Zvážte aj tento produkt

Candy CDI 2T1047 Candy CDI 2T1047

4 balenia tabliet do umývačky ako darček po registrácii

Plne integrovaná umývačka riadu Candy CDI 2T1047 je zaradená do energetickej triedy A++. Kapacita 10 obedových súprav, šírka 45 cm. Disponuje až 7 rôznymi programami na umývanie riadu: Intenzívny, Normálny, Eco 45°C, Sklo 45 °C, Denný 55 °C, Rýchly, Oplachovanie. Samozrejmosťou je aj možnosť odloženého štartu o 24 hodín a polovičná náplň. K dispozícii sú aj funkcie ako ukazovateľ nedostatku soli a leštidla, ukazovateľ dĺžky cyklu a zvukový signál ukončenia programu. Ovládanie je umiestnené zhora prostredníctvom dotykového displeja. Vnútorné košové vybavenie pozostáva zo samočistiaceho trojúrovňového filtra, 2 košov: horný polohovateľný s držiakmi na šálky a dolný so sklopnými držiakmi tanierov. Výhodou umývačky je možnosť pripojenia na studenú aj teplú vodu (max. 60 °C).Umývačka Candy CDI 2T1047 disponuje bezpečnostným systémom AquaStop proti úniku vody a ochranou proti pretečeniu Antioverflow.

Základné parametre

  • Šírka: 44,8 cm
  • Typ displeja: LED
  • Maximálna hlučnosť: 47 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Candy CDI 2DS36/T

Plne integrovaná smart umývačka riadu Candy CDI 2DS36/T v modernom prevedení so spotrebou vody pri štandardnom cykle iba 10 l a elektrickej energie 0,92 kWh. Umývačka patrí do energetickej triedy A ++.  Čas ušetríte vďaka praktickej funkcii odloženia štartu o 1 až 23 hodín. Už viac nemusíte čakať na to, kým bude riad umytý. Stačí ak si nastavíte začiatok umývania tak, aby po vašom príchode domov bol umytý. Hlučnosť pri umývacom cykle je 47 dB. Kapacita umývačky je 13 obedových súprav.

9 skvelých umývacích programov

Vyberte pre svoj riad ten správny program, ktorý bude nielen mimoriadne účinný, ale i šetrný. Umývačka riadu Candy disponuje až 9 skvelými umývacími programami na rôzne druhy riadu a spôsoby umývania. Je len na vás, ktorý z programov využijete. Každý z nich je mimoriadne účinný a pritom výnimočne šetrný.

Programy: 9 programov + 20 Smart Touch
Hygienický 75 ° C, Univerzálny 60 ° C, Denné 55 ° C, Eco 45 ° C, Sklo 45 ° C, Rýchly 59 min 65 ° C, Rýchly 24 min 50 ° C, Nočná 55 ° C, Opláchnutie, Cyklus Samočištění umývačky, Smart Touch
Teploty umývania 45 - 75 ° C

Funkcie: Odložený štart až 23 hod, Express umývanie -Úspora 25% času a energie, tablety All in One, Ukazovateľ nedostatku soli na displeji, Ukazovateľ dĺžky cyklu na displeji, Zvukový signál ukončenia programu, Vypnutie zvukovej signalizácie na konci cyklu, Uloženie posledného umývacieho cyklu do pamäte, Impulzné umývanie - zníženie spotreby a hlučnosti.

Indikátor oznámi nedostatok soli či leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa u umývačky riadu od spoločnosti Candy nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 47 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 29
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 170 min.
iAquaStop funkcia: Nie
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,8 cm
Výška: 82 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 33 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 47 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 29
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 170 min.
iAquaStop funkcia: Nie
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Nie

Ďalšie parametre

Technológia: NFC
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 32900722

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore