Candy CDPN 2D360PW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
15% zľava na produkty Hoover a Candy s kódom 15CANHOO
4 balenia tabliet do umývačky ako darček po registrácii

Cena:
329,00 €

Cena so zľavovým kódom
279,65 €
Len do 05. 07. 2020
Pozrieť zľavový kód

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Nákupom získate NAY Extra body za 13,16 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart umývačka riadu Candy CDPN 2D360PW v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++ Jej kapacita umývania je 13 súprav riadu. Inteligentnú umývačku riadu môžete ovládať na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi pomocou aplikácie Simply Fi. Smart umývačka je kompatibilná taktiež s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku). Smart umývačka riadu Candy CDPN 2D360PW ponúka 9 základných umývacích programov + 20 Wi-Fi a taktiež množstvo užitočných funkcií ako odložený štart, detská poistka, a množstvo iných. Ovládaná je pomocou digitálneho displeja s českom jazyku. K dispozícii má 2 umývacie koše, antibakteriálny a samočistiaci filter. Pre bezpečnosť nechýba ochrana porti pretečeniu Overflow. Užitočná funkcia ADDISH umožňuje pridanie riadu aj po začatí cyklu.

Zobraziť celý popis

Vystavené na 1 predajni

  • Doprava zdarma
  • S kódom zľava 49,35 €
  • 4% späť na NAY Extra kartu

Zvážte aj tento produkt

Hoover HDP 3T60PWDFW Hoover HDP 3T60PWDFW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
15% zľava na produkty Hoover a Candy s kódom 15CANHOO

Voľne stojaca smart umývačka riadu Hoover HDP 3T60PWDFW v bielej farbe s kapacitou pre 16 obedových súprav v šírke 60 cm. Zaradená je do energetickej triedy A+++. K dispozícii je 12 umývacích programov. Umývačka je ovládaná elektronickými dotykovými tlačidlami umiestnenými zvrchu s možnosťou pripojenia k WiFi a jeho ovládania nadiaľku prostredníctvom mobilného telefónu. Vnútorné vybavenie pozostáva z 3 košov s nastaviteľným horným košom a bezpečnostným zastavením spodného koša. Otváranie dverí inteligentnej umývačky Hoover HDP 3T60PWDFW je automatické po skončení programu doplnené zvukovým signálom. Veľkou výhodou je i samočistiaci a veľmi účinný trojúrovňový filter a nerezová umývacia vaňa. Disponuje kontrolkami leštidla a soli a funkciou AquaStop.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 41 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
  • Počet programov: 12

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Optimálna pre každodenné umývanie

Praktická volne stojaca smart umývačka riadu Candy CDPN 2D360PW v úspornej energetickej triede A++ bude vaším každodenným pomocníkom v kuchyni pre dokonale umyté riady. Môžete vďaka nej stráviť viac voľného času s vašimi blízkymi. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 13 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 10 l na jeden cyklus. Moderné umývačky riadu dokážu teraz umyť oveľa viac riadu vo vašej domácnosti pri zachovaní nízkej spotreby vody a energie vďaka inovatívnej technológii impulzného umývania, ktorá znižuje spotrebu a hlučnosť. Hlučnosť umývačky je nízka, len 47 dB. Jej ovládací panel je digitálny v českom jazyku. Pre bezpečnosť ponúka tiež ochranu proti přetečeniu Overflow.

Smart Touch technológia

Inteligentná umývačka je zaradená do rady spotrebičov simply-Fi, ktoré je možné cez Wi-Fi pripojiť k mobilnému zariadeniu a vzdialene s ním komunikovať a uľahčiť vám tak život. Pomocou mobilnej aplikácie Candy simply-Fi si môžete vybrať napr. prostredníctvom smart telefónu najvhodnejší program v závislosti od zaťaženia, uložiť si svoje obľúbené programy a rýchlo spustiť posledné použité programy. Rovnako umožňuje aktualizovať stav vašej inteligentnej umývačky riadu a získať praktické rady. V neposlednom rade si môžete pohodlne spustiť program, odložiť ho, sledovať a upravovať umývacie programy kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádazate. Navyše smart hlasový asistent Amazon Alexa alebo Google Assistant ponúka možnosť ovládania inteligentnej umývačky hlasom. Stačí si rozkázať. (v anglickom jazyku).

Umývacie programy a funkcie

  • 9 programov základných + 20 Wifi: Eco 45 ° C, Intenzívny 75 ° C, Nočná 55 ° C, Univerzálny 60 ° C, Auto Denný 55 - 65 ° C, Sklo 45 ° C, Zoom 39 min 60 ° C - rýchle umývanie vrátane sušenia za 39 min, Rýchly 24 min 50 ° C, Opláchnutie, + Wifi programy
  • funkcie: Odložený štart, Express, Detská poistka, Tabs - Multifunkčné tablety, Ukazovateľ ADDISH - možnosť pridať riad po začatí cyklu, Ukazovateľ dĺžky cyklu, Ukazovateľ nedostatku soli a leštidla na displeji, Ukazovateľ dĺžky cyklu na displeji, Zvukový signál ukončenia programu, Možnosť vypnutia zvukovej signalizácie na konci programu, Uloženie posledného umývacieho cyklu do pamäte, Impulzné umývanie - zníženie spotreby a hlučnosti, DEMO režim

Antibakteriálny samočistiaci filter

Praktická smart umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Košové vybavenie

Smart umývačka je pripravená na všetko. Umožňuje veľmi pohodlné vkladanie tanierov akejkoľvek veľkosti alebo neskladného veľkého riadu Podľa toho, kde treba viac miesta, môžete zmeniť výšku horného koša. Podľa nastavenej výšky sa potom vytvorí viac miesta v jednom z košov na riad. V hornom koši sa nachádzajú sklopné držiaky pre šálky a v spodnom koši sklopné držiaky tanierov, ktoré si je možné podľa potreby flexibilne nastaviť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 47 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 9
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 58,5 cm
Hmotnosť: 41,6 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 47 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Celková spotreba: 0,92 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 262 kWh
Ročná spotreba vody: 2720 L

Funkcie

Počet programov: 9
iAquaStop funkcia: Nie
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Nie

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 32001302

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore