Candy CDIMN 2D622PB/E

Zobraziť


Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Počet súprav riadu: 16, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plne integrovaná smart umývačka riadu Candy CDIMN 2D622PB/E Brava o šírke 60 cm. Konektivita Wifi + Bluetooth umožňuje pripojenie k Wifi a jej ovládanie prostredníctvom aplikácie Simpli Fi nadiaľku. Kompatibilná je aj s hlasovým asistentom Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku). Ovládať je ju možné aj manuálne na dotykovom displeji Smooth Touch. Kapacita pre umývanie je 16 sád riadov. Inteligentná umývačka Candy CDIMN 2D622PB/E ponúka 9 základných programov + 20 WiFi a mnoho užitočných funkcí. Skvelou funkciou je AddDish, ktorá umožňuje pridať riad aj po zahájení umývacieho cyklu. Veľkou výhodou umývačky riadu je antibakteriálny samočistiaci filer. Vnútornú výbavu tvoria 3 koše s možnosťou polohovania horného koša asklopnými držiakmi pre šálky. V dolnom koši sú sklopné držiaky tanierov. Pre bezpečnosť je k dispozícii ochrana proti pretečeniu Owerflow a ochrana proti úniku vody Aquastop.

Smart umývačka riadu

Plne integrovaná smart umývačka riadu Candy CDIMN 2D622PB/E sa stane neodmysliteľným pomocníkom v domácnosti. Vzácny voľný čas si môžete užívať vďaka umývačke riadu Candy Brava podľa svojich predstáv. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 16 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 10,9 l na jeden cyklus. Pre bezpečnosť ponúka tiež ochranu proti přetečeniu Owerflow. Tlačidlo "Smart Door" aktivuje špeciálne zariadenie, ktoré na konci cyklu automaticky otvorí dvierka na niekoľko centimetrov, čim zabezpečí prirodzené a účinné sušenie. Ponúka rýchlejšie umývacie programy, ktoré šetria čas a navyše s ňou môžete zostať v nepretržitom kontakte pomocou Wifi + Bluetooth konektivity. Okrem toho je kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej vstavanej umývčky riadu hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku).

Candy Brava

Umývačky Candy Brava využívajú stratégiu, čím rýchlejšie umyté, tým viac času vám ostane pre vlastné aktiviy. S umývačkou môžete zostať v nepretržitom kontakte prostredníctvom Wifi + Bluetooth konektivity a okrem iného získate prístup k ďalšiemu obsahu a funkciám. Riady umyjete a vysušíte už za 39 minút s najrýchlejším cyklom triedy A na trhu. Umožňuje to vysokotlakový systém s technológiou, ktorá sústreďuje maximálny umývací výkon v krátkom čase. Pre umývanie menej znečisteného riadu bude ideálnou kombináciou času a výkonu rýchly program 24 minút.

Programy a funkcie

Všetky programy a funkcie si jednoducho nastavíte na intuitívnom dotykovom displeji Smoot Touch, ktorý zobrazuje text na displeji. Ponúka viac ako 20 rôznych jazykov, čo umožňuje si vybrať ten najzrozumiteľnejší pre každého. Zaručene oceníte aj funkciu Smart door, ktorá automaticky otvorí dvierka na konci umývacieho programu. Tým zabezpečí maximálne efektívne sušenie.

 • 9 programov základných + 20 Wifi: Eco 45 ° C, Intenzívny 75 ° C, Nočná 55 ° C, Univerzálny 60 ° C, Auto Denný 55 - 65 ° C, Sklo 45 ° C, Zoom 39 min 60 ° C - rýchle umývanie vrátane sušenia za 39 min, Rýchly 24 min 50 ° C, opláchnutie, + Wifi programy
 • funkcie: Odložený štart, Express, Tabs - Multifunkčné tablety, Ukazovateľ ADDISH - možnosť pridať riad po začatí cyklu, Ukazovateľ dĺžky cyklu, Ukazovateľ nedostatku soli a leštidla na displeji, Zvukový signál ukončenia programu, Možnosť vypnutia zvukovej signalizácie na konci programu, Uloženie posledného umývacie cyklu do pamäti, impulzné umývanie - zníženie spotreby a hlučnosti

 

Inteligentné ovládanie

Umývačku riadu Candy Brava môžete pohodlne ovládať pomocou svojho smartfónu, tabletu či iného zariadenia odkiaľkoľvek. Funkcia Talking Candy umožňuje komunikovať s umývačkou riadu ako so spolubývajúcim, manažovať umývacie cykly a opýtať sa na rôzne rady prostredníctvom aplikácie Simply-Fi. Talking Candy možňuje:

 • Upraviť a spustiť programy a riadiť umývacie cykly.
 • Získavať tipy na odstránenie špiny a zápachu z riadu.
 • Získavať podporu pre údržbu a vysvetlenie k funkciám.

Wifi + Bluetooth konektivita:

 • Aplikácia Simply-Fi umožňuje nepretržitú kontrolu a sledovanie stavu soli, leštidla alebo čistiacich tabliet pre dokonalý prehľad o zásobách.
 • Funkcie Kontrolný cyklus  a Naprogramovaná údržba umožňujú spustiť rozsiahlu a podrobnú kontrolu komponentov umývačky riadu. Skontroluje, koľko umývacích cyklov zostáva k dispozícii pred potrebnou údrbou filtra a odvápnenia. V prípade poruchy aplikácia pomôže problém vyriešiť
 • Umývanie so sprievodcom - stačí si vybrať typ riadu, ktoré plánujete umyť, úroveň jeho znečistenia a množstvo náplne. Aplikácia odporučí najvhodnejší cyklus pre dokonalé výsledky umytia.
 • Štatistiky a čerpanie energie - pomáha mať spotrebu a najpoužívanejšie cykly pod kontrolou, a tiež optimalizovať a zlepšovať umývacie návyky.

Antibakteriálny samočistiaci filter

Praktická smart umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Košové vybavenie

Smart umývačka je pripravená na všetko. Umožňuje veľmi pohodlné vkladanie tanierov akejkoľvek veľkosti dokonca aj s Ø 34,5 cm alebo neskladného veľkého riadu podľa toho, kde treba viac miesta. Horný kôš je výškovo nastaviteľný. Podľa nastavenej výšky sa vytvorí viac miesta v jednom z košov na riad. V hornom koši sa nachádzajú sklopné držiaky pre šálky. Dolný kôš je ideálny pre ukladanie hrncov, panvíc, polivkových mís, tanierov a pod. V dolnom koši sú sklopné držiaky tanierov, ktoré ponúkajú maximálnu flexibilitu pre plnohodnotné využitie ukladanie priestoru. V dolnom koši sa nachádza aj košík na príbory, ktorý je oddeliteľný na 2 časti. Tretí kôš je určený predovšetkým pre riad malých rozmerov, alebo plochých a dlhých predmetov ako sú napríklad šálky, podšálky, dezertné poháre, misky, noše, strúhadlá alebo iné malé doplnky. Tretí kôš je vyberateľný.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Candy CDIMN 2D622PB/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Veronika

24. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Pomocník
 • Všetko super
 • Nema

Veľmi sme spokojný umývačka je skvelý pomocník do kuchyne krásne západne super čisto umyje