Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Hoover HBWDO 8514THC-S Hoover HBWDO 8514THC-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
11-ročná záruka na motor po registrácii

Vstavaná smart práčka so sušičkou Hoover HBWDO 8514THC-S S je praktický spotrebič s vysokou kapacitou a nízkym profilom. S týmto modelom dokážete vyprať až 8 kg bielizne a 5 kg pri vysušiť. Vďaka svojím kompaktným rozmerom je možné ju zabudovať napríklad do kuchyne. Disponuje množstvom technológií a funkcií ako je extra plákanie, jednoduché sušenie, nastavenie teploty prania, odložený štart a ukazovatele zbytkového času. Na výber máte 15 pracích programov + 40 programov One Fi Extra. Pýši invertorovým motorom s tichým chodom. K bezpečnosti prispieva detská poistka či ochrana proti pene a pretečeniu.

Základné parametre

 • Hĺbka: 51 cm
 • Kapacita bubna: 8 Kg
 • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Hlavné vlastnosti

Vstavaná inteligentná práčka so sušičkou prádla Candy CBWDS 8514TH-S vám poskytne veľkú kapacitu bubna pre pranie a to až 8 kg. Usušiť dokáže 5kg bielizne. Využíva kondenzačnú technológiu, ktorá šetrne vyperie aj vysuší prádlo bez ničenia vlákien. Jej maximálne otáčky sú 1400 otáčok za minútu. Toto zariadenie dosahuje maximálnu hlučnosť 79 dB a to pri odstreďovaní. Hlučnosť pri praní je 51 dB a sušení 61 dB. 

Technológie

Moderná práčka so sušičkou Candy CBWDS 8514TH-S disponuje bezdrôtovým pripojením Wi-Fi a NFC, ktoré ponúkajú rozšírené možnosti pre ovládanie práčky. S aplikáciou Wizard vo vašom smartfóne alebo tablete môžete sťahovať do vašej práčky nové funkcie a cyklusy. Takto rozšírite možnosti prania aj sušenia. Je možné práčku aj kontrolovať – v akom stave je prací alebo sušiaci cyklus. V aplikácií nájdete aj štatistiky o praní a spotrebe energie. Ovládanie hlasom aj tipy a triky sú samozrejmosťou. 

Programy:

16 základných programov + 40 programov Smart Fi+

 • Biele, Bavlna, Syntetika, Detské, Denný 59 min, Rýchly 14, 30, 44 min, Jemné, Plákanie, Odčerpávanie + odstreďovanie, Vlna/Hodváb, Sušenie Vlna, Sušenie Syntetika, Sušenie Bavlna, Rýchle pranie a sušenie 59 min

Funkcie

Jednoduché ovládanie vám umožní nastaviť otáčky, teplotu prania či úroveň znečistenia bielizne. K dispozícii ponúka aj odložený štart s maximálnou hodnotou 24 hodín, rýchle pranie, predpierku alebo hygienický cyklus, ktorý zničí viac baktérií. Práčka zobrazí aj voľbu sušenia po ukončení cyklu prania. Digitálny displej zobrazí zostávajúci čas prania a zvuková signalizácia vás upozorní na ukončenie cyklu. 

Výbava

Smart práčka so sušičkou Candy CBWDS 8514TH-S má vo výbave invertorový motor, ktorý poskytuje tichý chod, čomu nasvedčujú nízke úrovne hlučnosti. Bubon je vyrobený z nerezu a vo vnútri sa nachádzajú masážne body, ktoré zaistia šetrnú starostlivosť o vaše prádlo. Šírka dvierok práčky je 35 cm s uhlom otvárania 180°. Práčka je v bielej farbe a radí sa medzi vstavané spotrebiče. 

Bezpečnosť

K bezpečnosti prispieva bezpečnostný zámok dverí. S touto ochranou len tak jednoducho neotvoríte dvierka a vyvarujete sa tak nežiadúcim nepríjemnostiam. Disponuje aj ochranou proti úniku vody AntioverFlow a ochranou proti prepeneniu. Taktiež je možné aj zablokovať tlačidlá.  

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 51 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
Krátky program: Áno
Automat.zisťovania náplne: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 82 cm
Hĺbka: 51 cm
Hmotnosť: 66 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie
Krátky program: Áno
Automat.zisťovania náplne: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Ročná spotr.vody pri praní: 115 L

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 79 dB
Hlučnosť (pranie): 56 dB

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi, NFC
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31800270

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore