Candy CBT7719FW


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda F, Objem chladničky: 281 l, Objem mrazničky: 83 l, Ročná spot. energie: 299 kWh, Maximálna hlučnosť: 33 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 69 cm, Výška: 193,5 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 719,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 799,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná vstavaná kombinovaná chladnička Candy CBT7719FW v energetickej triede F, šírke 70 cm má 281 litrovú chladničku a 83 litrovú mrazničku v spodnej časti. Možnosť pripojenia na Wi-Fi a k aplikácii hOn. Disponuje funkciami Super Cool a Super Freeze, technológiu Total No Frost Circle a zásuvkou Crisper.

Chladiaca časť

Chladiaca časť vstavanej kombinovanej chladničky Candy CBT7719FW  má objem až 281 litrov a disponuje odkladacími sklenenými plochami a 6 priehradok je aj vo dverách chladničky. Pre odkladanie ovocia a zeleniny je k dispozícii praktická plastová zásuvka Crisper. Crisper zásuvka udržuje najvyššiu vlhkosť, preto je vhodná pre skladovanie čerstvých šalátov, ovocia, zeleniny a podobne.

Mraziaca časť

Dolná časť vstavanej kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 83 l. Vybavená je tromi plastovými zásuvkami, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 4,5 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadnku prúdu dosahuje 10 hodín. 

Wi-Fi a aplikácia hOn

Inteligentná chladnička disponuje technológiou Wi-Fi, ktorá vám umožní ovládať zariadenie pohodlne prostredníctvom smartfónu. 

Total No Frost Circle+

Kombinovaná chladnička Candy disponuje beznámrazovou technológiou chladenia Total No Frost Circle+ v chladničke aj mrazničke s rovnomernou distribúciou chladného vzduchu v jednotlivých úrovniach. Vzduch vychádzajúci z postranných vývodov udržia potraviny dlhšie čerstvé. 

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 193.5 cm
Maximálna hlučnosť 33 dB
Celkový čistý objem 364 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CBT7719FW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami