Candy CCE3T618ES


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 222 l, Objem mrazničky: 119 l, Ročná spot. energie: 256 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 59,5 cm, Výška: 185 cm. Viac info


Cena 439,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 489,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CCE3T618ES v nerezovom prevedení je vybavená celkovou kapacitou 341 litrov. Chladiaca časť ponúka 222 litrový objem a mraznička s 119 litorvým objemom. Zaradená je do klimatickej triedy N-ST. Do výbavy obdržala LED osvetlenie, Total No Frost Circle+, rýchle chladenie a ďalšie. Wifi konektivita poskytne ovládanie na diaľku. Maximálna dosahovaná hlučnosť 39 dB.

Chladiaca časť

Chladiaca časť voľne stojacej chladničky Candy CCE3T618ES je vybavená vnútorným objemom 222 l a disponuje 3+1 odkladacími sklenenými policami a 5 priehradkami vo dverách. Pre odkladanie ovocia a zeleniny je k dispozícii praktická plastová zásuvka Cool Box s mechanickou reguláciou vlhkosti a 1 zásuvka na mäso a syry.

Mraziaca časť

Dolná časť kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 119 l. Vybavená je tromi plastovými zásuvkami, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 5,4 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadnku prúdu dosahuje 10 hodín. 

Total No Frost Circle+

Kombinovaná chladnička Candy disponuje beznámrazovou technológiou chladenia Total No Frost Circle+ v chladničke aj mrazničke s rovnomernou distribúciou chladného vzduchu v jednotlivých úrovniach. Vzduch vychádzajúci z postranných vývodov udržia potraviny dlhšie čerstvé. 

Wi-Fi a aplikácia hOn

Inteligentná chladnička disponuje technológiou Wi-Fi, ktorá vám umožní ovládať zariadenie pohodlne prostredníctvom smartfónu. Môžete využiť aj aplikáciu hOn a doplnkové služby ako Food Locator alebo Smart Drink Assistant.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. V porovnaní s klasickým osvetlením je LED osvetlenie úspornejšie.

Zásuvka Cool Box

Chladnička je vybavená zásuvkou na ovocie a zeleninu Cool Box, ktorá ponúka možnosť regulácie vlhkosti. Uskladnené ovocie a zelenina si tak dlhšie udržia čerstvosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CCE3T618ES

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami