Call of Duty: WWII PC hra

Cena:
49,99 €

Pôvodná cena 61,50 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Hra Call of Duty WWII je určená pre počítače. Prenesie vás na bojové polia druhej svetovej vojny. Vyberte si z postáv vojaka Danielse, členov britskej pechoty alebo príslušníkov francúzskeho odboja a vyhrajte nad nepriateľmi v tejto akčnej hre. Hra podporuje aj mlutiplayer funkciu, ktorú využijete pri hraní s vašimi priateľmi online. Prináša aj systém tried a množstvo inovácii, ktoré vylepšujú atmosféru zážitku. Vrátia sa aj zombíci, ktorých môžete likvidovať v rámci kooperatívneho módu hry. Hra je vhodná pre hráčov 18+.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 19 %

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Celý priebeh vojny

Hra Call of Duty WWII sa nesie vo filmovom duchu s príbehmi a temnými podtónmi. Prevedie vás ofenzívou spojencov  v rokoch 1944 až 1945. Od vylodenia v Normandii v rámci Dňa D k prechodu cez Francúzsko a Belgicko až po finálny prechod Nemeckom. Užite si herný zážitok ako v to zažívali vojaci kedysi. Hra vás svojím grafickým prevedením prenesie do obdobia druhej svetovej vojny.

Hra pre viacero hráčov

Rýchly a vybalancovaný multiplayer pechoty v boji muža proti mužovi – Spojenci proti Ose. Okrem epickej hry si môžete užite aj hru viacerých hráčov, ktorá vám prináša systém tried a niekoľko inovácii. Vylepšuje to atmosféru hry, ktorú si užijete oveľa viac s priateľmi online alebo aj offline.

Zombie mod

Zombie kooperatívny mód prináša nacistických zombíkov. Postavte sa im spolu s priateľmi a nenechajte sa zabiť v nečakaných bojoch. Bojujte s mŕtvymi nepriateľmi a vyhrajte ťažké súboje.

Skutočné efekty

Brutálna surová hra sa snaží čo najvernejšie sprostredkovať skutočný konflikt 2. svetovej vojny. Hra je v skvelom rozlíšení s nádhernými temnými farbami a efektami. Ohromujúci zvuk vás obklopí z každých strán a umocní zážitok z hry. Prenesie vás skoro priamo na bojisko druhej svetovej vojny. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Activision
Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 15 mm

Ostatné

Kód produktu: CEPC03050

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore