Candy CDG 32/1 SPX

  • Výpredaj −17 %

Plynová varná doska, Počet horákov/varných zón: 2, Poistka horákov, Elektrické zapaľovanie, Celkový príkon dosky: 4 kW, Výška: 4,5 cm, Šírka: 27 cm, Hĺbka: 49,4 cm. Viac info


Cena 88,99 €

Zľava 17 % z predchádzajúcej ceny: 106,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Nerezová plynová domino varná doska Candy CDG 32/1 SPX s dvomi horákmi má mechanické ovládanie, ktoré je umiestnené vpredu. Samozrejmosťou je poistka horákov a elektrické zapaľovanie. Vďaka hladkému povrchu sa varná doska ľahko udržuje čistá. Ponúka 2 plynové horáky rôzneho výkonu.

Použitie varnej dosky

Domino vstavaná plynová varná doska Candy CDG 32/1 SPX je vyrobená z nerezu. Doska patrí medzi praktické spotrebiče, ktoré budete využívať každodenne. Svojou veľkosťou je tento model vhodný do malých obytných priestorov ako napríklad garzóniek, malých bytov alebo na chatu či chalupu. Ovládacie prvky sú dobre dostupné a ľahko ovládateľné. Varenie na tejto varnej doske je pohodlné. Domino varné dosky ponúkaju pestrosť a variabilnosť. Kombináciou sklokeramickej, liatinovej či plynovej varnej dosky si môžete vytvoriť varnú zónu podľa vašej predstavy.

Horáky

Plynová varná doska ponúka 2 horáky s rôznym výkonom. Jeden horák je rýchly s výkonom 3 kW - priemer 100 mm a druhý malý horák s výkonom 1 kW a priemerom 55 mm. Súčasťou dosky je 1 smaltovaný rošt.

Ovládacie gombíky a zapaľovanie

Odsávač má otočné gombíky na ovládanie. Gombíky sú umiestnené vpredu. Samozrejmosťou je integrované elektrické zapaľovanie, ktoré vám uľahčí a urýchli zapaľovanie jednotlivých horákov. Zapaľovanie je komfortné a bezpečné. Stačí len otočiť a stlačiť gombík a horák je zapálený.

Bezpečnosť a údržba

Spotrebič ponúka termoelektrickú poistku prívodu plynu. Okrem toho sú súčasťou plynovej dosky aj bezpečnostné trysky. Preto sa môžete pri používaní tejto dosky spoľahnúť na vysokú bezpečnosť. Údržba varnej dosky je komfortná. Čistenie zvládnete pomocou bežne dostupných čistiacich prostriedkov vhodných na nerez a v prípade väčšieho znečistenia sa dá umyť aj smaltovaná mriežka. Mriežka je umývateľná bežnými čistiacimi prostriedkami. Mriežku po umytí jednoducho vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 27 cm
Typ varnej dosky Plynová
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Kov-Plyn

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy CDG 32/1 SPX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami