Candy CDD 2145 EHN

Zobraziť

    Akcia
  • Doprava zadarmo

Šírka: 55 cm, Výška: 143 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: F,


Cena 209,00 €

4,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Candy CDD 2145 EHN má biele povrchové prevedenie. Čistý objem chladiacej časti je 163 litrov a objem mraziacej časti 41 litrov čo je dostačujúce na uskladnenie potravín. Vnútorné vybavenie chladničky je tvorené tromi sklenenými policami, zásuvkou na ovocie a zeleninu a tromi priehradkami v dvierkach. Pre lepšiu viditeľnosť je osvetlenie vnútorného priestoru za pomoci LED a odmrazovanie chladiacej časti je automatické. Mraznička dokáže za 24 hodín zamraziť 2 kg čerstvých potravín. Akumulačná doba pri výpadku prúdu 15 hodín. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky Candy CDD 2145 EHN je 40 db.

Chladiaci priestor

Kombinovaná chladnička Candy CDD 2145 EHN má mechanické ovládanie a je vhodná pre všetkých, ktorí potrebujú dostatok miesta pre potraviny. Chladnička s mrazničkou umiestnenou hore má celkový objem až 204 l, z čoho práve 163 l prislúcha chladiacemu priestoru. Vnútro chladničky disponuje tromi sklenenými poličkami, z toho dve nastaviteľné, ktorých umiestenie si môžete sami nastaviť. Vo dvierkach chladničky sú priehľadné priehradky, kde je možnosť skladovať drobné potraviny. K dispozícii je aj priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny. Vnútorné osvetlenie je LED a odmrazovanie chladničky je automatické. Táto kombinovaná chladnička tiež disponuje nastaviteľnými dvierkami, ktorých orientáciu je možné zmeniť.

Mraziaci priestor

Objem mrazničky, ktorá je umiestnená hore predstavuje 41 l. S jednou poličkou je priestor mraziaku rozdelený na optimálne rozmiestnenie potravín vo vnútri zariadenia. Zmrzlina, mäso či mrazená zelenina a ovocie, to všetko si nájde svoje miesto. Mraziaca kapacita 2 kg/24 hodín a doba skladovania pri výpadku je 15 hodín. 

Šetrnosť

Candy CDD 2145 EHN vám ušetrí veľa peňazí za elektrinu. Chladenie je optimalizované, aby bolo čo najúčinnejšie bez zbytočných strát. S nízkou hlučnosťou iba 40 dB bude Candy CDD 2145 EHN tichým spoločníkom vo vašej kuchyni.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 55 cm
Výška 143 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy CDD 2145 EHN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

18. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

Rýchle dodanie