linkový vstup

 • EQ s 10 prednastavenými presetmi

 • Napájanie AC 230V/50Hz 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet kanálov 2
Výkon na kanál 30 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií BS Acoustic WA230 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené