Zvážte aj tento produkt

Whirlpool WKFO 3O32 P X Whirlpool WKFO 3O32 P X

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback 50 € na vybrané umývačky riadu Whirlpool po registrácii

Umývačka riadu Whirlpool WKFO 3O32 P X v energetickej triede A+++ a aktívnym sušením riadu PowerDry™. Na jedno naplnenie umyje až 14 obedových súprav riadu. Na výber ponúka okrem senzorového programu i množstvo skvelých umývacích programov na rôzne druhy umývania. Medzi jej popredné vlastnosti patrí unikátny senzorový program 6.Zmysel, ochranný systém proti vytopeniu Aquastop, samovyvažovacie dvierka, možnosť posunu štartu, či užitočná kontrolka nedostatku soli a leštiaceho prostriedku. Mimoriadne praktickou voľbou je aj možnosť umývania malého množstva riadu iba v hornom alebo iba v dolnom koši. Posun štartu - Umožňuje odložiť umývanie o 1 - 24 hodín a automaticky zapnúť umývačku vtedy, kedy vám to najviac vyhovuje.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 42 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A +++
  • Počet programov: 8

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

 

Optimálna pre každodenné umývanie

Praktická volne stojaca umývačka riadu Candy CDP 3T62PRDFX v úspornej energetickej triede A+++ bude vaším každodenným pomocníkom v kuchyni pre dokonale umyté riady. Môžete vďaka nej stráviť viac voľného času s vašimi blízkymi. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 16 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 10 l na jeden cyklus. Moderné umývačky riadu dokážu teraz umyť oveľa viac riadu vo vašej domácnosti pri zachovaní nízkej spotreby vody a energie vďaka inovatívnej technológii impulzného umývania, ktorá znižuje spotrebu a hlučnosť. Hlučnosť umývačky je veľmi nízka, len 43 dB.

Smart Touch technológia

Umývačka je zaradená do rady spotrebičov simply-Fi, ktoré je možné cez Wi-Fi pripojiť k mobilnému zariadeniu a vzdialene s ním komunikovať a uľahčiť vám tak život. Pomocou mobilnej aplikácie Candy simply-Fi si môžete vybrať napr. prostredníctvom smart telefónu najvhodnejší program v závislosti od zaťaženia, uložiť si svoje obľúbené programy a rýchlo spustiť posledné použité programy. Rovnako umožňuje aktualizovať stav vašej umývačky riadu a získať praktické rady. V neposlednom rade si môžete pohodlne spustiť program, odložiť ho,  sledovať a upravovať umývacie programy kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádazate.

Vlastnosti

Umývačka riadu v šírke 60 cm s nerezovou vaňou v bielej farbe. Hlučnosť dosahuje 43 dB. Umývačka disponuje 12 programami  pre umývanie s možnosťou kontinuálneho odloženého štartu, ukazovateľom nedostatku soli na displeji, ukazovateľom dĺžky cyklu a zvukovým signálom. Umývačka disponuje:

  • trojitým samočistiacim filtračným systémom
  • bezpečnostným zastavením spodného koša
  • 3 košmi : s možnosťou polohovania horného
  • ochranou proti pretečeniu Aquastop
  • 12 programami umývania+ 20 Smart Fi: Hygienický 75°C, Intenzívny 75°C, Silný a Rýchly 65°C, Univerzálny+ 70°C, Univerzálny 60°C, Denný 55°C, Ultra Tichý 55°C, Eco 45°C, Sklo 45°C, Rýchly 59 min 65°C, Rychlý 24 min 50°C, Opláchnutie, Smart Fi, Teploty umývania 45 – 75°C
  • funkcie: U WASH - nastavenie Miery znečistenia riadu, Wifi, Odložený štart až 23 hod, Smart Door - Automatické otvorenie dvierok na konci cyklu, All in One - Multifunkčné tablety, Ukazovateľ dĺžky cyklu, Ukazovateľ nedostatku soli a leštidla na displeji, Ukazovateľ dĺžky cyklu na displeji , Zvukový signál ukončenia programu, Možnosť vypnutia zvukovej signalizácie na konci programu, Uloženie posledného umývacie cyklu do pamäte, impulzné umývanie - zníženie spotreby a hlučnosti

Dvere umývačky riadu sa po konci umývacieho cyklu samé automaticky otvoria. Je vybavená technológiami Smart Touch pre bezdotykové prepojenie umývačky pomocou Wifi so smart telefónom a jej ovládánie. Ročná spotreba energie dosahuje 244 kWh a vody 2880 l.

Pripojené súbory

CANDY CDPM 3T62PRDFX, návod [*.pdf, 1.16 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 43 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Počet programov: 12
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 39 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 219 kWh
Ročná spotreba vody: 2880 L

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 12
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 170 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 16
AquaSensor funkcia: Nie
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 32001113

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore