Candy CCTOS 542XHN


Jednodverová chladnička, Energetická trieda F, Čistá kapacita chladničky: 95 l, Výparník, Objem výparníka: 14 l, Ročná spot. energie: 174 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Šírka: 55 cm, Výška: 85 cm. Viac info


Cena 229,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Jednodverová chladnička Candy CCTOS 542XHN v nerezovom prevedení. Celkový objem chladničky je 109 l a čistý využiteľný priestor je 95 l. Maximálna dosahovaná hlučnosť nepresahuje 40 dB. Na rok spotrebuje 174 kWh energie. Pri možnom výpadku je akumulačná doba 13 hod. Nechýba ani výparnik s kapacitou 14 l a mraziacím výkonom 2 kg/24h.

Candy CCTOS 542XHN

Jednodverová chladnička v nerezovom prevedení s celkovým objemom 109 litrov a ročnou spotrebou 174 kWh si nájde miesto v domácnostiach, internátoch alebo v kanceláriách. Pri chladení vás nebude obťažovať nadmerný hluk. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 40 dB.

Chladiaca časť

Chladnička s objemom 95 litrov je vhodná pre skladovanie menšieho množstva potravín. Vo vnútri sa nachádzajú 2 sklenené police a jedna zásuvka pre bežné uskladnenie ovocia a zeleniny. Vo dvierkach chladničky sú ešte 3 menšie priehradky, napríklad pre fľaše, maslo či vajíčka. Vo vrchnej časti je menší 14 litrový výparník pre krátkodobé uskladnenie mrazených potravín. Mraziaci výkon výparníka sú 2 kg potravín za jeden deň. V prípade výpadku prúdu udrží potraviny v chlade 13 hodín.

Chladenie

Jednodverová chladnička využíva technológiu statického chladenia. Ventilačný systém rovnomerne distribuuje vzduch do celej chladničky pre zachovanie rovnomernej teploty. Uložené potraviny si tak zachovajú svoju čerstvosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 85 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 109 L
Ročná spotreba energie 174 kWh
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy CCTOS 542XHN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Štefan

1. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Lahucka, kompaktna, vykonna
  • SKoda ze nerezove su len dvierka - TO SA NIKDE V POPISE NEPISE BACHA!!!

Fajna sikovna mala chladnicka za tie peniaze OK.