Call of Duty: WWII Xbox One hra

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Platforma: Xbox One, Typ hry: Akčné, Vekové obmedzenie: 18+,


Cena 64,90 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 66,90 € Zobraziť nápoveď

1,30 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Hra Call of Duty WWII je určená pre herné konzoly Xbox One. Prenesie vás na bojové polia druhej svetovej vojny. Vyberte si z postáv vojaka Danielse, členov britskej pechoty alebo príslušníkov francúzskeho odboja a vyhrajte nad nepriateľmi v tejto akčnej hre. Hra podporuje aj mlutiplayer funkciu, ktorú využijete pri hraní s vašimi priateľmi online. Prináša aj systém tried a množstvo inovácii, ktoré vylepšujú atmosféru zážitku. Vrátia sa aj zombíci, ktorých môžete likvidovať v rámci kooperatívneho módu hry. Hra je vhodná pre hráčov 18+.

Celý priebeh vojny

Hra Call of Duty WWII sa nesie vo filmovom duchu s príbehmi a temnými podtónmi. Prevedie vás ofenzívou spojencov  v rokoch 1944 až 1945. Od vylodenia v Normandii v rámci Dňa D k prechodu cez Francúzsko a Belgicko až po finálny prechod Nemeckom. Užite si herný zážitok ako v to zažívali vojaci kedysi. Hra vás svojím grafickým prevedením prenesie do obdobia druhej svetovej vojny.

Hra pre viacero hráčov

Rýchly a vybalancovaný multiplayer pechoty v boji muža proti mužovi – Spojenci proti Ose. Okrem epickej hry si môžete užite aj hru viacerých hráčov, ktorá vám prináša systém tried a niekoľko inovácii. Vylepšuje to atmosféru hry, ktorú si užijete oveľa viac s priateľmi online alebo aj offline.

Zombie mod

Zombie kooperatívny mód prináša nacistických zombíkov. Postavte sa im spolu s priateľmi a nenechajte sa zabiť v nečakaných bojoch. Bojujte s mŕtvymi nepriateľmi a vyhrajte ťažké súboje.

Skutočné efekty

Brutálna surová hra sa snaží čo najvernejšie sprostredkovať skutočný konflikt 2. svetovej vojny. Hra je v skvelom rozlíšení s nádhernými temnými farbami a efektami. Ohromujúci zvuk vás obklopí z každých strán a umocní zážitok z hry. Prenesie vás skoro priamo na bojisko druhej svetovej vojny. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Call of Duty: WWII Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené