Candy CCE7T620EX


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 258 l, Objem mrazničky: 119 l, Ročná spot. energie: 265 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 59,5 cm, Výška: 200 cm. Viac info


Cena 579,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart kombinovaná chladnička Candy CCE7T620EX v nerezovom prevedení v energetickej triede E má 258 l chladničku a 119 l mrazničku. Vybavená technológiou Total No Frost Circle+, Wi-Fi, aplikáciou hOn, externým dotykovým displejom, zásuvkou Cool Box, režimom Eco aj Dovolenka.

Chladiaca časť

Chladiaca časť voľne stojacej chladničky Candy CCE7T620EXS je vybavená vnútorným objemom 258 l a disponuje 4 odkladacími sklenenými policami a 6 priehradkami vo dverách. Pre odkladanie ovocia a zeleniny je k dispozícii praktická plastová zásuvka Cool Box s mechanickou reguláciou vlhkosti a 1 zásuvka na mäso a syry.

Mraziaca časť

Dolná časť kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 119 l. Vybavená je tromi plastovými zásuvkami, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 7 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadnku prúdu dosahuje 10 hodín. 

Total No Frost Circle+

Kombinovaná chladnička Candy disponuje beznámrazovou technológiou chladenia Total No Frost Circle+ v chladničke aj mrazničke s rovnomernou distribúciou chladného vzduchu v jednotlivých úrovniach. Vzduch vychádzajúci z postranných vývodov udržia potraviny dlhšie čerstvé. 

Wi-Fi a aplikácia hOn

Inteligentná chladnička disponuje technológiou Wi-Fi, ktorá vám umožní ovládať zariadenie pohodlne prostredníctvom smartfónu. Môžete využiť aj aplikáciu hOn a doplnkové služby ako Food Locator alebo Smart Drink Assistant.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. V porovnaní s klasickým osvetlením je LED osvetlenie úspornejšie.

Zásuvka Cool Box

Chladnička je vybavená zásuvkou na ovocie a zeleninu Cool Box, ktorá ponúka možnosť regulácie vlhkosti. Uskladnené ovocie a zelenina si tak dlhšie udržia čerstvosť.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 200 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CCE7T620EX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami