Candy CDI 2LS36/T

Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet súprav riadu: 13, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 299,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Plne integrovaná smart umývačka riadu Candy CDI 2LS36/T o šírke 60 cm. Technológia Smart Touch umožňuje bezdotykové prepojenie a ovládanie umývačky pomocou technológie NFC prostredníctvom smartfónu. Kapacita pre umývanie je 13 sád riadov. Inteligentná umývačka Candy CDI 2LS36/T ponúka 5 základných programov + 20 Smart Touch a mnoho užitočných funkcí. LED ukazovatele upozornia na nedostatok soly aj na fázu, v ktorej je umývací progam. Veľkou výhodou umývačky riadu je antibakteriálny samočistiaci filer. Vnútornú výbavu tvoria 2 koše s možnosťou polohovania horného koša a sklopnými držiakmi pre šálky. V dolnom koši sú fixné držiaky tanierov. Pre bezpečnosť je k dispozícii ochrana proti pretečeniu Antiowerflow.

Umývačka riadu s NFC

Plne integrovaná smart umývačka riadu Candy CDI 2LS36/T sa stane neodmysliteľným pomocníkom v domácnosti. Vzácny voľný čas si môžete užívať vďaka umývačke riadu podľa svojich predstáv. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 13 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 10,4 l na jeden cyklus. Pre bezpečnosť ponúka tiež ochranu proti přetečeniu AntiowerFlow. Ponúka expresné umývacie programy, ktoré šetria čas a navyše ju môžete bezdotykovo prepojiť a ovládať aj prostredníctvom mobilného telefónu pripojeného k NFC. K dispozícii je 5 základných programov + 20 Smart Touch.

Programy a funkcie

Všetky programy a funkcie si jednoducho nastavíte na intuitívnom LED displeji s tlačidlami. Pratkické LED ukazovatele vás upozornia na potrebu doplnenia soli, a zobrazujú fázu, v ktorej sa umývací program práve nachádza. Zvukovú signalizáciu na konci programu je možné aj dektivovať. Do pamäti je možné si uložiť poslený umývací cyklus. Teploty umývania 45 - 75 ° C.

 • 5 programov + 20 Smart Touch: Intenzívny 75 ° C, Univerzálny 60 ° C, Eco 45 ° C, UTRA rýchly 29 min 50 ° C, opláchnutie, Smart Touch,
 • funkcie: Odložený štart 3, 6, 9 hod, Express umývanie Úspora 25% času a energie, tlačidlo reset ukazovatele nedostatku soli

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové komunikáciu inteligentnej práčky pomocou technológie NFC so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom s operačným systémom Android vybaveným funkciou NFC. Vždy keď budete chcieť využiť smart funkcie inteligentnej práčky je potrebné najprv aktivovať režim Smart Touch nastavením ovládania do správnej polohy, aktivovať v telefóne funkciu NFC a potom udržiavať mobilné zariadenie v blízkosti loga Smart touch, ktoré sa nachádza na ovládacom panely. Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Cykly:  umožňuje načítať a spustiť nové umývacie cykly.
 • Funkcia odloženého začiatku a konca prania.
 • Smart starostlivosť: Smart konrola a cykly Auto-Clean (automatické čistenie) a návod k odstráneniu možných problémov.
 • Vedenie štatistík umývania a spotreby energie.
 • Tipy a triky - sprievodca chybovými hláškami a užívateľský návod.

Antibakteriálny samočistiaci filter

Praktická smart umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli. LED indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Košové vybavenie

Smart umývačka je pripravená na všetko. Umožňuje veľmi pohodlné vkladanie tanierov akejkoľvek veľkosti alebo neskladného veľkého riadu podľa toho, kde treba viac miesta. Horný kôš je výškovo nastaviteľný. Podľa nastavenej výšky sa vytvorí viac miesta v jednom z košov na riad. V hornom koši sa nachádzajú sklopné držiaky pre šálky. Dolný kôš je ideálny pre ukladanie hrncov, panvíc, polievkových mís, tanierov a pod. V dolnom koši sú fixné držiaky tanierov.  V dolnom koši sa nachádza aj košík na príbory, ktorý je oddeliteľný na 2 časti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Candy CDI 2LS36/T

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Romana

28. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Cena
 • Kapacita
 • Nízka hlučnosť
 • Ľahké ovládanie
 • Samočistiaci filter

Dobrá voľba pre každého, kto hľadá spoľahlivú vstavanú 60cm umývačku.


Alexandra

23. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Cena
 • Jednoduchosť
 • Tichý chod
 • Dlhé napajacie káble a hadice
 • Chýbajúci manuál v slovenčine alebo češtine.

Alexandra

23. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon