Candy CBT3518FW


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda F, Objem chladničky: 186 l, Objem mrazničky: 62 l, Ročná spot. energie: 270 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 54 cm, Výška: 177,2 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 382,99 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 449,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,66 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart vstavaná kombinovaná chladnička Candy CBT3518FW v energetickej triede F má 186 litrovú chladničku a 62 litrovú mrazničku. Vybavená funkciou Total No Frost Circle+, funkciou Super Cooling a Super Freezing, zásuvkou Crisper, LED svetlom. Možnosť prehodenia dvierok.

Chladiaca časť

Chladiaca časť vstavanej kombinovanej chladničky Candy CBT3518FW  má objem až 186 litrov a disponuje odkladacími sklenenými plochami a 5 transparentných priehradok je aj vo dverách chladničky. Pre odkladanie ovocia a zeleniny je k dispozícii praktická plastová zásuvka Crisper. Crisper zásuvka udržuje najvyššiu vlhkosť, preto je vhodná pre skladovanie čerstvých šalátov, ovocia, zeleniny a podobne.

Mraziaca časť

Dolná časť vstavanej kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 62 l. Vybavená je tromi plastovými zásuvkami, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 4,5 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadnku prúdu dosahuje 9 hodín. 

Total No Frost Circle+

Kombinovaná chladnička Candy disponuje beznámrazovou technológiou chladenia v chladničke aj mrazničke s rovnomernou distribúciou chladného vzduchu v jednotlivých úrovniach.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Prispôsobte si otváranie chladničky 

Chladnička disponuje možnosťou otáčania dverí. Behom pár minút si tak viete prispôsobiť chladničku tak ako potrebujete. 

Wi-Fi a aplikácia hOn

Inteligentná chladnička Candy CBT3518FW disponuje technológiou Wi-Fi, ktorá vám umožní ovládať zariadenie pohodlne prostredníctvom smartfónu. Môžete využiť aj aplikáciu hOn.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 248 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CBT3518FW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami