Candy CDPN 4S603PW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
4 balenia tabliet do umývačky ako darček po registrácii

Cena:
519,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart umývačka riadu Candy CDPN 4S603PW v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+++ - 10 %. Jej kapacita umývania je 16 súprav riadu. Inteligentnú umývačku riadu môžete ovládať na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi pomocou aplikácie Simply Fi. Smart umývačka je kompatibilná taktiež s hlasovými asistenttmi Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickom jazyku). Umývačka riadu Candy CDPN 4S603PW ponúka 11 základných umývacích programov + 20 Wi-Fi a taktiež množstvo užitočných funkcií ako odložený štart 0,5 - 23,5 hodín, Smart Door - automatické otváranie dvierok na konci cyklu, ADDISCH - možnosť pridať riad po začatí cyklu, detská poistka, a množstvo iných. Ovládaná je pomocou dotykového displeja s českým jazykom. Umožňuje použiť aj tablety 3 v 1. K dispozícii má 2 umývacie koše a antibakteriálny a samočistiaci filter. Užitočná funkcia ADDISH umožňuje priedanie riadu aj po začatí cyklu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @ Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Smart umývačka riadu Whirlpool WFF 4O33 DLTGX v nerezovej farbe s MySmart ovládacím panelom s farbebným displejom 4,5" so slovenskou navigáciou má šírku 60 cm. Ovládať ju, je možné aj na diaľku pomocou aplikácie 6th Sense Live prostredníctvom mobilného zariadenia s pripojením Wi-Fi. Je zaradená do energetickej triedy A+++. Smart umývačka riadu Whirlpool WFF 4O33 DLTGX ponúka kapacitu umývania pre 14 súprav riadu. Ponúka 11 programov umývania s možnosťou posunutia štartu o 24 hodín. Senzorový program monitoruje znečistenie vody a podľa toho upravuje priebeh programu, pre zníženie spotreby vody. K dispozícii je aj vnútorné LED osvetlenie. Technológia 6.ZMYSEL PowerClean Pro účinne odstraňuje hrubé nečistoty z riadov a špeciálne trysky sú automaticky aktivované, keď senzory vyhodnotia veľmi zašpinený riad. Pre kontrolu úniku vody je k dispozícii Aquastop. Nechýbajú kontrolky nedostatku soli a leštidla, zvuková signalizácia konca programu. Hlučnosť 43 dB.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 43 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A +++
  • Počet programov: 11

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Optimálna pre každodenné umývanie

Praktická volne stojaca smart umývačka riadu Candy CDPN 4S603PW v úspornej energetickej triede A+++ - 10 % bude vaším každodenným pomocníkom v kuchyni pre dokonale umyté riady. Môžete vďaka nej stráviť viac voľného času s vašimi blízkymi. Počas jedného umývacieho cyklu dokáže umyť 16 obedových súprav riadu pri spotrebe vody 10 l na jeden cyklus. Moderné umývačky riadu dokážu teraz umyť oveľa viac riadu vo vašej domácnosti pri zachovaní nízkej spotreby vody a energie vďaka inovatívnej technológii impulzného umývania, ktorá znižuje spotrebu a hlučnosť. Hlučnosť umývačky je veľmi nízka, len 41 dB. Jej ovládací panel je dotykový s českým jazykom. Pre bezpečnosť ponúka tiež ochranu proti přetečeniu Owerflow - ochrana proti pretečeniu.

Smart Touch technológia

Inteligentná umývačka je zaradená do rady spotrebičov simply-Fi, ktoré je možné cez Wi-Fi pripojiť k mobilnému zariadeniu a vzdialene s ním komunikovať a uľahčiť vám tak život. Pomocou mobilnej aplikácie Candy simply-Fi si môžete vybrať napr. prostredníctvom smart telefónu najvhodnejší program v závislosti od zaťaženia, uložiť si svoje obľúbené programy a rýchlo spustiť posledné použité programy. Rovnako umožňuje aktualizovať stav vašej inteligentnej umývačky riadu a získať praktické rady. V neposlednom rade si môžete pohodlne spustiť program, odložiť ho, sledovať a upravovať umývacie programy kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádazate. Navyše smart hlasový asistent Amazon Alexa alebo Google Assistant ponúka možnosť ovládania inteligentnej umývačky hlasom. Stačí si rozkázať. (v anglickom jazyku).

Umývacie programy a funkcie

Smart umývačka riadu v šírke 60 cm s nerezovou vaňo. Umývačka disponuje 12 štandardnými programami pre umývanie s možnosťou kontinuálneho odloženého štartu 0:33 - 23:30 hodín., ukazovateľom nedostatku soli na displeji, ukazovateľom dĺžky cyklu a zvukovým signálom.

  • 12 programov základných + 20 Wifi : Eco 45°C, Intenzívny 75°C, Univerzálny 60°C, Zoom 39 min 60°C – rýchle umytie vrátane sušenia za 39 min., Rýchly 24 min 50°C, Opláchnutie, Dezinfekcia 75°C, Intenzívny rýchly 65°C, Univerzálny Plus 70°C, Auto Denný 55 – 65°C, Eco Plus 55°C, Sklo 45°C, + Wifi programy
  • Funkcie: Smart Door – Automatické otváranie dvierok na konci cyklu, Detská poistka, Tabs - Multifunkční tablety, Ukazovateľ ADDISH – možnosť pridať riad aj po zahájení cyklu, Ukazovateľ dĺžky cyklu, Ukazovateľ nedostatku soli a leštidla na displeji, Ukazovateľ dĺžky cyklu na displeji, Zvukový signál ukončenia programu, Možnosť vypnutia zvukovej signalizácie na konci programu, Uloženie posledného umýcieho cyklu do pamäti, Impulzné umývanie – zníženie spotreby a hlučnosti, DEMO režim

Antibakteriálny samočistiaci filter

Praktická smart umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Košové vybavenie

Smart umývačka je pripravená na všetko. Umožňuje veľmi pohodlné vkladanie tanierov akejkoľvek veľkosti alebo neskladného veľkého riadu Podľa toho, kde treba viac miesta, môžete zmeniť výšku horného koša. Podľa nastavenej výšky sa potom vytvorí viac miesta v jednom z košov na riad. V hornom koši sa nachádzajú sklopné držiaky pre šálky a v spodnom koši sklopné držiaky tanierov, ktoré si je možné podľa potreby flexibilne nastaviť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 41 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 12
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 40,4 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Celková spotreba: 0,77 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 219 kWh
Ročná spotreba vody: 2880 L

Funkcie

Počet programov: 12
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 16
AquaSensor funkcia: Nie

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 32001272

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore