Zvážte aj tento produkt

Siemens SN236W01KE Siemens SN236W01KE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (3)

Voľne stojacia umývačka riadu Siemens SN236W01KE je zaradená v energetickej triede A++. Kapacita na jedno umytie je 13 jedálenských súprav. Využiť môžete 6 umývacích programov, ako aj možnosť polovičnej náplne. Zvoliť si môžete zo 5 stupňov teploty umývania. Umývačka je veľmi jednoducho ovládateľná, pomocou elektronických tlačidiel. Disponuje aj užitočnou detskou poistkou, odloženým štartom a ukazovateľom nedostatku soli a leštidla. Technológia aquaStop = doživotná záruka na škody spôsobené vodou. Ak si radi plánujete svoj drahocenný čas, oceníte možnosť časovej predvoľby. V ponuke je aj množstvo ďalších praktických funkcií, ktoré vám prinesú do kuchyne maximálny komfort.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 46 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A++
  • Počet programov: 6

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

 

Optimálna pre každodenné umývanie

Praktická volne stojaca smart umývačka riadu Candy CDP 3T62PRDFW v úspornej energetickej triede A+++ bude vaším každodenným pomocníkom v kuchyni pre dokonale umyté riady. Môžete vďaka nej stráviť viac voľného času s vašimi blízkymi. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 16 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 10 l na jeden cyklus. Moderné umývačky riadu dokážu teraz umyť oveľa viac riadu vo vašej domácnosti pri zachovaní nízkej spotreby vody a energie vďaka inovatívnej technológii impulzného umývania, ktorá znižuje spotrebu a hlučnosť. Hlučnosť umývačky je veľmi nízka, len 43 dB.

Smart Touch technológia

Inteligentná umývačka je zaradená do rady spotrebičov simply-Fi, ktoré je možné cez Wi-Fi pripojiť k mobilnému zariadeniu a vzdialene s ním komunikovať a uľahčiť vám tak život. Pomocou mobilnej aplikácie Candy simply-Fi si môžete vybrať napr. prostredníctvom smart telefónu najvhodnejší program v závislosti od zaťaženia, uložiť si svoje obľúbené programy a rýchlo spustiť posledné použité programy. Rovnako umožňuje aktualizovať stav vašej umývačky riadu a získať praktické rady. V neposlednom rade si môžete pohodlne spustiť program, odložiť ho,  sledovať a upravovať umývacie programy kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádazate.

Vlastnosti

Smart umývačka riadu v šírke 60 cm s nerezovou vaňou v bielej farbe. Hlučnosť dosahuje 43 dB. Umývačka disponuje 12 programami  pre umývanie s možnosťou kontinuálneho odloženého štartu, ukazovateľom nedostatku soli na displeji, ukazovateľom dĺžky cyklu a zvukovým signálom. Umývačka disponuje:

  • trojitým samočistiacim filtračným systémom
  • bezpečnostným zastavením spodného koša
  • 3 košmi : s možnosťou polohovania horného
  • ochranou proti pretečeniu Aquastop
  • 12 programami umývania

Dvere umývačky riadu sa po konci umývacieho cyklu samé automaticky otvoria. Je vybavená technológiami Smart Touch pre bezdotykové prepojenie umývačky pomocou Wifi so smart telefónom a jej ovládánie. Ročná spotreba energie dosahuje 244 kWh a vody 2880 l.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 43 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Počet programov: 12
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 39 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 219 kWh
Ročná spotreba vody: 2880 L

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 12
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 170 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 16
AquaSensor funkcia: Nie
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 32001114

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore